איך להתחיל איתה? וותר על משפטי הפתיחה

| 18 ביולי 2013 | תגובה אחת

אתה יושב בפאב, לא יכול להסיט את מבטך מהבחורה שנמצאת מולך. אתה חושב שהיא מחזירה מבט, אבל לא ממש בטוח בכך. אתה לוגם קצת מכוס הבירה, מנסה לחשוב על משפט הפתיחה האידיאלי. איך להתחיל איתה? הכול נשמע לך נדוש ומגוחך, מתאים הרבה יותר למסך הטלוויזיה מאשר לחיים האמיתיים. המילים מסרבות להתחבר למשפט אחד, הגיוני ומזמין. כשכוס הבירה שלך כבר ריקה לחלוטין, ושהבחורה כבר עזבה ממזמן, אתה מבין שאולי פספסת את הזדמנות חייך.

החדשות הטובות הן שאתה לא לבד. גברים רבים אינם יודעים איך להתחיל עם בנות, ומפספסים הזדמנויות רבות לקשר רומנטי, או אפילו רק לסטוץ. זו לא תורה מסיני, כמובן, אבל גם לא הדבר הפשוט ביותר שיש. איך תעשה את זה?

משפטים מוחצים- אאוט, ביטחון- אין

כולנו גדלנו על כל אותם משפטי פתיחה- כן, אלה שמשווים את הבחורה לנסיכה, את אביה לגנן, וכן הלאה. זו בדיוק הבעיה. מאז אלה הפכו לנדושים ביותר. למעשה, דומה כי בעידן הפייסבוק והטוויטר כוחן של מילים כאלה אבד, פשוט מכיוון שהתרגלנו לדבר במשפטים קצרים ומתוחכמים גם כך. כל ניסיון כזה, בהנחה שמולך עומדת בחורה בר דעת, צפוי להסתיים בכישלון מוחלט. אז איך להתחיל עם בחורות?

אפשר למנות היום לא מעט שיטות אחרות ליצירת רושם חיובי על הבחורה. אפשר בהחלט לגשת אליה, אפילו מומלץ. אבל במקום הניסיונות להישמע מתוחכם, רצוי פשוט שתציג את עצמך. תשאל לשלומה, תזמין אותה למשקה, תשאל אותה שאלות על עצמה, תחמיא כשצריך (ולא באופן מוגזם!). בדרך זו, גדלים הסיכויים לשיחה קולחת ונעימה, במהלכה כבר תדע האם יש לך כימיה עם אותה בחורה. וגם אם לא- היי, לפחות ניסית. אין ספק שבפעם הבאה זה יהיה לך קל יותר.

כאן אנחנו בדיוק מגיעים לנקודה חשובה נוספת, והיא שבחורות אוהבות גברים עם ביטחון עצמי. לא מופרז כמו בסרטים, אבל בהחלט ברמה סבירה. לכן, גם אם אתה חושש בהתחלה, הרי שההתנסות תסייע בוודאי לביטחון העצמי שלך, דבר שצפוי להגדיל את הסיכויים בעתיד.

הדרך לחתונה מתחילה בפייסבוק

קשה למצוא היום אנשים שלא מנויים על הרשת החברתית הזו של מארק צוקרברג. חלק ניכר מהם, מיותר לציין, משתייך על המין הנשי. והנה, היום נתקלת במישהי שמוצאת חן בעיניך. היא תויגה באחת התמונות של אחד החברים שלך. כצעד ראשון, אתה מתחיל לברר עליה פרטים. תוך כמה דקות, אתה יודע כבר איפה היא גרה, היכן היא למדה, היכן היא בילתה בקיץ, אילו להקות היא אוהבת ועוד. אלא אם הפרופיל שלה חסום, ואז אתה נשאר עם התמונה בלבד. גם כאן, עולה שאלת מיליון הלייקים: איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

בהקשר הזה, יש מספר טכניקות מוצלחות. ראשית, אפשר פשוט לפנות לאנשים שמכירים אותה, ולברר כמה שיותר פרטים עליה. בעולם הפייסבוק, יהיו אלה החברים המשותפים, שבוודאי ישמחו לקחת חלק בשידוך משלהם. מן העבר השני של המשוואה, רבים יגידו כי בפייסבוק, כשבינם לבינה יש חומה בדמות מסך מחשב, קל הרבה יותר לפנות לבחורה. גם כאן, מומלץ מאד שלא להיות ישירים, ולהימנע ממשפטים נוסח "אז את פנויה?" ו-"את באה לפה הרבה?" (לאיפה? לאינטרנט?). מה שכן, ניתן בהחלט להחמיא לה על דבר שנון שרשמה, להתחיל בשיחה לא מחייבת על אחד מתחומי העניין שבוודאי משותפים לפרופילים שלכם, ועוד.

אז נכון שפתאום זה נראה הרבה יותר פשוט?

המלצה: אתר הכרויות חינם חדש.

איך להתחיל איתה? וותר על משפטי הפתיחה
5 (100%) 3 votes

תגיות: , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*