איך מוצאים זוגיות בתל אביב?

| 17 ביולי 2014 | אין תגובות

Modern office buildingתל אביב מגלמת בתוכה פרדוקס גדול שכל רווק או רווקה נהיים מודעים אליו תוך חודשים אחדים מהגעתם לעיר. מצד אחד יש לנו את העיר עם ריכוז הצעירים הגדול ביותר בישראל ולא זו בלבד שאחוזי ההגירה החיוביים אליה רק הולכים וגדלים משנה אלא שמדובר בצעירים שכל כולם תשוקה לחיים, יצירתיות וסגנון. עם זאת, מצד שני כך מתברר, ככל שהאפשריות יותר מרובות ויותר מגוונות, כך אנחנו מוצאים את עצמנו בקושי גדול יותר למצוא בן או בת זוג. מדוע זה קורה ואיך זה קשור למבחר הגלידות במקפיא? ובכן, המשיכו לקרוא, התשובה מעבר לפסקה.

 

לפעמים יותר זה פחות

במחקר מפורסם שבוצע לפני מספר שנים באוניברסיטה גדולה בארצות הברית בחרו סניף של סופר מרקט גדול ומפורסם לשמש כמעבדת ניסויים. במשך ארבעה שבועות העמידו בתאי ההקפאה בסניף מבחר של שש גלידות שונות ועקבו אחרי נתוני המכירות. לאחר ארבעה שבועות הוסיפו לטעמים הרגילים עוד עשרים וחמישה סוגי גלידות ולאחר ארבעה שבועות נוספים הפחיתו שוב ביום אחד את מספר הסוגים האפשריים לשישה. בתום הניסוי התברר כי כאשר הגדילו את המבחר, המכירות ירדו בחמישים אחוז.

מדוע? כיוון שהביטוי המפורסם "המבחר מסנוור" מבוסס על אמת כואבת – ככל שניתן לבחור מתוך מגוון גדול יותר, כך המחשבה כי אולי ניתן למצוא משהו טוב יותר הולכת ומתגבשת. הדבר נכון גם לגבי חנייה. לפעמים אנחנו בטוחים שעוד כמה מטרים נמצא מקום חנייה יותר נוח ויותר אטרקטיבי ובסופו של דבר נגמר לנו הרחוב ואנחנו מוצאים את עצמנו ללא חנייה.

אז מה לעשות? להפסיק עם ההתלבטויות

אם אתם באמת רוצים למצוא זוגיות בתל אביב, עליכם להצהיר על כך בפניכם ובפני היקום הגדול. אין שום בעיה לקפוץ מבן זוג אחד לשני בעיר הגדולה. למעשה אין מושלמת מתל אביב לצורך כך. העניין הוא שאם אתם באמת ובתמים מעוניינים בקשר רציני ולא בסטוצים מזדמנים, עליכם להצהיר על כך כבר מהרגע הראשון לא רק בפני בני הזוג הפוטנציאליים אלא בראש ובראשונה בפני עצמכם. ברגע שתפסיקו לחפש את האטרקציה האנושית הבאה תוכלו להתמקד באדם שלפניכם ולהשקיע את כל הליבידו שלכם בביסוס של קשר רציני, אוהב וכזה שיחזיק יותר מדייט אחד או שניים. בהצלחה!

איך מוצאים זוגיות בתל אביב?
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*