בחלוף הסערה: איך להתחיל לצאת שוב לאחר גירושין?

| 24 באפריל 2012 | תגובה אחת

התגרשתם וכאבתם, ועתה אתם חושבים שהגיעה השעה למצוא אהבה חדשה? כנראה שזה הזמן הנכון עבורכם לצאת לדרך. לא חשבתם להמשיך לבכות עוד חודשים ארוכים, נכון? בואו ותצטרפו למועדון הגדול ביותר שיש בעולם – מועדון הפנויים והפנויות, נעים מאוד וברוכים הבאים!!! מי יודע? אולי המזל החדש קרוב יותר מאי פעם… הנה הטיפים שלנו ליציאה לשטח האהבה מחדש.

היה קר, סוער וגשום. לפעמים גם ירד ברד ושלג בצבץ. נשטפתם, נרטבתם ונרעדתם, כי היה לכם מאוד קשה בעין הסערה. ועכשיו, הסערה חלפה. וכן, היא השאירה משקעים, אבל הם לא ימנעו מכם לרצות לצאת לדרך חדשה ולתת לכם הזדמנות לאהוב שוב. אחרי גירושין וילדים משותפים לא קל לחזור למעגל הפנויים פנויות, אנחנו יודעים שעבר זמן ושאתם מרגישים לא משופשפים. ברור שזה לא קל, ולכן אנחנו לא משאירים אתכם לבד, אנחנו רוצים לתת לכם כלים נכונים לחזרה למשחק הדייטים, מדובר במשחק נעים וכיפי. הקושי מאחוריכם, את הכאב חוויתם ועכשיו מגיע לכם לפרגן לעצמכם.

הליכה של תינוק

אחרי כל הזמן שעבר, אל תצפו מעצמכם להיות בפעילות אינטנסיבית. צאו לדרך לאט ובצעדים קטנים. אם תתחילו בפול גז אתם יכולים להילחץ מאוד מהר ולהחליט שאתם עדיין לא מוכנים. אז מתנו את התהליך, בקשו מחברים לא ללחוץ. תתחילו לפעול במישור אחד של הכרויות ולא בכל חזיתות דרכי ההיכרויות. התחילו לצאת פעם בשבוע והעלו את המינון בהתאם ליכולתכם הרגשית.

תרגול

לפני שאתם יוצאים לדייטים, נסו לצאת עם חברים טובים למקומות בילוי שלא הייתם בהם שלא במסגרת זוגית. צאו לברים, למועדונים ולבתי קפה, והתבוננו מרחוק על זוגות אחרים. לימדו לחוות מחדש חוויות כסינגל, בלי המסגרת הזוגית. קודם כל אתם צריכים לחזור לאהוב את עצמכם, לפרגן לעצמכם לצאת ולהעמיק את הקשרים החברתיים שהתמוססו להם בשגרת החיים הזוגית.

פני השטח

יכול להיות שפרק א' שלכם התחיל ממש מזמן. אולי הכרתם בצבא, בתיכון או דרך חברים. שנים הייתם בזוגיות, כל החברים שלכם היו בזוגיות ולא נחשפתם לזירת הדייטינג. אז לפני הכל למדו את השטח. איפה היום מכירים אנשים חדשים, מהן שיטות ההכרות, איך מקובל להתנהג ולפנות לבני זוג פוטנציאליים, מהי שפת הדייטינג היום ולאיזה מקומות יוצאים.

