איך לבנות פרופיל כובש באתרי הכרויות?

הכרטיס האישי שלך באתרי ההיכרויות היא תעודת הזהות הווירטואלית אשר תעזור לך לכבוש לבבות ברשת, ולאחר מכן תוביל ליצירת קשר לאהבה או לכל מטרה שתבחר. תיבת המודעות האישית שלך היא אמנות בזכות עצמה. במשך עשרות שנים אנשים נאלצו לפרסם מודעות היכרות אישיות אשר הופיעו במגזינים ועיתונים בכל רחבי העולם, תוך שהם מתארים את עצמם ב 25 מילים או פחות. חישבו לרגע כמה זה קשה, ואפילו בלתי אפשרי ממש, לסכם בכמה שורות את האופי, הרצונות, התשוקות, מה אוהבים ומה לא, והחשוב ביותר – מי אנחנו בעצם, ומה אנחנו מחפשים בבן הזוג הנבחר באתרי הכרויות?.

עמודת השידוכים בעתון הופכת לפרופיל אישי באינטרנט

בימנו, אין צורך להתאמץ ולבחור מילים בפינצטה. חלפו להם הימים בהם התפרסמו מודעות שידוכין בעיתוני יום שישי או באמצעות שדכנים מקומיים. החליפו אותם בכבוד רב אתרי היכרויות, אשר מציעים פרסום המודעה האישית בצורה מתוחכמת ומפורטת יותר, ומכנים אותה פרופיל אישי. מדובר בכרטיס באתר הכרויות ובו פירוט מודרני מעמיק ככל שניתן, המסייע למשתמש לבנות תיאור וכן לענות על שאלות קיימות אשר עוזרות לתאר את העדפותיו ומחשבותיו. למרות זאת, התיאור האישי עדיין קשה ומביך, מה שהופך את הקמת הפרופיל למשימה אשר צריך לדעת כיצד לעשות אותה כך שתהייה אטרקטיבית ומפתה, תוך שהיא מציגה אותנו במיטבנו.
אם אתם רוצים לקבל את הפניות הטובות ביותר, ובמקביל לקבל תשובה חיובית על כל פנייה שלכם, בואו ונלמד כיצד עושים זאת בחוכמה ובמקצועיות.

10 שלבים ביצירת כרטיס אישי מושלם באתרי ההיכרויות:

 1. למלא את כל השדות בכרטיס

  פרופיל אישי באתר בנוי ממספר עמודות, תיבות ושאלות. השלימו את כל הפרטים הדרושים ואם אינכם יודעים מה לכתוב תוכלו להסתכל בכרטיסי חברים אחרים באתר ולקחת משם רעיונות. אין צורך להעתיק כמובן, אלא להתרשם ולכתוב זאת בשפה המתאימה לכם ולפי הסגנון האישי שלכם. אין דבר גרוע יותר עבור חברים הגולשים באתר מאשר לפתוח את הכרטיס האישי שלכם רק בכדי לגלות שהוא ריק, או שמופיעה בו רק שורה אחת. לכן, תמלאו את מכל השדות בפרופיל, כתבו את האינפורמציה בצורה אינפורמטיבית ואמיתית, היו יסודיים ומעניינים. איך להיות מעניינים אתם שואלים? בינתיים המשיכו לקרוא..

