איך אפשר לדעת מתי לשכב איתו בפעם הראשונה?

| 8 באוקטובר 2013 | אין תגובות

זוג שוכב בחוף היםאנחנו מראש אומרים. אין תשובה אחת נכונה לשאלה – מתי לשכב בפעם הראשונה. זה לא מדע מדויק, אין חוק אחד שנכון לכולם. אנחנו שונים אחד מהשני, גברים שונים מנשים ולכן – מה שנכון לזוג אחד יהיה מאוד לא נכון ואפילו מזיק לזוג שני. עם זאת, יש כמה דברים שכן ידועים היום כמאפיינים רגשיים, אישיים וחברתיים שכדאי להתחשב בהם כשלוקחים את ההחלטה הזו. אז במקום להביא תשובות יומרניות לשאלות כל כך מורכבות, אנחנו פותחים את העסק לדיון ומציפים כאן כמה נקודות למחשבה ונושאים שיכולים להשפיע על שיקולים.

 

כשכבר חשבתם שלא יקרה…

תקופה ארוכה אתם יוצאת לדייטים. אתם חיים בעיר הגדולה ללא הפסקה, דייטים עם אנשים חדשים זה עניין בלתי נגמר. אפשר לצאת כל יום עם מישהו או מישהי אחרים ועדיין לא להכיר את כולם. ופתאום, כמו שדמיינתם וקיוויתם שיקרה לכם, את יושבים בדייט ראשון ויש ביניכם חשמל של ממש. השיחה קולחת, ראיית העולם דומה, המשיכה לגמרי שם ואי אפשר להתעלם ממנה. דייט מוצלח, חיבור מוצלח. אז מה עושים עכשיו? אם הייתם קוראים אחד את המחשבות של השני, זה היה ברור ששניכם רק רוצים כבר לגעת, ואם אפשר אז בלי בגדים. אבל האם זה נכון? האם זה יהיה שיא מוקדם מידי ויחבל בהמשך המבטיח? או אולי זה יהיה כל כך מוצלח וישאיר טעם של עוד שלא ניתן להתכחש לו?

מתי תגידו כן לסקס בדייט ראשון

ממחקרים שאספנו וקראנו גילינו כי גברים רבים מודים שסקס בדייט הראשון מוריד את הסיכוי שהם יתעניינו בבחורה גם למטרות של קשר רציני עם עתיד. למה? ככה. ההסברים לא היו ממש ברורים והסיבה היא שזה משהו פנימי, חייתי כמעט. הצורך לכבוש מקבל מענה מיידי ועל כן הגבר פונה למצוא מטרות חדשות לכיבוש, אתגרים חדשים. אבל מה, יותר מידי זוגות יציבים ומאושרים טוענים שהשר שלהם התחיל בסקס בדייט ראשון. אז איפה יושבת האמת?! בואי נגיד ככה, כדי ללכת על בטוח: אם אתם לא חושבים שאתם יכולים לדמיין את עצמכם עם הצד השני בזוגיות מאושרות לטווח ארוך, זה בטוח מבחינתכם. או, שאתם כן הייתם רוצים לנסות, אבל לא אכפת לכם לחת את הסיכון שזה לא ייצא ולא מסוגלים לדחות סיפוקים. או, שאתה לא רוצה משהו רציני מראש אלא סתם חרמן, וכנ"ל לגבייך – אז, אה, ברור שכן.

מתי ממש לא?

למה לא: אם חשוב לכם לבחון את האופציה לזוגיות חדשה, רצינית ויפה עם הפרטנר או הפרטנרית שלכם לדייט הראשון, אזל ליתר ביטחון עבדו על דחיית הסיפוקים שלכם, כדי לא לאבד הזדמנות זהב שכזו. מאחר ויש סיכון ממשי שאחרי סקס הגבר (לרוב) יאבד עניין, אז למה בכלל להסתכן ולאבד את זה? אין פה מה לכעוס על הגבר או להאשים אותו בילדותיות, כי צריך לזכור שמדובר במנגנונים פיזיולוגיים לרוב ואין לו הרבה שליטה על התגובות הפנימיות שלו. יש סיכוי טוב, שאותם ריפלקסים שיאבדו עניין אחרי הסקס המוקדם, יחזרו שוב להתעניין עד מאוד כשיראו אותך עם גבר אחר בבית גפה. ככה זה, הטבע אצלו בתחתונים.

פטנטים שיסייעו להימנע מסקס בדייט ראשון – אישה

אחיותינו היקרות, יש נסיבות מקלות שיסייעו לכן להחליט שלא מתאים להיכנס איתו למיטה בדייט הזה ולא חשוב שבא לכן לקרוע ממנו את הבגדים: אצל בנות זה די קל. אל תורידי שערות ברגליים, אל תעצבי קו ביקיני ומפשעה, והכי חשוב – לבשי את זוג התחתונים הכעור ביותר שיש לך, בצבע קיא, שגורם לך להראות כמו דיירת במוסד גריאטרי או גרוע מזה. אז, הו אז, גם אם יגיע הרגע של ההתלבטות, זו לא תהיה התלבטות. אין מצב שאת נותנת לו לראות את הזוועה הזו. לא אם את באמת מחפשת קשר רציני.

פטנטים שיסייעו להימנע מסקס בדייט ראשון – גבר

ואתה, מה יעזור לך לדחות את הסיפוק? ובכן, לחץ של דייט ראשון וכניסה למיטה עם בחורה שהיא עוד כמעט זרה, עלול לגרום לתקלות מביכות ביותר בין הסדינים. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאם תהיה תקלה תפקודית בסוף של דייט מוצלח, לא תזכרו שום דבר מהדברים הטובים שקרו, אלא רק את זה. ואז בטוח תפספסו את הבחורה, כי מי ירצה לצאת איתה עוד פעם, היא שמסתובבת כעדות חיה לפאשלה הכי מביכה שלכם? אז אתם ממש לא צריכים את הכאב ראש הזה וגם לא צריכים שהיא מחר תספר לחברותיה מה קרה ותשרוף אתכם. חכו עד שתכירו אותה יותר טוב וסיכוי מעולה שסף הלחץ ירד מספיק כדי שתקלות כאלו לא יאיימו על ביצועים. וחוצמזה, סטאטיסטית, גם אם הכל עובד, רוב הסיכויים שבדייט ראשון הסקס ביניכם יהיה הרבה פחות נחמד מאשר אם הייתם מכירים יותר טוב

איך אפשר לדעת מתי לשכב איתו בפעם הראשונה?
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*