איך לעשות אישה מאושרת ב-5 פעולות פשוטות

| 1 באוקטובר 2013 | אין תגובות

טוב אנחנו לא כאלו מסובכות. אולי זה נראה ככה לפעמים, אולי נדמה בנסיבות מסוימות שאנחנו מצפות להמון, אולי חשבתם שאנחנו מקוות שתקראו את מחשבותינו… לא. אולי יש רגעים מסוימים כאלו אבל בסך הכל, אם אתם רוצים אישה מאושרת, יש כמה דברים שיהיו נכונים לרוב הנשים באשר הן, וזה הרבה יותר פשוט ממה שתאם חושבים. החלטנו להתנדב למען נשים בכל הארץ, ולתת קצת מידע מאחורי הקלעים שלנו – מחנה הנשים. כשאתם יוצאים להכיר בנות – זה בא לכם טבעי, אבל כשאתם כבר בזוגיות…גוועלד. אז עם קצת נכונות ולא הרבה מאמץ, גם האישה שלצדכם יכולה להיות הרבה יותר מרוצה ממה שאי פעם דמיינתם. לפניכם חמש פעולות פשוטות (טוב נו – 4 פעולות פשוטה ופעולה אחת טיפה מורכבת, אבל לא בלתי אפשרית!)

 

לשאת בנטל

בין אם אישה נשארת בבית עם הילדים או ממשיכה לעבוד, היא לרוב תישא בחלק גדול מנטל מטלות הבית והטיפול בילדים. אנחנו לא פה לטעון שגברים לא עובדים קשה, ולפי הספר, המטלות המכאניות תמיד נופלות עליכם. אבל, ביום יום, אין הרבה מטלות מכאניות, יש הרבה כלים לשטוף, אוכל להכין, בלאגן לסדר, כביסה לקפל, ילדים להסיע, סנדביצ'ים מבעוד מועד ועוד ועוד. עם יד על הלב – כמה מתוך זה אתם עושים וכמה היא עושה? לא נורא, אנחנו לא מתלוננות. זה בדרך כלל בא לנו טבעי וכחלק מהחיים. אבל, אם תשימו לכם תזכורת בטלפון פעם בחודש – להפתיע ולקחת על עצמכם מבלי שהתבקשתם מטלה או שתים מתוך הרשימה האינסופית שהיא עושה – תזכו לתגובה אוהדת במיוחד. לא קשה, נכון? הקדימו לחזור מהעבודה ותרביצו איזה בישול טעים לארוחת ערב. תציעו להסיע את הילדים במקומה ותשחררו אותה לענייניה. תעמידו כביסה ואולי אפילו תקפלו אותה אח"כ (זה יהיה גם מצחיק בטח, תודו). פעם בחודש, לא נורא – והתגובה תהיה שווה הכל.

לתת לה לנצח

כל מי שחי עם אישה יודע, שיש כמה דברים קטנים וקטנוניים שעושים אישה מאושרת: להיות צודקת בויכוח, להיות יותר מוצלחת ממישהי אחרת, לקבל קרדיט על רעיון מוצלח. כמה קשה יהיה לכם להגיד לה מידי פעם שהיא צודקת לגבי משהו ששוחחתם עליו? כמה פשוט זה להגיד לה שראית אמא אחרת בגן עושה משהו אבל היא – האישה שלכם – הרבה יותר טובה בזה? כמה קליל יהיה לפרגן לה על רעיון מוצלח? ותרו על האגו, הוא מראש לא קשור למאמר שלנו. האגו שלכם לרוב יהיה מעורב רב בדברים שליליים וימנע מהאישה שלכם להרגיש טוב. הניחו לו, ותנו בפרגון. כשהיא תזרח מנחת, תבינו כמה מילה אחת טובה מכם שווה זהב.

עניינים של גוף ונפש

ואפרופו פרגון… אצלנו עקב האכילס יהיה לרוב ממוקם בכל מה שקשור לדימוי כגוף ובמיוחד כשאנחנו איתכם במיטה. אם כבר לפרגן, אז שם. פרגון על גוף ומראה שווה שלושה פרגונים על דברים אחרים לפחות. נשמח נורא לשמוע מכם שאנחנו נראות טוב, שהתספורת האחרונה מחמיאה לנו, שהמכנסיים האלו נראים טוב על הטוסיק החמוד שלנו. וכשסיימתם לפרגן ולהפשיט בעיניים (איןןןןןןן על התחושה הנפלאה שמלווה מחווה כזו!), קחו אותנו למיטה ובאוזן תלחשו שאין אף אחת בעולם שהייתם רוצים במיטה שלכם. מה אכפת לכם, תקבלו את מציצ#%@ השנה.

מחוות קטנות

מדובר בקלישאה ואתם לא צריכים שום מאמר שיגיד לכם: מתנות קטנטנות ומחוות מרגשות הן דרך נהדרת להפוך כל יום משמים ליום מחויך, ולגרום לאישה שלכם להרגיש אהובה במיוחד. פרחים פעם ב.. (שוב – תזכורות בפלאפון ביומן זה דבר מופלא!), פתק קטן על המקרר, לב מצויר מפסטה יבשה על השולחן בבוקר, שוקולד קטן על הכרית במיטה. כאלו. קטן, ונעים.

ולפעולה האחרונה – הלא פשוטה, אך מנצחת:

פעם בחיים, קח אותה לחו"ל בהפתעה. קנה כרטיסים, תארגן הכל מראש, תארוז לה מזוודה. אין אישה שלא מפנטזת על זה מאז שהיא בת 16. מתכון קצת יקר, אבל מנצח – להצליח עם בת הזוג לכל החיים. פעם אחת.

איך לעשות אישה מאושרת ב-5 פעולות פשוטות
3.7 (73.33%) 3 votes

תגיות: ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*