איך להישאר רגוע ויציב בזמן דייט?

| 14 באוקטובר 2014 | 2 תגובות
גבר ואישה בדייט

Source: Kzenon/BigStock

אם אתם נוהגים להתרגש באופן קיצוני לפני כל דייט, לגמגם ולהזיע כששואלים אתכם שאלות מעט אישיות ולאבד את חוט המחשבה לעתים קרובות במהלך השיחה, דעו כי אתם לא לבד. עבור רבים וטובים מעמד הדייט נתפס כאחד האירועים המלחיצים ביותר שקיימים.

למען האמת, יש בכך לא מעט מן ההיגיון. אחרי הכול, באופן פוטנציאלי, ישנו סיכוי לא רע שבמהלך הדייט תתוודעו לאדם שעמו תבלו את שארית חייכם. כמו כן יש לכם משהו כמו שעתיים בממוצע כדי להאיר את עצמכם באור המחמיא ביותר שבסופו של דבר יגרום לאדם שמולכם לקבוע אתכם דייט נוסף. במידה ואתם מזדהים עם כל זאת, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נספק לכם צרור עצות שיסייעו לכם לא לאבד את העשתונות ולהישאר רגועים ויציבים במהלך הדייט.

כלל מספר אחדלא להגזים עם האלכוהול

 

ישנם רבים שבוחרים לשתות כמויות גדולות של אלכוהול על מנת להרגיע את העצבים במהלך הדייט. מדובר בטעות פטאלית שעלולה לעלות לכם ביוקר. אמנם האלכוהול יכול להסיר את העכבות, אבל באותה המידה הוא יכול לגרום לכם לומר דברים שלא הייתם אומרים לו הייתם צלולים, להפוך אתכם לשלומיאלים ואפילו להוביל לרגעי מבוכה בלתי סבירים. הקפידו לשתות במשורה ולהימנע מלאבד את הצלילות, כי אתם זקוקים לה.

כלל מספר שתייםאתם לא לבד בעסק הזה

 

אם אתם סבורים שהאדם שיושב מולכם במהלך הדייט לא מתרגש כלל וכלל, טעות בידכם. רוב הסיכויים שהוא פשוט למד במהלך השנים להסוות את ההתרגשות ואת הפרפרים בבטן. ככל שתפנימו שההתרגשות שאוחזת בכם היא תופעה טבעית וגורפת, כך תוכלו להתמודד עמה בקלות רבה יותר.

כלל מספר שלושהיו כנים

 

ככל שתנסו להסתיר את המבוכה ואת ההתרגשות שלכם, כך תהפכו להיות שקופים יותר. אין כל בושה בלשתף את בן או בת הזוג בנוגע להתרגשות שאתם חשים. להפך – בדרך כלל כשמשתפים את הצד השני בתחושות שמתעוררות במהלך הדייט זוכים להערכה רבה על הכנות ובדרך כלל מדובר על סוג מיוחד של מחמאה.

כלל מספר ארבעלמדו להקשיב

 

ההתרגשות והלחץ גורמים ללא מעט אנשים לדבר ללא הפסקה ולהתעלם לחלוטין מהצד השני. לפיכך אנחנו ממליצים לכם ללמוד כיצד להקשיב טוב יותר לשותפים שלכם לדייט. בזמן ההקשבה תוכלו להרגיע את עצמכם, להאט את קצב פעימות הלב ולתכנן את דבריכם בזהירות. כמו כן אין דבר מושך יותר מבן או בת זוג שמקשיבים לכם באמת.

כלל מספר חמשהשאירו טעם של עוד

 

גם אם אתם מעוניינים לשתף את הצד השני בכל הקורות אתכם החל מהלידה ועד לימינו אנו, האמינו לנו שמוטב להשאיר מעט מסתורין. אחרי הכול, חשוב להשאיר גם נושאים לפעם הבאה, הלא כך? נסו לבחור מראש רשימה של נושאים שאתם מעוניינים לדבר עליהם והקפידו שלא לסטות מהנושאים שהכנתם מראש. כך תוכלו להימנע מהתפזרות ותשמרו על מיקוד ואיפוק.

לסיום נמליץ לכם פשוט לנשום עמוק אחת לכמה דקות ולא לשכוח שבאתם בעצם ליהנות.  

איך להישאר רגוע ויציב בזמן דייט?
5 (100%) 4 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*