איך להרשים את הדייט עם הדירה שלך

| 11 בנובמבר 2014 | אין תגובות
דייט בדירה

Source: Wavebreak Media Ltd/BigStock

אם הגעתם לשלב ביחסים שבו הדייטים עוברים מהמועדון, מבית הקפה ומהמסעדה לדירות שלכם, הגיע הזמן לדבר מעט על האופן שבו אתם מארחים ועל המסרים שניתן להעביר ללא מילים, אלא רק באמצעות האופן שבו הבית שלכם נראה. לנוחיותכם חילקנו את המאמר לשני חלקים: על מה חשוב להקפיד וממה מומלץ להימנע.

על מה חשוב להקפיד?

הדבר הראשון שעליו חשוב להקפיד זה הניקיון והסדר של הדירה. גם אם אתם לא מקפידים בדרך כלל על האלמנטים האלו באופן מיוחד ולא מעוניינים ליצור חזות שקרית, עדיין, הקפידו לשמור על רמה מינימאלית של סדר וניקיון. שטפו את הכלים בכיור, נקו את האסלה, קפלו את הבגדים המפוזרים בכל רחבי הבית ולמען השם, הורידו את שקית האשפה לפני הביקור.

בנוסף לכך חשוב להקפיד על כללי אירוח בסיסיים. הציעו לדייט שלכם לשתות משהו או לאכול משהו, הקפידו להחזיק מצרכים בסיסיים ואולי גם כמה חטיפים וכמובן שגם יין טוב במזווה או במקרר מעולם לא הזיק. כמו כן חשוב להקפיד להחליף את המצעים במיטה ולדאוג לכך שלא יהיו באזור חפצים או אביזרים שקשורים למערכות יחסים קודמות שהיו לכם כמו למשל תמונות, בגדים, מוצרי היגיינה אישיים ועוד.

ממה מומלץ להימנע?

אמנם זה נחמד להציג חזות מסוימת בפעמים הראשונות בהן בן או בת הזוג מגיעים לבקר, אבל במידה ואתם קופצים מעל הפופיק ונוקטים באמצעים שלא תוכלו לקיים זמן רב, חיש מהר תיווצר סביבכם ארומה של זיוף והתאמצות. כך למשל אין ספק שזה נחמד למלא את המקרר בגבינות תוצרת חוץ או בנקניקים בייבוא אישי מספרד, אבל במידה ואתם תפרנים והוצאתם את כל המשכורת שלכם על מצרכים, בסופו של דבר האשליה תתפוגג, הקסם ייעלם והאמת תביך אתכם.

בנוסף לכך מומלץ להימנע מלדבר על חוויות בדגש על חוויות מיניות שחוויתם בדירה עם האקס. גם אתם בטוחים שתצליחו ליצור רושם רב כשתשתפו את הצד השני בכך שעשיתם את זה בכל פינה בבית, האמינו לנו שמדובר על צעד שגוי. כמו כן הימנעו מלגרום לצד השני להרגיש כמו אורח כבוד. כמובן שעליכם לעשות כל מה שאתם יכולים כדי ליצור אווירה נעימה וכיפית, אבל בסופו של דבר המטרה היא לגרום לו להרגיש בבית ולא כאילו שמדובר על אירוח של שגריר כבוד בבית הלבן.

נקודה אחרונה לסיום – אין דבר יותר מרשים מאדם שהצליח ליצור לעצמו את מרחב המחייה המושלם לצרכיו ושפשוט אוהב להגיע הביתה. עבור כל אחד ואחד הרגשת הנוחות באה לידי ביטוי באופן שונה, אבל מילת המפתח כאן היא רוגע. אל תבצעו שינויים מהפכניים לפני הביקור. נסו פשוט להתנהג באופן הטבעי ביותר והזורם ביותר כי רק כך תאפשרו לצד השני להירגע ולהרגיש בנוח גם כן.

איך להרשים את הדייט עם הדירה שלך
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*