האם גברים אוהבים שמתחילים איתם?

| 10 במאי 2016 | אין תגובות

A1346 האם גברים אוהבים או נרתעים מנשים המתחילות איתם? האם הגבר הישראלי הידוע כמאצ'ו מתרגש מבחורה שמתחילה אתו ונהנה מתשומת הלב? האם זה מחזק לו את האגו? ובכן, על פי סקסולוגים אין תשובה ברורה וחד משמעית, אך הגיל משחק תפקיד ודווקא המבוגרים נהנים יותר מכך שנשים מתחילות איתם.

מה הגבר הישראלי חושב על בחורה שמתחילה אתו?

כדאי לדעת כי בשיחות סגורות בין גברים עולה הנושא כיצד להתחיל בהצלחה עם בחורה, אך מה קורה כשהאישה לוקחת יוזמה ומתחילה עם הגבר? ובכן, יש בחורים אשר חולמים על נשים שיתחילו איתם וכך הם לא יצטרכו ליזום שיחות ולכרכר סביב בחורות עד להצלחה, אך יש בחורים הרואים בנשים שמתחילות איתם כמשוחררות מדי, לכן הם נרתעים מהמעשה. עם זאת, גברים אחרים דווקא רואים בנשים המתחילות איתם "קוליות" וחופשיות, והם נהנים מתשומת הלב ומטיפוח האגו.

אם כך, כפי שאתם רואים, אין תשובה חד משמעית בנושא זה, והמציאות מוכיחה כי הגבר הישראלי מרגיש מעט מאוים מנשים המתחילות אתו, מאחר והוא חושב כי זהו תפקידו בחברה. הגבר הישראלי הממוצע הוא מאצ'ו לכל דבר, לכן הוא יוזם את הפניה לנשים, וכאשר הגלגל מתהפך ונשים מתחילות אתו, הוא עלול להרגיש שערכו בשוק יורד. במקרים מסוימים הוא יחשוב כי התנהגותה של הבחורה אינה תואמת את הנורמות החברתיות ולכן כדאי להתרחק ממנה.

גברים מעדיפים להמתין לסימנים מנשים כדי להתקרב אליהן

הגבר הישראלי חי ופועל כמו צייד, הוא נוהג להסתובב עם גברים אחרים ולהתהדר בנוצות טווס. במהלך הבילוי הוא ינסה להרשים את חבריו כדי להתפאר בהצלחותיו ולהוכיח לכולם כי הוא החזק בחבורה והמצליח ביותר. ישנם גברים שיוצאים לציד במהלך הבילוי, אחרים יעדיפו להביט בנשים ולחפש סימנים מהבחורות – כמו מבט ממושך, חיוך קל או כל סימן אחר, ורק אז הוא יבצע את צעדיו וייגש לבחורה.

ראוי לציין כי לסביבה בה נמצאים יש השפעה לגבי יחסם של גברים לנשים המתחילות איתם. אם הגבר ישב לבד בבית קפה ובחורה תבוא לשבת לצדו, הוא לא ירגיש מאוים וישמח לנהל שיחה אתה. עם זאת, כאשר הגבר נמצא עם חברים נוספים, הרי הוא עלול לחוש כי מעמדו בחברה פוחת בגלל יוזמתה של הבחורה, ולכן עלול להגיב בחריפות, להתעלם ולהתבדח על הנושא כדי לצאת מכך בכבוד.

לסיכום, יש גברים המעוניינים בשוויון וישמחו אם נשים יתחילו איתם, בעוד אחרים חושבים כי זהו התפקיד של הגבר בחברה, ואם אישה עושה את הצעד הראשון היא אולי משוחררת מדי וקלה להשגה.

האם גברים אוהבים שמתחילים איתם?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות, יחסים

השאר תגובה

*