אתרי הכרויות להומואים הפכו לזירה המרכזית לסטוצים

| 7 באוגוסט 2014 | תגובה אחת

הכרויות להומואיםבאופן כללי, אפשר להגיד שבעשור האחרון אתרי היכרויות הם המקום החם לכולם להכיר אנשים. האינטרנט באופן אירוני גם מקרב וגם מרחיק בין אנשים. אולם יש שאומרים שבקהילה הגאה ואצל הומואים בפרט, אתרי הכרויות גייז הם אולי המקום הכי לוהט שיש. אם פעם היה קשה קצת לפגוש מכל מיני סיבות, היום זה עניין של קליק ומהצד השני של המסך נמצאות כל כך הרבה אפשרויות למפגשים חמים.

יצאנו לשטח לאסוף קצת תובנות על האופציות הלוהטות בעולם הכרויות גייז צעירים ולא צעירים. בואו נגיד ככה: אם יש קבוצה חברתית שעושה את השימוש הכי גורף, תוסס, אקטיבי ופעיל בשירותי הכרויות דרך האינטרנט הלוא הם החבר'ה הגייז. הסקנו: ההומואים מחוברים הרבה יותר מכולם ביחד. לקרוא ולקנא…

אתרי הכרויות להומואים – שפע או סליז?

לצד השאלה מי הכי פעיל בעולם ההיכרויות הוירטואלי נשאלת שאלה נוספת – האם זה טוב? האם זה רע? ובכן, זוהי השאלה הכי סובייקטיבית בעולם. כי בגדול, כשהצצנו לעולם ההיכרויות אונליין עבור גייז מצאנו פעילות ענפה ושוקקת, שמחת חיים, אווירת סקס מהבילה והמון המון אקשן. בהחלט מעלה תהיות האם כך מוצאים הגייז גם אושר או שמדובר פשוט בבריכה ענקית של סקס שאנשים רק נכנסים לטבול ויוצאים ואף אחד לא באמת מוצא התקשרויות עומק. מצד שני, רבים הגייז שבכלל לא מחפשים התקשרות רצינית ומחייבת והעסק הזה תפור עליהם בול. והרי בעולם הוירטואלי אפשר להגיד הרבה יותר בקלות ובגלוי בדיוק מה מחפשים וגם למצוא. הארעיות וההמוניות של האינטרנט הן היתרון וגם החיסרון. יתרון – למי שרוצה למצוא כמה שיותר פרטנרים למטרות סקס. חיסרון – כי בתוך כל המהומה הזו, מי שכן מחפש אהבה עלול להתקשות בכך. ועדיין, זוהי אופציה שאולי לוקחים כמובן מאליה אולם אם מסתכלים 15-20 שנה אחורה, מי ידע שכך יהיה ושכל השפע הזה יהיה כל כך זמין לכל דורש. אז למה לא לנצל אותו?

האם יש אופציות לגייז שכן מחפשים משהו רציני?

התשובה החד משמעית לשאלה זו היא – כן. קודם כל, כי גם בתוך כל ההיכרויות הזמניות של הסטוצים שבאים והולכים ורומנים קצרצרים שנדלקים ונכבים באותה מהירות, ישנם אנשים אמיתיים. בכל מפגש כזה יכול להתפתח גם קשר רציני. אין לדעת. אולם חוץ מלאפשר סטוצים וסקס מזדמן ישנן שלוחות אינטרנטיות שונות מעט שאולי נותנות יותר פתח גם להיכרויות רצינית, כי הן טיפה יותר מגרדות את השטח. למשל, מקום כמו פורום גייז. מקום שעולות בו שאלות, נפתחים בו דיונים מעניינים, ובחיים כמו בחיים – נדלק בו עניין הדדי בין שני אנשים בעלי עניין משותף אחד לפחות אם לא יותר. ואם לא באינטרנט, ישנה גם אופציה של הכרויות גייז טלפון. גם שם, זה יכול להיות כלי אפקטיבי להיכרות שטוחה ופיזית יותר, ומאידך – יכול להצית עניין נוסף אמיתי להכרות שמעבר. איש איש ומה שהוא מחפש. בגדול, איך אומרים לסיכום? הגייז יודעים מה הם עושים – אם כולם היו מנצלים יותר את הכלים הוירטואליים לסטוצים, היה הרבה יותר סקס בכל שניה נתונה בעולם. עלינו.

אתרי הכרויות להומואים הפכו לזירה המרכזית לסטוצים
5 (100%) 4 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: גאווה

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. הכרויות אהבה, מדהים כמה שזה פשוט | Capiyot | 28 בספטמבר 2014

השאר תגובה

*