אתרי ההיכרויות הטובים ביותר לגיל הזהב

| 2 באוקטובר 2012 | אין תגובות

מה נחשב גיל הזהב היום? גיל הזהבנשמע כמו אנשים מבוגרים לבני שיער בגיל שבעים פלוס. אבל אנחנו רוצים לפנות גם לאנשים בגילאי ארבעים, חמישים ושישים שמסיבות שונות מתחילים דף חדש ומחפשים בן זוג, זמני או קבוע לחיים. אז מן הסתם אם מישהו פה צריך הבהרה חד משמעית – בגיל הזהב יש חיי אהבה ויש חיי חברה ושניהם לפעמים שוקקים כמו של אנשים צעירים ואפילו יותר. אישה וגבר בגיל חמישים ושישים לא צריכים לקום שלוש פעמים בלילה לתינוק מצווח, לא צריכים לנעול את הדלת מחשש שייכנסו הזאטוטים במפתיע ובאופן כללי כמות המחויבויות לרוב קטנה יותר מכמות הזמן החופשי והאנרגיות לבילויים. זה הגיל שבו מגלים מחדש תחביבים או מוצאים חדשים. אם אתם לבד מבוגרים ולבד יש לכם את כל הזמן הפנוי והחשק לצאת ולחפש את הנפש התאומה לסיבוב שני.

מה הקשיים שמחכים בגיל הזה

טוב אנחנו גיבורים להצהיר שמגיע לכולם אהבה בגיל הזה ושיש חיי חברה מלאים חיים וכולי וכולי אבל בסך הכל זה לא פשוט בגיל שישים לצאת החוצה ולחפש אהבה. ייתכן שהסביבה שלכם לא לגמרי תתמוך בכם (הילדים שלכם אולי יתקשו לראות את זכויותיכם כאנשים רווקים פנויים לאהבה). בנוסף, הביטחון העצמי הוא אולי המכשלה הרצינית ביותרשניצבת בפניכם, קודם כל מבחינת המראה החיצוני. השנים עוברות והזמן עושה את שלו. לא משנה מה תעשו לא תוכלו להראות צעירים כמו שנראיתם כשהייתם..צעירים. אבל אחרי שאמרנו את זה (היינו חייבים) נגיד גם שיש היום גם גברים וגם נשים בגילאים מבוגרים שנראים נפלא ולא רק בהוליווד! אנשים שנראים סקסיים ומושכים גם עם כל סימני הזמן. קמטים ושערות לבנות מצטרפים אלינו עם השנים ואין מה לעשות וגם אין טעם להילחם בזה. אל תפסיקו לטפח את עצמכם ואל תשקעו בייאוש כפי שקורה לאנשים רבים. עם אורח חיים בריא ולבוש אופנתי, כל אחד יכול להיראות טוב בכל גיל. ואל תשכחו שאותם חששות שאתם חווים נמצאים גם אצל הצד השני, כולנו באותה סירה. אם צריך קחו את הזמן יותר עד שתרגישו בנוח לחלוטין לבלות זמן איכות במחיצת המין השני (עם או בלי בגדים!). אנחנו מפרגנים.

האינטרנט – עולם ומלואו של היכרויות

תשמעו, אף אחד לא מצפה מאנשים בגילאים חמישים ושישים פלוס להיות ולהתנהג כמו בגיל עשרים וחמש. אבל יש דבר אחד שאנו ממליצים בחום לאמץ וזה להתמקצע בכל מה שקשור לגלישה באינטרנט. כי בעצם זה שתוכלו לשלוט בכלי הזה (מבלי להתקשר בהיסטריה לילדים ולנכדים כל פעם שהעכבר נעלם) – אתם מרחיבים לעצמכם במאות אחוזים את היקף האפשרויות והעניין שיש שם בחוץ. מצד אחד, תישארו בעניינים בכל מה שקשור בחדשות – אקטואליה, כלכלה ואפילו בידור (מי אמר האח הגדול ולא קיבל?) מבלי שתצטרכו לצאת מהבית או למלא את הבית בעיתונים. מצד שני תחשפו גם למקומות מעניינים יותר (בעינינו) כמו רשתות חברתיות. תראו מה זה ה"פייסבוק" הזה שאתם לא מפסיקים לשמוע עליו ושם אין לדעת מאיפה יגיעו חברים חדשים שלכם, בין אם להיכרויות רומנטיות ובין אם להעשרת חיי החברה מעבר לכך.

אתרי להיכרויות לגילאים מבוגרים יותר

ישנן לפניכם שלוש אפשרויות מבחינת היכרויות באינטרנט באם תחליטו ללכת על זה. האופציה הראשונה היא אתרים שמיועדים ספציפית לגיל שלכם, שם תהיו בחברה טובה עם אנשים בדיוק במצב שלכם ובטווח הגילאים המתאים. במקביל, האופציה השנייה היא להשתלב באתרי היכרויות כלליים שבהם מסתובבים אנשים בכל הגילאים וביניהם כמובן גם אנשים בגילכם. כשתלמדו איך להשתמש באתרים הללו, תוכלו לבצע חיפוש לפי גיל ולמצוא את הנישה שלכם. והאופציה השלישית – התחלנו לדבר עליה קודם – הפייסבוק. בשביל להסביר לכם מהו נצטרך מאמר ארוך שלם בפני עצמו. תיכנסו, תזרמו ותתחילו להכיר אנשים חדשים ומקומות חדשים אליהם שווה ללכת!

אתרי ההיכרויות הטובים ביותר לגיל הזהב
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*