איך לבנות פרופיל מנצח באתר הכרויות סקס

| 13 בינואר 2012 | 4 תגובות

כל גבר או אישה שמעוניינים לפתוח כרטיס באתר הכרויות סקס יכולים לצאת מתוך הנחה כי כל מי שנמצא שם מחפש דבר אחד בלבד, ויש לו מטרה בלעדית – מפגשי סקס מזדמנים וללא מחויבות. לא צריך להתחבא מאחורי סיסמאות נדושות ותירוצים – אתם רוצים סקס ומחפשים פרטנרים מתאימים לכך.

אולם, יש להיזהר בקריאת הכרטיסים ולהימנע מטעויות דומות: לעיתים נפגוש בכרטיסים "יפים מידי", "טובים מידי" ושאינם משדרים כנות. מאחר וכולנו רוצים להיות עשירים יותר, משכילים יותר, גבוהים וחטובים ובעלי סגנון אישי שובה לב, כך אנו רוצים שגם בני הזוג שלנו יהיו. אתם יודעים, יש הבדל בין הרצוי למצוי, אפשר לעגל פינות וליפות דברים אך יש להיצמד לאמת. כאשר תרצו לפתוח כרטיס באתר הכרויות סקס ולזכות בפניות רבות ולאחריהן במפגשי סקס לוהטים ומענגים, עליכם ליצור כרטיס אישי מפתה אשר יגרום לכל מי שיביט בו ליצור עמכם קשר, אך בכתיבת הכרטיס יש להקפיד על מספר כללים בסיסיים, ביניהם : תמונה אטרקטיבית, תוכן מעניין וכנות.

תמונה אטרקטיבית

כמו בכל אתר הכרויות, גם באתרי הכרויות סקס מומלץ להעלות תמונה, מה שיגדיל פי כמה וכמה את מספר הפונים אליכם. יש אנשים אשר אין להם בעיה לפרסם תמונה גלויה שלהם, אך מכיוון שאתרי הכרויות סקס מיועדים גם לאנשים נשואים או אנשי עסקים חשובים אשר אינם מעוניינים שדמותם תופיע בגלוי, וכן אנשים אשר מרגישים מבוכה בפרסום תמונה, ניתן לפרסם תמונה בה אתם מצטלמים מרחוק, צללית בלבד, חלק סקסי מגופכם (לא בוטה או חושפני), וכו'. חשוב שהתמונה תהיה אטרקטיבית ושתתפוס את העין ככל הניתן. יש להיות מודעים לכך שבכל אתר היכרויות יש הוראות ודרישות שונות לגבי פרסום תמונות, ולכן יהיה עליכם לפעול בהתאם.

שיהיה מעניין לקרוא…

נכון, הכוונה היא מפגש סקס, ואין צורך בשיחות מקדימות רבות, אולם גם במפגשים אלו אנשים מחפשים חיבור ראשוני, ראש טוב ועניין. התוכן אותו תכתבו בכרטיס הוא אשר יגרום לאנשים להתחבר אליכם או לעבור הלאה. נסו להיות קלילים ונעימים, לכתוב כמה שורות עליכם, תהיו יצירתיים ותבטאו את עצמכם ברהיטות. אין צורך לכתוב יתר על המידה, שכן טקסט ארוך מידי הופך להיות מייגע וזה לא המקום המתאים להאריך בדברים. הכי חשוב – תנו הרגשה דרך מילים שאתם אנשים שכייף להיות איתם, מעוניינים בסקס טוב ומפגש עמכם יסב עונג, תשוקה ומימוש פנטזיות לכל מי שיבחר בכם!!!

אתם חייבים לכתוב רק אמת…

כפי שכתבנו בתחילה, כל מי שנמצא באתרי היכרויות סקס יודע בדיוק מה הוא מחפש, ויודע כי כך גם שאר האנשים באתר, לכן אין צורך להסביר מדוע אתם שם ומה אתם מחפשים. כרטיס הפרופיל האישי הוא למעשה הדרך לפגישה ולמימוש פנטזיית הסקס, לכן חשוב מאוד להקפיד על כנות בפרטים האישיים הפיזיים. לא ממש משנה אם שמך יובל או רון, ולא אכפת לאף אחד אם תקראי לעצמך בטי כאשר שמך האמיתי הוא אביגיל. אפשר גם להחסיר מידע אודות מקום מגוריכם. מה שחשוב הוא לציין את הגובה האמיתי, מבנה הגוף והגיל. אלו הם אומנם נתונים פיזיים יבשים אך כמו שאתם לא תרצו לבחור בבחורה רזה בת 30 ולפגוש דודה שמנמנה בת 50, כך גם אחרים. אין מה להתבייש בנתונים שלכם, ויש תמיד לזכור – מאחורי כל פרופיל באינטרנט עומד אדם אשר בסופו של דבר רוצה לפגוש אחרים. חוסר כנות יגרום למפח נפש ואי נעימות, גם לכם וגם לפרטנר שתבחרו.

איך לבנות פרופיל מנצח באתר הכרויות סקס
4.8 (95.79%) 19 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

תגובות (4)

טרקבק URL | תגובות RSS

 1. יעל הגיב:

  יש לי פרופיל באתר הכרויות סקס ואני מביאה משם מלא בנים שווים!!. אני חושבת שהגשמתי כמעט את כל הפנטזיות שלי 🙂
  אני חושבת שלבנות הרבה יותר קל, אני לא משקיעה ממש בפרופיל שלי ומקבלת הרבה פניות כל יום. אני בוחרת מי מתאים לי.

 2. שרון הגיב:

  מה זה אתרי הכרויות סקס בכלל…?

 3. שרון הגיב:

  איזה אתר?

 4. מישואחד הגיב:

  כנסי לגוגל ותרשמי "הכרויות סקס" וישר תביני… יש די הרבה בארץ.

השאר תגובה

*