דברים בסקס שמעצבנים אותנו אצל גברים

| 23 באוקטובר 2012 | אין תגובות

למען הגילוי הנאות, אזדהה מראש: אני בחורה. בחורה מנוסה שכבר הייתה במיטה עם לא מעט גברים, ולא פחות חשוב – יש לי טונות חברות שעם כל אחת מהן ניהלתי אינספור שיחות על סקס. תכפילו את כל זה אחד בשני השלישי, ותקבלו חתיכת מאגר מידע על סקס עם גברים! אז חשבתי לעצמי, וזה רק בגלל שאני אוהבת אתכם וחשוב לי שתצליחו ותהיו טובים בסקס (למעני ולמען אחיותיי) – לקחת רגע ולזרוק קצת אור על כמה דברים שאתם הגברים עושים בסקס שממש לא עושים לנו את זה, ויחד נשתפר כולנו. תאמינו לי, אם תאמצו את מה שאני אומרת כאן, תקבלו ציון לשבח כמאהבים למופת. מגניב, לא?

שנו את מקורות הלימוד שלכם על סקס

נתקלתי בתופעה מדאיגה של גברים שחושבים שהם יודעים מה טוב בסקס בגלל שהם… ראו את זה בסרט כחול. אז אני פונה בפניה נרגשת לכל הגברים: אתם חיים בסרט!!!!! אל תיקחו שום דבר שאתם רואים בסרט כחול כמובן מאליו שהוא באמת טוב בחיים. הבחורות שם גונחות, נאנחות ומשפריצות הנאה בעיקר כי ככה הן צריכות לעשות לפי הנחיות הבמאי הנרקומן וכי משלמים להם כסף טוב על זה. זה לא אומר שהן באמת נהנות באופן הזה ממה שהן חוות שם במיטה, או בבריכה, או במעלית או במועדון לילה זנותי למראה. אם אהיה חייבת לנחש, אגיד אפילו שהן ממש לא נהנות מזה. אז לפני הכל תבדקו את עצמכם וצאו מהסרט שאתם יודעים לענג בחורה כי עשיתם דוקטורט על סרטים כחולים מרחבי העולם. עוד מקור לימוד בעייתי שאתם מסתמכים עליו? נשים שהיו קודם. נכון שיש דברים דומים אבל בגדול ההבדלים בין אישה לאישה ומה גורם לכל אחת להנאה ולגמירה, הם עצומים וכל אישה מגיבה אחרת. אז ככה תצטרכו להתייחס לזה ולבדוק בשטח מה אוהבת הבחורה היפה שאיתכם במיטה כרגע.

לבן בעיניים

שוב, כנראה זה בגלל שראיתם סרט פורנו אחד יותר מידי. אני חושבת שאני מדברת בשם רוב הנשים אם לא כולן: להשפריץ לנו על הפנים כשאתם גומרים, זה אחד הדברים הפחות נעימים. וזה שאנחנו לא מעוניינות בכך לא אומר שאנחנו לא אוהבות אתכם ולא רוצות בטובתכם. אבל דמיינו זרם חם ודביק של נוזל לבן ושמנוני פוגע לכם בעיניים ובאף ובפה ונמרח. כיף? לא. אז בואו ננסה להגיע לעמק השווה איפה תגמרו הלילה. על הבטן ועל הגב אין לנו בעיה, ואפילו טיפה נתמרח בזה אם זה עושה לכם נורא טוב. אבל ההיא בסרט האיטלקי שאוכלת את זה בהנאה ומורחת לתוך העיניים עד שנמרח לה האיפור – בואו נקווה שהיא באמת קיבלה הרבה כסף. זה לא באמת כזה טעים לה שהיא תרצה לתבל בזה מחר את הסלט. אל תיעלבו, מתות עליכם, זה לא אתם זה אנחנו.

מי אמור, החור שמאחור

בתחת. רק על זה אתם חושבים, בתחת. אז ככה יש לי תובנה, לא יודעת אם כבר שמעתם את זה מבחורה או לא, וכאמור אני מתיימרת לייצג נשים רבות, אבל ודאי יש בודדות שלא יסכימו איתי. אז מה עם התחת? טוב אז ככה – אי אפשר להתכחש לעובדה שיש דברים שתעשו לנו שמה שיהיו לנו נעימים מאוד בגדר הגשמת פנטזיות. משחקי אצבעות עדינים או ליקוקים (אחרי מקלחת, אל תהיו מגעילים). זה אפילו יכול לשדרג משמעותי כל ירידה רגילה לאורגזמה מתפוצצת. אבל, וזה אבל חשוב! העדינות פה היא שם המשחק! חדירה מאחורה יכולה לגרום להנאה ולא רק לכאב (חד ומפחיד לפעמים) רק אם היא מגיעה בסופו של משחק מקדים ארוך, מושקע ומלא אהבה. זה שההיא שם בסרט הגרמני נראית כאילו לקבל בכוח מאחורה מגבר עם אבר עצום מימדים זה הדבר הכי טוב שקרא לה בחיים – לא אומר שזה נכון. ואם אתם רוצים להיות בטוחים, תנסו להתקדם לאט או.. פשוט תשאלו. נגיע כבר לאיזה הסכם סקס שירצה את שני הצדדים, מבטיחה.

נושאים קרובים: הכרויות סקס

דברים בסקס שמעצבנים אותנו אצל גברים
3 (60%) 2 votes

תגיות: , , , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*