בחירת טבעות אירוסין ויהלומים בלי ריבים

| 22 במאי 2013 | אין תגובות

בשעה טובה אתם מתחתנים. קדמה לחתונה הצעת הנישואין המרגשת ומעמד הענקת טבעת האירוסין. קדמו לתהליך גם חששות רבים מהמעמד הרומנטי, משולבים בתהייה הגדולה מכל" "תאהב או לא תאהב את הטבעת"? כיצד לבחור טבעות אירוסין מבלי לריב? התשובות לכל השאלות, מייד בהמשך.

סמל לאהבה

לטבעות אירוסין יש חשיבות רבה, מהאספקט הרומנטי, המסורתי והחברתי. הטבעת מסמלת את האיחוד הממשמש ובא בין בני הזוג, מחויבות הדדית וסטטוס חדש ההופך אותה מרווקה למאורסת. מעמד הענקת הטבעת הוא לרוב רומנטי ומרגש עד דמעות. בניגוד לטבעת נישואין, אותה בוחרים יחד עם כלתך המיועדת, בחירת טבעת אירוסין הוא לא פשוטה, וזו משימה אותה עליך לבצע לבדך ובגבורה רבה.

גברים רבים פונים לעזרתה של החברה הטובה שתאיר את עיניהם בנוגע לטעם ולסגנון הטבעת שתשמח את ליבה של בחירת ליבו. אולם, לא רק הטעם קובע. חשוב מאד לבצע את הרכישה במקום מסודר, אמין ועם כל הקבלות הנדרשות. טבעות אירוסין הן טבעות לא זולות, פעמים רבות אלו הן טבעות יהלום 1 קראט שמעלות את ערכן עוד יותר. חשוב לקנות את הטבעות מחנות שמציגה לכם תעודות והסברים על טיבם ואיכותם של היהלומים והטבעות בכלל, שנותנים אחריות על המוצר ומקום שתדעו שתוכלו לפנות אליו בכל שאלה או עניין. טבעות, כמו למשל טבעות אירוסין מבית רוגל יהלומים, הן כאלו שעוצבו בקפידה רבה, עם איכות גבוהה של יהלומים, צוות מקצועי ומיומן שמסייע בחנות וליווי בכל שלב בקנייה המשמעותית הזו.

מה קונים?

נהוג להעניק באירוסין טבעת מעוטרת יהלום. השאלה שתשאלו את עצמכם היא איזה גודל יהלום, באיזה גוון והאם יהלום אחד בודד או מעוטר בנוספים, קטנים יותר. מאחר וזו קנייה משמעותית וגם כזו של פעם בחיים, חשוב שתקבלו הסבר מפורט ומעמיק על העיצוב, על האיכות וגם מקום שיתחשב בתקציב שלכם.

ישנם סוגים רבים של טבעות אירוסים והמבחר עשוי לעתים לבלבל את הקונים מהמין הגברי, החשים אבודים מול היופי הזה. לכן, לווי מקצועי ומהימן של החנות הוא משמעותי. תוכלו למצוא טבעות מעוצבות, יוקרתיות, עדינות או כאלו עם נוכחות, עם יהלום או בלעדיו , רקועות, משובצות ועוד. חשוב להגיע לחנות ולקבל סיוע אחרי שהגדרתם את התקציב וגם כמה תכונות אופני ומאפיינים נוספים שאתם חושבים שיכולים לסייע בבחיר הטבעת המתאימה לבחיר ליבכם. מה חשוב אולי יותר, הוא לקבל את האופציה להחליף את הטבעת, במקרה בו בכל זאת לא קלעתם בדיוק לטעמה של ארוסתכם. קחו זאת בחשבון ואל תיעלבו. היא תתרגש מהמחווה ותאהב אתכם בשל המאמץ אולם אם אתם רוצים שהיא תענוד את הטבעת בלב שלם ובשמחה רבה, חשוב שהיא תחוש עימה בנוח. ודאו כי אתם יכולים להחליף טבעת, כי אפשר לתקן את גודלה ובעיקר שיש לכם מקום ועל מי לסמוך.

איכות לצד יופי

רכישה של טבעת אירוסין מגיעה ממקום של התרגשות, של אהבה וגם של בלבול עצום. אם אתם מגיעים עם חברה או דמות אחרת שקרובה לבת הזוג שלכם, תוכלו לקבל עזרה רבה בבחירת הטבעת. הקשיבו גם להסברים הטכניים עם היהלום שבטבעת, על שאר החומרים ואפילו על תהליך העיצוב והייצור. מעבר לעבודה שזה מעניין, זה גם יבהיר לכם את ההבדלים במחירים, את הדקויות הקיימות בין זהב אחד למשנו ועוד נושאים חשובים.

בחירת טבעות אירוסין ויהלומים בלי ריבים
3 (60%) 2 votes

תגיות:

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*