איך עם השנים הפכתי להיות מאהב סקסי במיטה – סיפור אישי

| 12 בינואר 2016 | אין תגובות
סיפור אישי של מאהב

source: Artem Furman/bigstock

יש אנשים שמאמינים באמת ובתמים שאי אפשר ללמד גבר להיות טוב במיטה כי היכולת להיות מאהב סקסי היא עניין מולד. לכל אלו שאכן מאמינים באמת ובתמים שאלו הם פני הדברים, הייתי שמח להכיר את בנות הזוג שלי בעשרים השנה האחרונות.

מן הסתם לא מדובר בפרוצדורה אפשרית, אבל לכם אני יכול לספר ללא בושה שכשהתחלתי לקיים יחסי מין ואפילו לא אגזים אם אכתוב לכם שבמשך עשר שנים לא תמימות כלל וכלל בהן שכבתי עם נשים רבות, הייתי פשוט מאהב גרוע. כיום לעומת זאת, מדובר בסיפור שונה לגמרי.

פנטזיה לעומת מציאות

אתם מבינים, במשך עשר שנים כל הידע שלי לגבי האופן שבו צריך להתנהל בין הסדינים הגיע מעולם הפורנו. גם אני כמו רוב הנערים נהגתי לאונן מול סרטונים פורנוגרפיים ולכן כל מה שידעתי על מאהב סקסי זה שמדובר בבחור שפשוט יודע לעשות את העבודה. העניין הוא שלא היה לי מושג שיש פער עצום של שמיים וארץ בין הפנטזיה לבין המציאות וזוהי אולי ההזדמנות להתנצל בפני כל אותן בחורות שבמקום לבדוק מולן האם הן נהנות, כל מה שהעסיק אותי ועניין אותי לדעת זה האם הן חושבות שהייתי טוב…

יחסי מין עם בחורה ששינתה את הכול

קראו לה ורה. היא הייתה הבחורה הכי מדליקה שהכרתי והכרתי אותה אחרי עשר שנים שגרמו לי לחשוב שאני לא פחות מאליל מין שלא נולד כמותו. כבר בפעם הראשונה ששכבנו, היה לי ברור שמשהו לא כשורה. היא הייתה מבוגרת ממני בשבע שנים ואם אני לא טועה לא היה לה נעים להגיד לי את שעל לבה, אבל אני התעקשתי.

אחרי כמה פעמים שבהם קיימנו יחסי מין לא מהנים במיוחד, היא אמרה לי את המשפט שלא אשכח לעולם: "אתה יודע שגם אני פה, נכון"? בהתחלה לא הבנתי למה היא בדיוק מתכוונת כי מן הסתם כל טיפת זיעה שניגרה על מצחי הייתה מיועדת בשבילה, אבל בסבלנות אין קץ היא עזרה לי להבין שכל מאמץ, תנועה, גניחה או טיפת זיעה, אני לא משקיע בשבילה אלא בשבילי כי אני לא לגמרי מסוגל לראות אותה במהלך האקט.

קצרה היריעה מלהרחיב אודות כל הקורות אותי מאז אותו היום. על קצה המזלג אוכל לכתוב לכם זאת – נשארתי עם ורה שנתיים סך הכול, עד שעברה לגור בדרום אפריקה עם החבר הקודם שלה. מאז אני לא אותו מאהב, כי היום אני נמצא שם לא רק בשביל עצמי, אלא גם בשבילן ואולי אפילו בעיקר בשבילן. אבל יותר מזה – אני כבר לא אותו אדם מרוכז בעצמו שחושב שהוא משהו שהוא לא. תודה לך, ורה.

איך עם השנים הפכתי להיות מאהב סקסי במיטה – סיפור אישי
4 (80%) 1 vote

תגיות: , , ,

קטגוריה: סיפורים

השאר תגובה

*