איך להפוך סטוץ לאהבה אמיתית?

| 31 בינואר 2013 | 2 תגובות

יזיז הוא אופציה נעימה כשאין לך חבר. אתם מבלים במיטה, מישהו ישן איתך ואת לא מרגישה שאת לבד. אבל, מה עושים כשמתאהבים ביזיז? איך הופכים סטוץ לאהבה אמיתית? כולן "גיבורות גדולות" בהתחלה, אבל אחרי תקופת יזיזות, קצרה או ארוכה, מוצאות את עצמם מאוהבות ורוצות הרבה יותר. פתאום היזיז החביב הופך להיות אטרקטיבי כפי שלא נראה מעולם…

אין לך קשר רציני כרגע בחיים. את מתגעגעת למגע אנושי, לחיבוק ולחיי מין פעילים. את לא מוצאת שותף ראוי ופונה אל היזיז שיעביר לך את הזמן עד שתגיע האהבה. אבל לפעמים האהבה מגיעה ממקום לא צפוי, פתאום היזיז משנה את המעמד שלו בתוך הלב שלך לאהוב. ואת יודעת שכרגע את בנקודה בעייתית שמזכירה לך משא ומתן של חטיפה (וסליחה על ההשוואה). אם תיכנעי לחוטפים ותתני להם את מה שהם רוצים תפסידי, ואם לא תתני להם את מה שהם רוצים גם תפסידי. מה עושים? לגבי עניין החטיפה אין לנו תשובות, אבל יש לנו כמה הצעות איך להפוך יזיז לאהוב.

קודם כל החוק היבש

לפי ספר החוקים של היזיזים, לאף אחד משני הצדדים אין מחויבות אחד לשני. אפשר לצאת עם אחרים, לשכב עם חברים, לנהל קשרים וירטואליים. הכל תקף וכשר, ושום מעשה לא מתפרש כבגידה. אתם לא חייבים להכיר את ההורים או את החברים של היזיז, לבוא איתו למסיבות של העבודה ועוד אי אילו אירועים משמימים. לא חייבים לנהל שיחות נפש ארוכות ולהתקשר מדי יום. אבל הכלל הכי חשוב הוא שכל זוג יזיזים מגדיר לעצמו את התנהלות הקשר, אבל ברגע שהם עושים את כל מה שציינו עד עתה הם כבר לא יזיזים, הם הופכים לאהובים.

התשובה בגוף השאלה

מהו האקט שקושר אותו אלייך? הסקס. ובכן, נסי למנוע אותו ממנו. במידה וצברתם קצת קילומטרים יחד ויצרתם מעין שגרה של יזיזות, תתחילי להיפגש איתו ולא להגיע בסוף לאקט המיני. פטפטי איתו, הצחיקי אותו, תגרמי לו להבין שיש עוד צדדים באישיות שלך שהוא לא מכיר. אחרי שכבשת אותו דרך הסדינים הגיע הזמן לכבוש אותו בכל התחומים האחרים ולהפוך אותו לאהוב.

הדשא של היזיז ירוק יותר

הקשר שלכם הוא לא מחייב אבל הוא בטוח יהיה ירוק מקנאה כשהוא ידע שהוא לא היחיד שאת נפגשת איתו לסקס. כמו כלבלב הוא ירגיש שחדרו לו אל הטריטוריה ויתחיל לקנא. אז בפעם הבאה שאתם נפגשים ביימי שיחת טלפון, בקשי מאחד הידידים שלך להתקשר, תצחקקי, תקבעי איתו פגישה ואל תעני על שאלות שהיזיז ישאל, שיתבשל מסקרנות ומקנאה.

באתי לעזרת חברה

לא תמצאי איש שיווק רציני יותר מאשר אחד מהחברים שלך. בטוח יש לשניכם חבר או חברה משותפת שנוטים קצת יותר לכיוון שלכם. בקשו ממנו או ממנה להתחיל לאט ובזהירות לטפטף רסיסי מידע חיובי עליכם. הם יספרו לו כמה את יפה, איזה בן אדם טוב את, כמה מעריצים יש לך שרוצים לצאת איתך ועוד כיד הדמיון העולה על משאלות ליבך. אם איש השיווק יודע את מלאכתו נכונה, שטיפת המוח יכולה לעבוד והוא יתחיל להסתכל עלייך באור אחר לגמרי.

מפצח האגוזים

כולנו אוהבים לרצות את מה שאין לנו. ככל שיותר קשה להשיג את מה שאנחנו חושקים בו אנחנו מתאמצים ומעריכים יותר. אז שחקי את המשחק והתחילי להיות קשה להשגה. אם אתם נפגשים קבוע בימי חמישי, אז ביום חמישי הקרוב סמסי לו כמה דקות לפני שהוא אמור להגיע שאת מצטערת ושלא תוכלי להיפגש היום. סיימי את תמיד את המפגשים ביניכם ואל תיזמי אותם בכלל. הוא יבין שעומדת מולו אגוז קשה לפיצוח ויתחיל לעבוד קשה ולרצות לראות אותך יותר.

על בטן מלאה

כמה פעמים אמרו לך שהדרך לליבו של גבר היא דרך הקיבה שלו? אולי לא מספיק כדי שתיישמי. אז שלפי מהאינטרנט כמה מתכונים של אהרוני ורושפלד ובשלי לו ארוחה מפנקת עם כמה מנות וקינוח מפתה. התחילי את המפגש ביניכם בארוחה, הוסיפי יין ומוזיקה ובלי משים אתם בארוחה רומנטית.

חרדת נטישה

הכי חשוב לא לשתף את היזיז ברחשי ליבך. אין ספק שהאמת משחררת אך לא במקרה הזה. במצב הרגיש הזה עדיף לנסות ולבחון את הדברים לאורך זמן. אם תספרי לו שאת מעוניינת להפוך את הקשר לאהבה הוא ייבהל מאוד וינתק את הקשר. אם תהיי סבלנית יכול להיות שעם הזמן הוא ירצה לקדם את הקשר.

היפוך תפקידים

גברים בטוחים שהם היחידים שמרוויחים מן היזיזות. בסתר ליבם הם בטוחים שכל בחורה שהם יזיזים שלה בונה על קשר רציני. אז הוכיחי לו שהוא טועה. הוא יתבלבל כל כך שהוא ירגיש פתאום שהוא בצד השני. אמרי לו שטוב שזה לא רציני ביניכם, שאיך את שמחה שאת יכולה לצאת עם בנים אחרים, איזה כיף שלא חייבים אחד לשני כלום מלבד סקס.

פגוש את ההורים

בדרך לא דרך ארגני פגישה עם ההורים שלך. למרות שחלק מעקרונות היזיזות לא כוללים מפגשים עם הורים, אחד כזה יכול לקרב ביניכם ולגרום לו לרצות משהו רציני. עשי זאת בצורה מכובדת, רצוי בהפתעה אבל לא מתאמצת מדי וודאי שהמפגש יהיה קצר ולא מחייב. אימא שלך תתמלא אינטואיציות לגבי טיב הבחור, והוא ואבא שלך כבר יהפכו לחברים הכי טובים כשיבינו ששניהם אוהדים של הפועל תל- אביב.
בהצלחה!

איך להפוך סטוץ לאהבה אמיתית?
3 (60%) 7 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*