אתרי הכרויות – מתי השלב הנכון לקבוע דייט?

| 2 בספטמבר 2012 | תגובה אחת

מי שיוצא או יצא לדייטים שהכיר דרך אתרי הכרויות באינטרנט מכיר את השלב החמקמק הזה, המעבר מדיבורים למעשים. או במילים אחרות – איך ומתי נפגשים אחרי שמכירים אונליין? לא במקרה זה אחד השלבים המאתגרים בתחום ההיכרויות אונליין. יש משהו מאוד מלחיץ בלפגוש אדם שאנחנו לא באמת מכירים. תוסיפו לזה את ההתרגשות המהולה בציפייה של לפגוש סוף סוף אדם שגם נוכל ליצור איתו מערכת יחסים בסופו של דבר, הפוטנציאל לאהבה.

כל זה יחד יוצר לחץ בגיזרה ולפעמים יכול להפיל את העסקה לגמרי. אם מנסים לקבוע מהר מידי מרגע היווצרות התקשורת הראשונית או אם משתהים יותר מידי עם זה, עלולים לפספס לגמרי ועל כן רצוי לקחת כמה דברים בחשבון בנושא. למרות, וזו נקודה חשובה, שלכל כלל יש יוצאים מן הכלל ואין דרך אחת ונוסחא אחת שמתאימה כמו כפפה לכלל האוכלוסייה באשר היא. קחו את הטיפים לתשומת לבכם אבל תעשו גם ניסוי וטעייה עצמיים כדי לראות מה הכי מתאים למי שאתם.

ההתחלה, קריצה ראשונה בדייט וירטואלי

יצירת קשר ראשוני היא אולי הדבר הכי חמקמק אם אתם באתרי היכרויות. אתם עושים "שלח לחמכם" וקורצים להמון בחורות. סטטיסטית אתם כבר ודאי יודעים שרוב הבחורות לא יגיבו. כנ"ל לגבי נשים ששולחות לגברים. וזה לא בגלל שמשהו לא בסדר אצלכם, זה פשוט ככה עובד באינטרנט, קשה ליצור באמצעות טקסט ותמונות כימיה מספיקה כמו שקורה בפגישה פיזית פנים אל פנים. אבל במידה וכן נוצר הקשר, כמו ניצוץ של מדורה, צריך מייד לעזור לו לבעור וללבות אותו, או במילים אחרות לעבור לשיחה. הודעה שתיים באינבוקס באתר, ונסו להתקדם לשיחה, בין עם אונליין בצ'אט או בטלפון. אל תישארו בשלב הזה של פינג פונג הודעות מתחכמות, אין בו הרבה טעם אחרי שכבר נוצר קשר ראשון ושני הצדדים הביעו עניין להמשיך לדבר.

אפשר לצ'טט איתך?

אחרי שנוצרה האינטראקציה הראשונה, יש כאלו שאוהבים לפני שעוברים לטלפון לדבר בצ'אט כזה או אחר, אבל ההמלצה שלנו, חד משמעית, היא לקצר את השלב הזה עד כמה שרק אפשר. קוראים לזה "שלב האשליות". אתה כאילו מדבר עם אדם אבל לא באמת מרגיש אותו. לא שומע את האינטונציה, לא שומע את הקול, לא שומע מתי הוא צוחק (ולא, אייקון של סמיילי בצ'אט לא באמת נותן לכם אינדיקציה). מדובר באשליה שמוטב אם תסיימו אותה במהירות האפשרית כדי להימנע מהמקום בו נוצרות ציפיות מופרכות בדמיונו של הצד השני או שלכם, מה שאוטומטית מייצר אכזבה במפגש האמיתי. לעולם, נא לרשום במחברת, לא לעבור לפגישה ישר מצ'אט. נסו לעבור אפילו בקצרצר לשיחת טלפון אחת.

עוברים לטלפון – רגע האמת

יאלללללהההה התקדמתם לשיחת טלפון. בשיחה הראשונה, וזה לפי תחושתכם, אפשר להכיר קצת את האדם, להשקיע טיפה מעבר לשיחה קצרה ועניינית. אבל היזהרו לא להיסחף פה לרומן טלפוני של ימים ארוכים בהם רק מדברים בטלפון ולא נפגשים. אם יש שלב שהוא ממש נכון לקביעת דייט ראשון, זהו השלב. אחרי שיחה אחת של הכרות, צריך לקדם את העניינים לשלב הבא. ופה אנחנו פונים לגברים שביניכם: לנשים, נראה שיש קושי רב בקביעת דייטים, מעבר לפגישה הראשונה. אל תכעסו עליהן, זה עניין רגשי ויש דרכים להתגבר עליו. אם הבחורה שמולכם הביעה עניין עד עכשיו, דיברה אתכם בטלפון באופן זורם ובגדול הביעה רצון להיפגש, צריך פשוט לנטרל את ההגנות שלה שבאות לידי ביטוי בחמקנות מעצבנת מקביעת זמן לפגוש אתכם. אז היו אסרטיביים (אבל לא מתמסרים ביתר קלות ולא נואשים) – על כל זמן שהיא אומרת לא תנו זמן אלטרנטיבי, עד שיהיה לה לא נעים להגיד לא על כולם. ועל כל סירוב תדרשו "פיצוי" בצחוק, תראו שזה יוסיף עוד פלפל למהלך. אבל אם אתם רואים שבשלב הזה אתם פשוט לא מצליחים להוציא ממנה התחייבות לפגישה, יש לנו רק עצה אחת אמיתית וטובה לתת לכם: Next!!!!!!

אתרי הכרויות – מתי השלב הנכון לקבוע דייט?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*