איך מצאתי אהבה במשחק כדורגל?

| 10 ביולי 2014 | אין תגובות

A1400אף פעם לא אהבתי כדורגל. נולדתי אחרי שתי בנות לאבא שכל כולו אהבה לכדורגל והשמחה על הולדת הבן הייתה גדולה במיוחד כי אבא הבין שסופסוף יהיה לו עם מי לראות את המשחקים. האמת היא שבדרך כלל הוא ראה את המשחקים עם אמא ושתי אחיותיי אבל רוב הזמן הן רק ביקשו ממנו שיחליש ושיפסיק להרעיד את הבית בצעקות בכל פעם שהקבוצה שלו הבקיעה שער. לרוע מזלו של אבא, הבן שלו לא כל כך אהב כדורגל. זה לא היה עניין עקרוני, פשוט בכל פעם שהבטתי על המסך, הלכתי לאיבוד בתוך הירוק ירוק הזה ואף פעם לא באמת הצלחתי לעקוב אחרי הכדור או אפילו להבין עד הסוף את החוקים.

 

"תפסיק כבר לשאול כל כך הרבה שאלות"

אתם חייבים להבין שזה לא שלא ניסיתי, תמיד ניסיתי להתעניין במשחק שמשודר כי תמיד רציתי שאבא יהיה גאה בי, אבל מרוב שאלות טכניות הסבלנות של אבא שלי הייתה פוקעת תוך זמן מסוים ואני זכיתי בנזיפות. בשלב מסוים אבא פשוט ביקש ממני שאני אפסיק להפריע לו לראות את המשחק. עד גיל עשרים ושבע לא הצלחתי לראות משחק אחד מההתחלה ועד הסוף ובגלל זה היה לי קצת מוזר שבגיל שלושים מצאתי את עצמי באצטדיון קריית אליעזר עם שלושה חברי ילדות שאמרו לי שאם אני לא מגיע לדרבי בין מכבי להפועל חיפה, הם מנתקים איתי את הקשר.

ואז זה קרה…

למשחק הלכתי בחוסר חשק ולמעשה עד ליום המשחק ניסיתי למצוא תירוצים שונים ומשונים שבגללם אין סיכוי שאוכל להגיע, אבל שום דבר לא עזר לי ובסופו של דבר מצאתי את עצמי יושב באצטדיון הגדול משועמם מאוד. למזלי העצום אלוהי הכדורגל החליט לשלוח לי מלאך. קוראים לה דפנה וגם היא, כמוני, לא ממש הבינה איך היא מצאה את עצמה באצטדיון הגדול.

מפה לשם התחלנו לדבר על האהבה הגדולה שלנו לקולנוע ובכל פעם שאחת מהקבוצות הבקיעה שער, התמרמרנו על כך שמפריעים לנו לשוחח. קצת לפני סיום המחצית השנייה דפנה ואני כבר היינו בבית קפה ותוך חצי שנה התחתנו. עוגת החתונה שלנו הייתה מעוצבת כמו מגרש כדורגל כי למרות ששנינו לא ממש מבינים על מה כל המהומה, אין ספק שבלי הכדורגל לא היינו מכירים.

אני לא בטוח שיש פה מוסר השכל, אולי רק שאף פעם אי אפשר לדעת איזה אושר יכול לצמוח גם מדברים שאתם לא מתחברים אליהם בלשון המעטה. דפנה עכשיו בהריון ואני מקווה שלאבא סופסוף יהיה מישהו שיאהב לראות אתו כדורגל. אלוהים יודע שמגיע לו.

איך מצאתי אהבה במשחק כדורגל?
5 (100%) 1 vote

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*