איך לדעת שהוא רוצה יותר מידידות?

| 15 ביוני 2016 | אין תגובות

Young man giving piggyback ride to his girlfriendאת מנהלת איתו יחסי ידידות כבר תקופה ארוכה, אבל בזמן האחרון שאלת את עצמך שאלה אחת פשוטה: האם יכול להיות שהוא רוצה יותר מידידות? כפי שתראי במאמר הנוכחי, יש הרבה מאד סימנים שמצביעים על כך, בין אם במעשים שהוא עושה, בדברים שהוא אומר ובשפת הגוף שלו.

אז מה עושה מי שרוצה יותר מידידות?

כדי להבין אם מי שמתיימר להיות ידיד שלך רוצה להפוך להיות יזיז או לנהל מערכת יחסים רומנטית איתך – כן, כולל מחויבות ו"כל החבילה" – את צריכה לבחון את המעשים שלו בזכוכית מגדלת. אם הוא משקיע בלבוש שלו יותר מבדרך כלל כשהוא נמצא איתך, או מעדיף לבלות איתך בבית קפה ולא איתך ועם חברים במועדון, אם המתנה שהוא מעניק לך ליום ההולדת היא "רומנטית" – יכול להיות שיש כאן רצון ליותר מידידות – ייתכן שאפילו ליותר מסקס.

שימי לב על מה אתם מדברים ובאילו הקשרים. אם הוא רוצה יותר מידידות, ייתכן שהוא יהפוך למסוגר בכל פעם שתעלו נושאים אינטימיים. מחמאות שמורעפות עליך, הודעות שנשלחות אליך בתדירות גבוהה (בעיקר בלילה) או אפילו הרצון שלו לרצות אותך ולעשות את מה שאת אוהבת. כמה שיותר סימנים כאלה מגדילים את הסבירות שהוא רוצה קצת יותר מהמצב הנוכחי שלכם.

המפתח הוא בעיניים

הרבה מאד דברים את יכולה ללמוד על מישהו דרך מבט ישיר בעיניים שלו. למשל, שהוא רוצה ממך יותר מידידות. זה מתחיל עם ידידים שרוצים לשכב איתך, כאשר במקרה הזה ייתכן מאד שהעיניים שלו יביטו על המחשוף שלך – סימן שיש כאן משיכה מינית ותשוקה. גם כשאת מדברת איתו, נסי לתפוס את הדברים הקטנים. את הניצוץ שעשוי להצביע על תשוקה, את המבט מלא הציפייה.

בחני את תנועות הגוף שלו. האם כשאתם רוקדים ביחד, הוא מדי פעם מלטף אותך? האם כשאתם צופים בסרט בקולנוע או על הספה, הוא מנסה להיות צמוד אליך ככל האפשר? פעמים רבות, אישה יודעת הרבה מאד, באופן אינטואיטיבי, דרך התשובות לשאלות האלה.

איך לדעת שהוא רוצה יותר מידידות?
5 (100%) 1 vote

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*