איך לדעת שאת יוצאת עם הגבר הנכון לך

| 29 במאי 2016 | אין תגובות

fashion portrait of young sensual couple. love and kissכל אישה שיוצאת עם גבר ומכוונת גבוה, באופן יחסי, רוצה לדעת האם הוא הגבר הנכון ביותר בשבילה. מספר סימנים בו ובמערכת היחסים איתו יכולים להצביע על כך, ביניהם מבחנים שהאישה יכולה לבצע, נתונים "אובייקטיביים" ביחס אליו ואלמנטים רגשיים.

את נמצאת בעיצומה של מערכת יחסים ומרגישה, בלי עין הרע, בעננים. את מרגישה הנאה גדולה בכל בילוי בחברתו ואפילו מחשבות לגבי העתיד המשותף יחדיו עולות מדי פעם. אלא שמעל כל אלה מסתתר סימן שאלה גדול, והוא שאלה אחת שאת בטח שואלת את עצמך: כיצד אדע אם הגבר הוא הנכון ביותר בשבילי, בנקודת הזמן הנוכחית?

התבוננות "נייטרלית" על המצב

כשיוצאים עם מישהו, נותנים לרגשות לדבר. הרגשות האלה יישמרו, ידעכו או יתגברו ככל שהקשר ימשיך, אך לצד הרגש חשוב לבצע סקירה מקיפה, אפילו "נייטרלית", של מערכת היחסים. אם בונים על מערכת יחסית לטווח ארוך, חשוב לזכור שהאהבה עצמה מנצחת ברוב המקרים, אך לא בכולם. אם מעוניינים לבנות מערכת יחסים עם מישהו, להתחתן או להקים משפחה, חשוב לחשוב מראש האם היא יכולה להצליח. גם אם הדבר שונה מהתרחיש הרומנטי שגדלנו עליו, כיום יש מערכות יחסים שלמות שנופלות על בעיות כלכליות, למשל.

במקומות שונים ניתן למצוא "מבחנים" בהם ניתן להיעזר. מבחינה מעשית, יהיו אלה התשובות שהגבר הנתון ומערכת היחסים איתו מספקים ביחס לסוגיה מסוימת. בקשרים מתקדמים, כשאפשרות החיים המשותפים כבר עולה על הפרק, צריך לשאול לדוגמא מה הגבר חושב על הקמת משפחה, על גידול ילדים וכן הלאה.

הרגש הוא שקובע

בתחום האהבה כמו בתחום האהבה – יש המון דברים שקשה להסביר במילים. התאהבות היא אחת מהן: כשזה קורה, פשוט יודעים את זה. גם לגבי ההתאמה של הגבר – הרגש עשוי לומר לך הרבה מאד דברים. בלא מעט מקרים יש אינטואיציה בריאה ביחס לסוגיה הזו, שצריכה להילקח בחשבון גם כן. אפשר להתייעץ גם עם חברות, עם מכרות או עם בני משפחה, כמובן, אך צריך לזכור שהן לעולם לא יוכלו להבין באופן מלא את מערכת היחסים שלך.

החלטה נכונה לגבי הגבר הנכון, בסופו של יום, תהיה פעמים רבות כזו המשלבת בתוכה היבט אמוציונלי ורציונלי גם יחד.

איך לדעת שאת יוצאת עם הגבר הנכון לך
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות, יחסים

השאר תגובה

*