 2. חיוך שווה מיליון דולר, ותמונה שווה אלף מילים

  כן, כן.. קלישאה אומנם, אך עדיין תמונה היא בעצם חלון הראווה שלנו. אין זה אומר כי העולם צריך לשפוט אותנו ואת האחרים על פי המראה החיצוני, אבל תודו – האם אתם לא נוהגים לבחור בן זוג קודם כל לפי המראה שלו?. לכן, העלו תמונה או שתיים, רצוי אפילו ארבע.. למרבה הפלא, מודעות אישיות של חברים עם תמונות מקבלים פי 10 תגובות מאשר חברים אשר אינם מפרסמים תמונה. אל תגידו "אני רוצה שיאהבו אותי בגלל מה שאני, אז מה צריך תמונה?". זה נכון, אבל התמונה היא הצעד הראשון להיכרות של הצד השני עם האופי שלכם ועם התכונות האישיות. יהיו מבינכם שאינם פוטוגניים, ועל כך יש לנו תשובה מוכנה – פרסמו את התמונה בה אתם נראים הכי טוב. בקשו מחבר או חברה לצאת עמכם ליום צילומים, והיום בעידן הדיגיטאלי אין בעיה להצטלם 100 פעמים, ומתוך המבחר לבחור את שתי התמונות המוצלחות ביותר. כל תמונה שלא תפרסמו תהייה הרבה יותר טובה מאשר חלון ריק עם לוגו האתר.. חשוב מאוד שתקפידו על תמונה עדכנית, וזכרו כי אין תחליף לתמונה בה אתם מחייכים. אלו נחשבות להיות התמונות המצליחות ביותר, המשדרות שמחה, אנרגיה ומצב רוח טוב. אל תתפתו לשים תמונה ישנה שלכם, כי בסופו של דבר אולי תקבלו הרבה יותר פניות אך כאשר תפגשו פנים מול פנים עם הדייט שלכם, איך תסבירו לו שעברו כבר 10 שנים מאז שהצטלמתם כשהייתם בני 25?

 3. הומור פותח דלתות באתרי הכרויות, אך היזהרו מציניות וגסויות

  הקפידו על שפה יפה שאינה תוקפנית או גסה במודעות שלכם. גם אם לכם זה נשמע מצחיק ומדליק, אינם יודעים איך יקבל זאת הצד השני. לעיתים חוש ההומור הופך להיות סרקסטי או ציני יתר על המידה ויוצר התנגדות ומגננה ולא תמיד נתקל באוזן קשובה כאשר הוא מופיע במודעת טקסט אנונימית. מה שנאמר פנים מול פנים, לא תמיד נקרא טוב כאשר הוא הופך למילים כתובות. בכדי למשוך תשומת לב תוכלו כמובן להשתמש בסלנג ובהומור משעשע, אך בחרו את המילים בקפידה, ובכל מקרה הימנעו לחלוטין מגסויות.

 4. סלנג – מותר, קללות – אסור

  לא משנה איך אתה נוהג לדבר בחיי היום יום שלך. בפרופיל אישי או בשליחת מיילים זה לא נשמע טוב, נקודה!. אין לדעת מי קורא את המודעה ומה סגנון הדיבור שלהם, ובכל מקרה, כפי שנאמר בסעיף הקודם, יש מילים שלא נשמעות טוב בקריאה, ולעיתים הן פוגעות באנשים. שוב, קללות זה כמו סרקזם – אנשים עשויים למצוא כי השפה המתובלת בסלנג היא צבעונית ומעניינת בשיחות פנים מול פנים, אבל הקסם שלה פג כאשר היא הופכת לאותיות דפוס. בנוסף, קללות ודיבור נמוך עלול לגרום לכם להיראות חסרי השכלה או ממורמרים וכועסים. ייתכן גם שמנהלי האתר יורידו את המודעה שלכם באופן יזום מכיוון שהיא לא תהלום את אופי האתר.

 5. זכרו שאתם לא בראיון עבודה אלא אתר הכרויות

  ייתכן שיש לכם עדיין זיכרון לא טוב מהדייט האחרון שלכם, כאשר הופיעו גבר או אישה שלא תאמו את העדפותיכם האישיות. אז מה עשיתם? בניתם רשימת מכולת ובה פירוט כל הקריטריונים אשר אתם רוצים שיהיו "במועמד"? אתרי היכרויות אינם פלטפורמה לפרסום מודעות דרושים. גם אם אנו רוצים תכונות ספציפית שיהיו בבן הזוג הנבחר, יש לעשות זאת בעדינות ובנעימות, שאחרת תוציאו מן המודעה שלכם כל טיפת רומנטיקה ותשוקה.