שיטות הכרות

  • אתרי הכרויות יש גם אתרי הכרויות גם לגרושים וגרושות, תלוי מה הדרישות שלכם. ברוב אתרי ההיכרויות צריך להירשם ולפתוח כרטיס, בו תתארו את עצמכם ותוסיפו תמונה.
  • טיולים מאורגנים- יש טיולים מאורגנים לפנויים פנויות בלבד. זוהי דרך נפלאה להכיר בני זוג לא באופן אישי אלא במסגרת נעימה של טיול וחברה. יש גם טיולים קצרים, כמו טיולי שבת בוקר.
  • חברים/ משפחה/ עבודה- המעגלים הרגילים. חשוב לשתף את כל הסביבה שלכם שאתם מחפשים. התייחסו לעניין כחיפוש עבודה ושתפו את כולם בדרישות שלכם.
  • פייסבוק-הרשת החברתית המקוונת הגדולה בעולם. זה לא רק אתר היכרויות, זה אתר חברויות, אפשר למצוא שם אנשים שאתם בקשר יומיומי איתם או כאלה שמזמן לא ראיתם. יהיה נחמד לצאת שוב עם האהבה הראשונה שלכם.
  • ספיד דייטינג-זוכרים את המשחק שבע דקות בגן עדן, אז השיטה פועלת באותו אופן. במקום לצאת עם הרבה אנשים ולבזבז הרבה ערבים מיותרים. בערב אחד פוגשים כמה בני זוג פוטנציאלים למפגשים קצרים ומחליטים עם מי להמשיך הלאה.
  • חדר כושר-עשו מנוי לחדר כושר. זו דרך נפלאה לשמור על מראה החיצוני ולהכיר אנשים חדשים.
  • התנדבות- אם יש לכם זמן, התנדבות היא דרך יצירתית למצוא אהבה יחד עם תרומה לחברה ועזרה לזולת. זו בטוח תהיה אהבה טובה.

מחשבות חיוביות

זה לא פשוט, כבר אמרנו. עבר הרבה זמן והתחלות הן לרוב לא דבר קל. אתם חייבים לגלות אופטימיות, אולי כבר שכחתם אבל הרגש בהתאהבות הוא אחד הרגשות הכי חזקים וכיפיים, אנשים מכורים להרגשה הזו. ולכן, תתעודדו, עומדת בפניכם הרפתקה חדשה, מסעירה וממלאת מצברים. זה הזמן לשבור את השגרה ולחשוב אופטימי, קרוב היום בו תהיה לכם שוב אהבה.

תיאום ציפיות

כדאי לדעת ולהבין עם עצמכם מה אתם מחפשים. יכול להיות שבהתחלה תעדיפו רק להשתפשף ולפגוש אנשים רק למטרות של כיף, יציאה מהבית, תרגול מעשי, ובחינה אישית האם אתם באמת מוכנים להתחייב שוב. ולכן כדאי להגדיר לעצמכם את הדרך הנכונה עבורכם.

לקחים

אחרי הניסיון העצום שצברתם בזוגיות, אתם יותר ממוקדים ברצונות שלכם. הבחירה שלכם כרגע נטולה מניעים חיצוניים כמו: משכנתא וילדים. עכשיו אתם יכולים להתמקד נטו בזוגיות, בעצמכם ובבן הזוג שלכם. יש לכם יותר אפשרות לבחון מה נוח ומתאים עבורכם.

אומץ

מגיעה לכם טפיחה על השכם וחיזוק. יצאתם באומץ רב ממקום שלא היה לכם טוב בו. עברתם תהליך ארוך וקשה של הכרה ופרידה ואתם מחושלים יותר בחיים האלו. מעכשיו הכל קטן עליכם, אין לכם מה לפחד להיפגע, הרע ביותר כבר מאחוריכם. כשיודעים דבר כזה, יש אומץ לצעוד קדימה ולהעיז לפרוץ את הגבולות של עצמך.

נקודת חן

כמה שנים כבר לא פינקתם את עצמכם בתספורת חדשה, בטיפול פנים ממצק ומפנק, בבגדים חדשים? זה הזמן לשדרוג ההופעה ושינוי חיצוני. ידוע שכנראים יותר טוב מרגישים יותר טוב והביטחון העצמי עולה. זו הזדמנות נפלאה לעשות שינוי תדמית מרענן.

בחלוף הסערה: איך להתחיל לצאת שוב לאחר גירושין?
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. ל"ג בעומר 2012: כיצד להצית את אש האהבה | Capiyot | 1 במאי 2012

השאר תגובה

*