דייטים בתל אביב 2016: רעיונות לדייטים בלתי שגרתיים

| 22 בפברואר 2016 | אין תגובות
דייטים בתל אביב 2016

source: Paha_L / bigstock

אם אתם שועלי דייטים ותיקים וכבר נדמה לכם שהייתם בכל סוג אפשרי של דייט, אבל מתחשק לכם שהשנה הדייטים יהיו מסעירים, מצחיקים וכיפיים מאי פעם, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נספק לכם חמישה רעיונות לדייטים מקוריים במיוחד. קריאה נעימה ומי ייתן שתהיה זו שנת דייטים מוצלחת בטירוף.

דייטים בלתי שגרתיים בלונה פארק

האם יצא לכם אי פעם לבלות בלונה פארק בתור מבוגרים? היו סמוכים ובטוחים שמדובר בחוויה שתעלה חיוך על שפתיו של כל מבוגר שלא ויתר על הילד הפנימי שבו. אין ספק שמדובר על דרך מצוינת להאיר את הדייט שלכם באור לא שגרתי ולבחון כיצד הוא מתנהג בסיטואציה שכל כולה זועקת כיף, קלילות ושעשועים.

הכרויות תוך כדי משחק

הרעיון הבא נחשב למהפכני במיוחד – מה דעתכם על דייטים המתנהלים אגב משחק מונופול, שח או הרמז? מדובר ביופי של דרך לערוך הכרויות בצורה לא כבדה ולא מעיקה. באופן הזה תוכלו ללמוד על רמת התחרותיות של הדייט שלכם, על אופן החשיבה שלו ועוד.

לפתוח את 2016 עם ארוחה משובחת

במערב הפרוע נהוג היה לומר שאתה לא יכול להכיר אדם באמת, עד שלא יצאת אתו לרכיבה ארוכה. כיום ניתן לכתוב שאתה לא יכול להכיר אדם באמת עד שלא בישלת אתו ארוחה. לפיכך, מה דעתכם להחליט על כך שתכינו ביחד ארוחת ערב משובחת? על ידי הכנת ארוחה בצוותא תוכלו לגלות במהירות האם יש ביניכם כימיה טובה, האם אתם מסוגלים לעבוד בשיתוף פעולה והאם יש ביניכם משיכה מינית. כמובן שאם הדייט לא יהיה מוצלח במיוחד, תוכלו לפחות ליהנות מארוחה טעימה.

לחרוש את תל אביב כתיירים

אם שניכם תל אביבים ותיקים, הרשו לנו להציע לכם רעיון מעניין – מדוע שלא תחליטו שאת הדייט הבא שלכם תעבירו כתיירים? כל שעליכם לעשות הוא להתלבש כמו תיירים, לדבר בעברית קלוקלת ומדי פעם להציק לעוברים ושבים בנוגע למיקום של אתר תיירותי כזה או אחר. מובטח לכם דייט משעשע במיוחד.

דייט מוזיקלי

הרעיון האחרון מומלץ במיוחד עבור חובבי המוזיקה שביניכם. כל מה שאתם צריכים זה להיפגש בדירה של אחד מהצדדים, כאשר שני הצדדים מצוידים במוזיקה האהובה עליהם. במהלך הדייט כל אחד מהצדדים ישמיע שיר אחד לסירוגין ויגיד מה הוא אוהב בשיר הזה. מדובר בדרך המושלמת לערוך היכרות אינטימית עם הצד השני.

דייטים בתל אביב 2016: רעיונות לדייטים בלתי שגרתיים
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*