 6. אמת ורק אמת

  נכון, אפשר לעגל פינות כמו בכל תחום בחיים. רובנו מגזימים מעט לפה או לשם. יש לכם כמה קילו מיותרים ואתם מרגישים שמנים? תכתבו ככל הנראה – מבנה גוף בינוני, מעוגל, שמנמן. אתה 1.74, קח סנטימטר נוסף ועגל זאת ל-1.75, את בת 46 – תוכלי לכתוב 45 ואחד ייספר לשנה הבאה. אולם, היזהרו מלכתוב פרטים שאינם תואמים את המציאות. כמו שאתם לא תרצו להגיע לפגישה עם בחור או בחורה בגילאי 30 ולגלות כי מגיעה מולכם דמות שעברה את גיל ה-50, כך אל תעשו זאת לאחרים. השקרים "הקטנים-גדולים" הללו יוצרים רק חוסר נעימות וזמן מבוזבז, שכן הדייט יסתיים עוד לפני שהתחיל.

 7. היו עצמכם, התלהבות מגבירה את החשק

  אם אתם מרגישים מחוברים לתחום מסוים ומתלהבים ממנו, כתבו זאת. אל תנסו להסתיר את הדברים החשובים לכם. אם אתם אוהבים לחגוג, אוהבים לאכול, לשמוע מוסיקה, לקנות בגדים, אם החיבור שלכם לדת חשוב לכם, או כל דבר שרק יעלה במוחכם ושייך להגדרה העצמית שלכם, כאן זה המקום לציין זאת. "להיות עצמך" זה שם המשחק. היו מי שאתם ורק כך תוכלו למצוא את הפרטנר המתאים לכם.

 8. אל תעמידו פנים

  אל תעמידו פנים שאתם מוכנים לטוס חצי עולם רק בכדי לפגוש מישהו. זה לא ריאלי וזה לא הוגן כלפי אף אחד, כולל את עצמכם. אם אתם באמת רק מחפשים מישהו בסטטוס שלכם או בקרבת מקום המגורים שלכם, אל תתפתו להיענות לכל הצעה, או לגרום למישהו אחר להבין שלא אכפת לכם כלל אם הוא במרחק 3 שעות נסיעה מכם. אישה עם 3 ילדים שלא מעוניינת בילד נוסף לא כדאי שתיכנס למערכת יחסים מזויפת עם גבר אשר מעוניין בילדים משותפים, בדיוק כמו שגבר בן 60 לא יכול להבטיח לבחורה צעירה לצאת איתה למועדונים כל לילה. שוב, היו עצמכם ואל תנסו לשחק משחק אשר בסופו של דבר יוביל לסיום הקשר.

 9. לענות מהר ולא לשחק משחקים

  נסו תמיד לענות להודעות של אנשים תוך פרק זמן סביר, ולא שבועות לאחר שפנו אליכם. אם אתם רציניים ואכן מעוניינים להכיר בן או בת זוג, תהיו רציניים בהשבת הודעות. זה גם יהיה יפה מצדכם לענות לפונה גם במידה ואתם לא מעוניינים, אם כי לא תמיד עושים זאת עקב ריבוי פניות, או פונים סדרתיים שאינם פונים באופן אישי אלא נותנים תחושה כי "זרקו אבן לבאר, ומי שירים אותה יעלה בגורל".

 10. שימרו על אנרגיות חיוביות

  מציאת בן זוג היא משימה קשה! גלו אורך רוח וסבלנות, תוך שאתם מפגינים גישה ידידותית וחיובית, כך אנשים ימשכו אליכם יותר. חיוך בתמונה שלכם יזמין יותר פניות ומילים יפות יפתחו בפניכם עולמות נרחבים. שוחחו עימם בנינוחות ובלי לחץ, ותגלו כי באותה מידה שמילה טובה נעימה לכם, כך היא נעימה גם לאחרים.

מילה אחת לפני הפרסום….

היו סבלניים. זה אומנם לוקח זמן למצוא מישהו מיוחד, אבל זה עובד. אחרי הכול, אומנם זה רק אדם אחד מיוחד שאתם רוצים לפגוש, אך לעיתים יש צורך בפגישות עם עשרות אנשים בכדי למצוא אותו. דעו כי הצעדים הראשונים שלכם ברשת, כדוגמת פתיחת הכרטיס האישי ופרסום המידע אודותיכם, הם חלק מתהליך ארוך.

קחו את הזמן שלכם כדי להשלים את מודעת הפרופיל האישי שלכם, מכיוון שזהו הצעד הראשון לקראת היום שבו תמצאו את אהבת חייכם !!!

איך לבנות פרופיל כובש באתרי הכרויות?
3.7 (74%) 10 votes