אתר Sex-Party: גם לנשואים

| 12 בינואר 2012 | תגובה אחת

סקס פארטי הוא אתר ההיכרויות למטרת סקס וסטוצים המוביל והגדול מסוגו בישראל. והסלוגן המלווה אותו מראשית דרכו הוא: "המקום להגשמת פנטזיות". מכיוון שאנו עוסקים כאן בהיכרויות על כל המשתמע מכך, אנחנו רוצים לעשות לכם היכרות עם אתר היכרויות הסקס הגדול מכולם, דרכו גם תבינו כמה ישראל היא אכן נקודה קטנה במפת העולם…

מי הוא האתר "סקס פארטי"?

סקס פארטי הוא אתר המספק לחבריו שירותי היכרויות באינטרנט, ובנוסף הוא מספק שירותי רשת חברתית לכלל האוכלוסייה. האתר עלה לאוויר לפני כעשר שנים ובו רשומים כמעל מיליון חברים וחברות ולכולם מכנה משותף אחד: מעוניינים להגשים פנטזיות מיניות באתר.

מה כזה מיוחד באתר?

אתר "סקס פארטי" אינו מסתתר מאחורי זהות חסודה ומונוגמית. הוא מספק מענה ופתרון לכל אדם נשוי אשר רוצה לנהל רומן וגם לעסוק בפעילויות מיניות מחוץ לנישואין. אין הכוונה כי האנשים העומדים מאחורי האתר מעודדים אנשים אשר נמצאים בפרשת דרכים בחיי הנישואין שלהם או כאלו המתלבטים. למעשה, ההיפך הוא הנכון. הם מציעים לכל מי שמתקשה או חווה קשיים בחיי הנישואין שלו לפנות לייעוץ מקצועי. הם מאמינים כי למרות הסטראוטיפים שיש על כל הבוגדים והנואפים, עדיין יש אנשים נאמנים לבני זוגם, שחלק מהם מעוניין לגוון את חיי הנישואין במציאת סיפוק מחוץ למערכת הנישואין, כל זאת מבלי לפרק אותה.

הסימן המסחרי של סקס פארטי – החיים קצרים, בואו להגשים פנטזיות

האתר פונה לכל אותם האנשים אשר אינם מרוצים מחיי המין שלהם, ובמקום שילכו לחפש ריגושים במקומות בעייתיים, הם מציעים להם שירות אמין ודיסקרטי, ושומרים עליהם מלקחת סיכונים מיותרים ולהיות חשופים בצורה אשר יכולה לסכן את שמם הטוב. מטרת האתר היא לעזור לספק לאנשים דרך בטוחה ואנונימית דרכה יוכלו למצוא שותפים לניהול רומן ובכך לטענתם יהפכו את החוויה לחיובית וללא חסרונות. מתן שירות היכרויות לנשואים אינו גורם או מגדיל את רצונם של האנשים לבגוד יותר משרצו בעבר, וההיפך הוא הנכון: כאשר משהו הוא לחלוטין בלתי אפשרי, הוא הופך קורץ עוד יותר לאותם אנשים המחפשים אתגרים ודברים בלתי מושגים, ואכן אין דו"ח או מחקר אשר סותר את הממצא הזה. הקולות המתנגדים לטענותיהם חולקים עליהם וגורסים כי ברגע שיש הצבת מחסומים ופעולה מסוימת כמו בגידה אינה זמינה וקלה כל כך, אנשים פחות יתפתו לבצע אותה.

אז החיים באמת קצרים… למה לא ליהנות בסקס פארטי?

 

אתר Sex-Party: גם לנשואים
5 (100%) 3 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. מתי בגידה נחשבת בגידה? | Capiyot | 14 בינואר 2013

השאר תגובה

*