איך צריך להתנהג עם גברים

| 16 בינואר 2013 | אין תגובות

בסוגיית גברים נשים כבר דנתם פעם או פעמיים? מה נשים אוהבות? מה גברים מעדיפים? אין לי ספק ולו הקטן ביותר שנושא הורמונלי שכזה עולה לכם לפחות פעם ביום לראש. ואם החלטתם להכחיש אז דעו לכם שבבריטניה נעשה מחקר שמוכיח כי גברים ונשים כאחד חושבים כל 10 דקות בממוצע על מין לכל צורותיו, תתפרעו עם הדימיון.

אבל לרגע בואו ניתן דגש על הגברים של שנות ה-2000. מסוקסים, מטופחים, קרייריסטים, חלקם אינטילגנטים, מעטים בוחרים צימחונות, אפילו כאלה שילבשו נעלי מוקסיני אבל עם רדת החשיכה הם יעלו על שרוול (מכנס הדייגים של היום) ידליקו קטורת ויתאמנו על ברכת השמש כחלק מטרנד היוגה הכובש הזה. הגברים של היום כל כך שונים מהגברים של פעם. הם יעדיפו לראות את האישה שלהם במיני מרגשים בדרך לעוד יום מוצלח במשרד שלה ובקריירה המפוארת שלה. הם ירצו אותה עצמאית, כוחנית, מאיימת, שנונה, עדינה, חלשה לפעמים וחייתית ברגעים הנכונים… הגברים של היום הם כאלה אטרקטיבים, הם כמו דיל לאילת, הכל כלול, כאלה מיומנים ומלאים באטרקציות שמאלצים את הנשים המופתעות לעמוד בדרישות שלא היו רלוונטיות רק לפני עשור. וכחלק מהתפארת הבלתי נלאית הזאת הם גם דורשים מנשותיהם להיות שחקניות מיומנות שלא עושות פשלות על הבמה.

אז הינה מגיעה לה אישה, מודרנית כזאת כמו שאנחנו מכירים בעיקר בחוצות תל אביב ההורסת, פוגשת בגבר שהחסיר לה פעימה, והיא עם כל מעלליה, צריכה לגרום לו להרגיש מה שאף אחת אחרת לא הצליחה. מלחמת קיום ממש, אישה מפוחדת, מה בעצם היא ביקשה, חיבוק לפני שינה, מישהו שיעמוד לצידה מתחת לחופה, סתם אחד שישמור על הילדים כשהיא בשיעור ספינינג, אפילו שיפרנס אותה אם הוא יכול, בקטנה, מה כבר היא ביקשה??? על זה נבנו תיאוריות שלמות, כל אישה והתורה שלה. האחת שחושבת שמצאה את שאהבה נפשה גילתה את סוד החיים והשניה מדייט סוער תלמד אותנו על יחסי זוגיות.

לכן, בואו ניקח נשימה ונכניס את ההגיון לסוגיה המסובכת הזאת. גבר הוא יצור חי עם אברי מין תואמים למראיהו והוא בעל תפיסה חזותית טובה משל האישה, לכן הוא טוב בשחמט, באדריכלות ובניווט ולכן יודע הוא לנווט נכונה את דרכו לאישה בה חפץ. אוסיף ואומר שמבחינה תקשורתית האישה מפותחת כמה וכמה רמות מעל הגבר, נתון שהולך ומשתבח עם השנים, להבדיל מהגבר שבגיל מסויים, גיל צעיר למדי האינטיליגנציה הרגשית שלו מאטה את התפתחותה משמעותית. משמע גבר נשאר ילד בזהותו, נשמתו והוויתו. אז כל מה שאישה צריכה לחשוב בסופו של עיניין זה איך להשיג ילד? ומה ילד רוצה?

  1. ילד מאוד אוהב את אמא שלו, אבל שאמא מתחילה עם התנאים מתחיל הילד למרוד, מכאן, נשים תשחררו אותו, תפנקו, תאהבו, סוכריות גומי וג'אנק פוד יגרמו להצעת נישואים.
  2. ילד צריך את החופש להשתולל במגרש המשחקים, כמובן שאין ברצונו להשחיט ולבזוז, מכאן, נשים תנו לאהוב לבכם לאבד את חושיו מידי פעם, חברים שלו הם הזהות להיותו גבר, פרגנו במפגשים מעוררי גבריות, משמע פלייסטשן, פיצות, ניחוחות עשן וקרמבו.
  3. ילד רוצה להוכיח שהוא טוב, אישה תחסכי ממנו, תתזכרי יומית אם צריך כמה הגבר שלך נפלא וחזק ומוצלח ומדהים ומיוחד ואין כמוהו, כן אישה תמשיכי, תהיי סמוכה ובטוחה שתרגישי את הביטחון בין הסדינים.
  4. ילדים אוהבים אתגרים חדשים, מכאן, אישה אל תחשפי את עצמך מיד וגם לא אף פעם, תמיד תראי לגבר שלך שיש לו עוד על מה לבנות (אם הוא אדריכל) או שיש לו עוד בור עמוק לחפור (אם הוא חופר).
  5. ילדים אוהבים לראות את יובל המבולבל, דמות שבעיקר צוחקת על עצמה. אישה תצחקי על עצמך ועל החיים, צחוק ימשוך לא רק גברים, אלא כל מה שתרצי.
  6. ועיניין אחרון וחשוב ביותר הוא בבית המיטות שלנו, אחסוך את השוואת הילד בסיטואציה שכזאת, או שיגישו נגדי תביעה לפדופיליות ואדבר לגבר בשמו…. הם צריכים אתכן נמרות, מאתגרות, מחדשות, מעניינות במיטה. החשש של הגבר גם אם הוא חילוני, דתי, אמריקאי או דרוזי זה שהמיסוד ישעמם אותו בחדר הזוגי. אישה תראי לגבר שאין לו ממה לחשוש ושבעיקרון את לונה פארק מהלך.

בהצלחה לכן נשים ותודה לכם גברים! למידע נוסף על יחסים וזוגיות היכנסו לאתר Just4us.

איך צריך להתנהג עם גברים
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*