איך סקס בוקר יכול לשדרג את הזוגיות שלכם

| 29 במאי 2012 | תגובה אחת

את, נכון, את, האם אי פעם שמת לב לכך שכשהוא יוצא מהמיטה מסופק, הבוקר והיום כולו נראים אחרת? הוא רגוע מחוייך ואפילו מצחקק ומוכן לעזור ולהוריד את הזבל בלי לקטר… ואתה, האם אתה יודע שכאשר אתם מתחילים את היום בסקס, היא מרגישה נאהבת ולכן היא רגועה וסבלנית יותר גם עם הילדים וגם איתך?

השעון מצלצל ואתם מתחילים להתנועע במיטה ולהתעורר…

לאט מתחיל עולו של היום לטפס במעלה הסדינים וכל מה שצריך לעשות היום: הילדים, העבודה, החובות, הבוס/ית, המוסך, הקניות… כל אלה זוחלים ועולים ומכבידים עליכם ואתם פותחים את היום במתח,עצבים ופחד, שיוצאים אחד על שני ועל הילדים… לא חבל?

מה אם אומר לכם שיש דרך אחרת להתחיל את היום?

דרך תענוגית ונפלאה שתעשה אתכם בריאים יותר, שמחים ורגועים יותר וכך יראה גם היום שלכם! נערו את המצעים מדאגות היום ואל תאפשרו להן להשתלט עליכם ועל מצב הרוח, ורגע אחרי שהתעוררתם, התחילו להתלטף ולהתעטף זה בזו. סקס אוהב, סקס משחרר, הוא התרופה לכל מכאוב (כמעט) וכוס הקפה הטובה ביותר לתחילתו של יום.

ג'ין גיר, פסיכולוגית אמריקאית המתמחה בזוגות נישואין ממליצה אף היא על קיום יחסי מין על הבוקר, עוד לפני הקימה משום שכולנו ממהרים בבוקר והאדרנלין המשתחרר מהתרגשות הסקס יחד עם לחץ הזמן עשויים להעצים את החוויה.

לגברים אין שום בעיה עם סקס בוקר, הם כבר מתעוררים מוכנים!

אלה הנשים שברוב המקרים נרתעות מהעניין, אבל בנות, עליכן לדעת כי זקפת הבוקר הגברית הרבה יותר תקיפה ועשויה להישאר לאורך זמן יותר מאשר זו של הערב ולכן הסיכוי שלכן להגיע לאורגזמה, גדל. במיוחד אם מדובר בגבר שלא מחזיק מעמד הרבה זמן. הטבע ברא את הגברים להיות מוכנים לפעולה על הבוקר ולכן זה הזמן לנצל זאת! אל תחכנה הרבה זמן כי הזקפה הזאת מביטה לצדדים ואם היא לא רואה תגובה חיובית היא מתאכזבת וחוזרת לישון…

ולכם הגברים, אם אחרי קריאת הכתבה הזאת עדיין אתם נתקלים בחוסר התלהבות מצד האשה משום שהיא חוששת מריח הפה בבוקר, מאיך שהיא נראית או שהיא מעדיפה להמשיך לנמנם, הנה מספר הצעות איך לחמם את האשה שאיתכם לרעיון הסקס על הבוקר:

איך לא להעיר אותה:

אל תנער אותה עד שהיא מתעוררת ואז תצפה שהיא תהיה לחה ונינוחה.

אל תדחוף לה את גבריות הבוקר שלך בפנים.

אל תנשוף לה בעדינות לתוך הנחיריים.

איך כן להעיר אותה:

גע בה ולטף את זרועה בעדינות והוסף נשיקות קטנות על חלקי גופה המופנים אליך. חלקו האחורי של הצואר וחלקו העליון של הגב הרבה יותר רגישים ממה שרוב הגברים יודעים.

איך לגרום לה להרגיש סקסית:

אמור לה כמה היא יפה, כמה היא מושכת והתעלם מכך שהיא לא נראית במיטבה, מריח הבוקר, מקמטי הכר שעדין לא נמחו מפניה. תן לה להבין שאתה רוצה אותה בדיוק כפי שהיא. אם קצת קשה לך לעשות זאת פנים מול פנים כי אתה לא ממש מאמין באותו הרגע למה שאתה אומר לגבי יופייה, מצא תנוחה מול אבר בגוף שלה שאין לך בעיה לדבר על כמה אתה רוצה אותו – שדיים, אחוריים, רגליים, בחר מה שעושה לך את זה. למעשה זה יקל עליה להאמין לך. נסה גם את תנוחת הכפית, בה אתה מחבק אותה מאחור. זו תנוחה גם חושנית וגם נוחה במקרה שכזה.

אתה צריך לזכור רק דבר קטן אחד….

למרות שאתה מתעורר מוכן ומזומן מבחינה פיזית ונפשית, היא ממש לא! וזהו תפקידך להביא אותה לשם. אם אתה רוצה להגביר את סיכוייך לסקס בוקר, אמן את השעון הביולוגי שלך להתעורר מוקדם יותר כדי שיהיה לך זמן לתמרוני הפיתוי העדינים הנכונים עבור בת זוגך והיא לא תהיה לחוצה לקום מיד בגלל העבודה או הילדים.

מגע הדדי המוביל לסקס אוהב או סקס פרוע על הבוקר מאשר אצל שני בני הזוג את הקשר ביניהם, הוא מרגיש נאהב ורצוי על ידי בת זוגו והיא מרגישה שהיא נחשקת ואהובה עליו – אין משהו טוב יותר לפתוח בו את היום. כל מי שנמצא בזוגיות או היה בה אי פעם יודע כי רגשות שכאלה מחזקים אותה ואת בני הזוג וגורמים להם להרגיש בלתי מנוצחים מול העולם המחכה בחוץ.

איך סקס בוקר יכול לשדרג את הזוגיות שלכם
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. האם כדאי לכם לספר על האקסים? : Capiyot | 20 בנובמבר 2014

השאר תגובה

*