האם אתרי הכרויות יכולים להוביל לקשר רציני?

| 3 בספטמבר 2013 | תגובה אחת

זוג יפהכל מי שיצא לו להסתובב בין אתרי הכרויות בשלבים כאלו או אחרים של חיפושי אהבה, יודע. מדובר בעולם מקביל, בעל חוקים חברתיים מוזרים בכל קנה מידה ובעיקר מבלבלים. אנשים שמנסים לתקשר ולא נענים, התקשרויות קצרצרות ומבטיחות שנקטעות בטרם עת וללא הסבר, חיזורים בוטים, חיזורים דלילים, חיזורים מבוישים, הכל מכל וכל. מי שנמצא שם ומחפש פרטנר רציני, פעמים רבות נתקף בתחושה המייאשת ששום דבר רציני לעולם לא יוכל לצאת ממקום מוזר שכזה. בכלל, צריך לקרוא לזה אתרי הכרויות סקס ליתר דיוק. ובכן – ליבנו אתכם, מחפשים יקרים, אולם אנחנו כאן כדי לטעון בדיוק ההיפך. בתנאים מסוימים (עליהם נדבר כמובן, לא לדאוג) – אתרי הכרויות הם הדרך המושלמת לחפש ולמצוא קשר רציני. השאלה הגדולה היא, מה קורה בדרך? ומה אתם יכולים לעשות כדי לוודא שאתם במסלול הרציני?

 

המסר שאתם מוסרים והמסר שאתם מקבלים

נדמה כי באתרי הכרויות יש שפת סימנים ומסרים שכל משתתף צריך ללמוד כדי להתנהל ביעילות ועם מינימום פגיעה. אם אתם לקוחות של אתרים שכאלו – אתם צריכים לוודא שאתם מצוידים במה שאנחנו קוראים "הפילטרים הסודיים". הפילטרים האלו לוקחים ומתרגמים אמירות של אנשים למסר האמיתי שאנחנו מכירים בחברה. מתי מישהו אומר שהוא סיים לשחק משחקים אבל למעשה הוא מכור למשחקים וכנראה ישחק בהם עוד שנים רבות. מתי מישהי אומרת שטוב לה לבד אבל למעשה היא כל כך תלותית שהחיפוש שלה הפך אובססיבי. מתי אתם יכולים לדעת כבר לפי התמונה שמדובר בגבר שחקן שעוד מחפש את עצמו או מישהו עם מגבלות חברתיות קשות שלא מבין כמה מוזר להצטלם קלוז אפ היסטרי בלי חולצה מול המראה, כאשר הגוף צועק לצאת לטיול חדר כושר דחוף. וזיכרו: כמו שאתם מפרשים ומתרגמים את המסרים שמולכם, ככה גם מפרשים אתכם. אז קחו את הידע שלכם, ההתנסויות והחוויות הנצברות, ושימו לב שאתם דוברים את השפה ובעיקר – שאתם מעבירים את המסר אליו התכוונתם. אל תצטלמי בביגוד חשפני ושפתון אדום בוער אם את רוצה לשדר שאת בת זוג רצינית (כן – זה אולי דבילי ומיושן – אבל זה נכון). אל תכריז שאתה מחפש את האחת ואז תשים תמונה שלך עם מישהי אחרת. מסר, זה כל הסיפור.

תהליך הבחירה

רוצים שייצא משהו רציני? בדקו את עצמכם שאתם הולכים על הטיפוסים הרציניים ולא על ההפכפכים השחקנים, מתוך איזו שאיפה שאתם תשנו אותם. שימו לב על מי אתם 'הולכים'. אם אתן מחפשות משהו רציני, אל תלכו על הטיפוס המתחכם שמעיד על עצמו שהוא אוהב בעיקר לבלות בפאבים עד הבוקר ולבלות בחדר כושר בשאר הזמן. אתם רוצים מישהי שרוצה כבר להתמסד? גם כאן נערת המסיבות ששמה 22 תמונות שלה בתלבושות שונות כולל בגד ים, אולי לא מה שהתכוונתם, אפילו שהיא נורא יפה. תמונה זה חשוב, אבל בנים ובנות יקרים – אתם חייבים לבחון גם מה מעיד האדם על עצמו? האם בכלל הם כותבים משהו או שאתם הולכים על תמונה בלבד? גם זו נקודה חשובה למחשבה קדימה. בחירה נכונה של מועמדים, תעלה את הסיכויים לצאת עם זוגיות אמיתית.

ואם אתם בכלל לא רוצים משהו רציני….

ואם אתם לא בעניין של מציאת זוגיות, זה בסדר גמור, אנחנו לא כאן לשפוט. אולם למען הסדר הטוב, אל תשמרו את זה בסוד לעצמכם כדי להשיג עוד פעם סקס חד פעמי, אלא היו הגונים ופתוחים ואמרו בכנות מה האג'נדה שלכם. זה לא אומר שלא יפנו אליכם, יש מספיק אנשים באתרים שמחפשים בדיוק כמוכם. וגם לחבר'ה שהאים למטרת הכרויות לקשר רציני, לפעמים מתחשק כבר איזה סטוץ לוהט על הדרך כדי להעביר את הזמן. אבל, פרפרים ופרפריות יקרים שלנו, הניסיון מלמד שלפעמים אלו דווקא הכי מפלרטטים ומחפשי סטוצים ש'נופלים' חזק ומתאהבים מכף רגל ועד ראש בפרטנר שהגיע בכלל לרומן מזדמן. ככה זה, אומרת הקלישאה, דווקא כשלא מחפשים….

האם אתרי הכרויות יכולים להוביל לקשר רציני?
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. איך אפשר לדעת מתי לשכב איתו בפעם הראשונה? | Capiyot | 8 באוקטובר 2013

השאר תגובה

*