האם הכרויות און ליין יכולות להוביל לקשר רציני?

| 2 בינואר 2014 | 2 תגובות

אהבה ללא נישואיןראשית, אנחנו רוצים להתעכב על הסיבה בגינה אנחנו בכלל שואלים את השאלה הזו. ישנם אנשים רבים שמאמינים בלב שלם כי האינטרנט היא המקום האחרון עלי אדמות שצריך לחפש בו אהבה או קשר רציני. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבעבר אכן הכרויות מקוונות היו מיועדות בעיקר לאנשים שחיפשו סטוצים לא רציניים וקשרים לא מחייבים. בכיפת השידוכים שלטו ביד רמה סוכנויות או משרדי השידוכים והדרך המקובלת ביותר להתחיל עם מישהו או מישהי הייתה פשוט לגשת אליהם בפאב השכונתי או במועדון כלשהו.
מלבד זאת ניתן היה פשוט לבקש מהחברים הקרובים לשדך לכם מכרים או מכרות ובמידה וכלום לא היה מצליח, הייתם פשוט בוחרים את הבחורה הכי אטרקטיבית ממקום העבודה ומתחילים איתה. החדירה של האינטרנט לחיים שלנו גרמה לכל אותם מוסדות שידוכים קלאסיים לפשוט את הרגל. למעשה היום הדרך המודרנית, הבטחה, היעילה והמהירה ביותר למצוא פרטנר לקשר רציני עוברת בהצטרפות לאתר הכרויות אינטרנטי.

 

מה הוא אתר הכרויות מוצלח?

אתר הכרויות מוצלח הוא בראש ובראשונה אתר שמתאים לצרכים שלכם. במידה ואתם מחפשים קשר רציני, אתר סטוצים לא יהיה מוצלח מבחינתכם, ללא קשר לרמת המקצועיות שלו. באופן דומה במידה ואתם מעוניינים למצוא זוגיות שנייה אחרי גירושין, רוב הסיכויים שעדיף שלא תירשמו לאתר של צעירים וצעירות אחרי צבא. המטרה שלכם צריכה להיות מציאה של אתר שמתאים לצרכים שלכם באופן ספציפי.
דבר נוסף שמאפיין אתר מוצלח הוא מגוון אפשרויות התקשורת שהוא מספק לכם. שימו לב למשל האם האתר מציע לכם אפשרות של צ'אט און ליין. אתר מודרני ומתקדם יספק לכם אפשרות לשוחח עם החברים השונים באתר בעזרת מיקרופון ומצלמת רשת וכך למעשה תוכלו לערוך מיני דייט לפני הדייט. הדרך הטובה ביותר למצוא קשר רציני באתרי הכרויות הוא לנצל את כל המשאבים שנותן לכם האתר. ישנם אתרים שמספקים לחברים בהם חדרי צ'אט פרטיים, ישנם שמאפשרים העברת מסרונים טקסטואליים אישיים בלבד וישנם שלא מאפשרים תקשורת דרך האתר כלל.

יכולות ההתאמה

שימו לב בזמן שאתם נרשמים לאתר עד כמה מפורט שאלון האפיון שעליכם למלא. ככל שהשאלון יהיה מפורט יותר, הרי שהיכולת של האתר להתאים לכם בני זוג פוטנציאליים תהיה גבוהה יותר. באופן דומה, ככל שתפרטו ביתר פירוט וביתר דיוק אודות עצמכם ואודות מה שמעניין אתכם בפרטנר שלכם, כך יוכלו להתאים לכם רק את החברים המתאימים ביותר. וזהו בדיוק העניין של קשר רציני – התאמה מרבית לצרכים, לרצונות, להעדפות ולטעם שלכם. אף חבר שבעולם לא יוכל לקלוע בצורה כל כך מדויקת לטעם שלכם, לא משנה כמה טוב הוא מכיר אתכם…
בנוסף לכך, האינטרנט פועלת ללא משוא פנים ובאובייקטיביות מוחלטת. כאשר מישהו מנסה לשדך אתכם, ישנו סיכוי לא רע שמאחורי השידוך ישנן כוונות נסתרות. אולי מי שרוצים לשדך לכם לא מצליח למצוא זוגיות ונחשב למסכן שבחבורה, אולי יש בעצם השידוך משום תחושת העוצמה למשדך ואלי פשוט המשדך הבטיח למושא השידוך כי יעשה לו או לה טובה אישית ויכיר ביניכם, למרות שהסיכוי שאכן זה יעבוד – שואפים לאפס. את האינטרנט כל זה לא מעניין בשום צורה. אתרי ההיכרויות עוסקים בשידוך בין נשים לגברים באופן מקצועי ומחושב לחלוטין תוך התחשבות בכל הפרמטרים שהם מזינים לאתר ותו לא.

להכיר את מי שמתחשק

האינטרנט מסייעת לכם להכיר את מי שמתחשק לכם מבלי לתת דין וחשבון על כך לאיש. החל מהכרות של בנים שמחפשים בנות, דרך הכרות בנות שמחפשות בנים וכלה בבנות שמחפשות בנות וכן הלאה. הכל, כדי שאתם תמצאו בדיוק, אבל בדיוק את מי שנראה לכם שיש לכם סיכוי לבנות אתו או איתה קשר רציני.

האם הכרויות און ליין יכולות להוביל לקשר רציני?
5 (100%) 2 votes

תגיות: , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*