האם לספר לו שאת מזייפת כשאתם עושים סקס?

| 15 באפריל 2015 | תגובה אחת
לספר או לא?

sourse: Wisky/Bigstock

נשים רבות נוהגות לזייף אורגזמות משום שהן פשוט לא מסוגלות להגיע לפורקן כשהן שוכבות עם הגבר שלהן. אחרות נוהגות לזייף אורגזמות משום שהן מעולם לא הגיעו לאורגזמה, אפילו לא על ידי אוננות וישנן שפשוט לא נהנות מסקס ומזייפות את כל ההנאה כולה.

במידה וגם את נוהגת לזייף לעתים קרובות או בכל הפעמים כולן, את ודאי מודעת לכך שהגבר שלך פשוט לא שם לב. אל תדאגי, הכל בסדר אתו. כאלו הם הגברים – תמימים ומלאי תקווה שהם עושים את מה שצריך כמו שצריך. במידה ואכן כך הם פני הדברים, נשאלת השאלה המתבקשת: לספר או לא לספר? התשובה מתברר, נמצאת אי שם באמצע.

מה זה יעשה לו בדיוק?

לפני שנענה על השאלה החשובה והגורלית הזו, חשוב לנו להפנות את תשומת לבך להשלכות של הבשורה הלא נעימה הזו. ובכן, גם אם הבעיה טמונה בחלקה הארי בך, בעבר שלך ובניסיון שלך, הרי שהגבר לנצח יפיל את האשמה על עצמו. גברים נוטים לסבול מבעיות חמורות בדימוי העצמי ונוטים לחוש פחות גבריים כל אימת שהם מתקשים להביא את הבחורה שלהם לאורגזמה.

לכך חשוב להוסיף את העובדה שכאשר תגלי לו שזייפת במשך כל התקופה הזו, הרי שמשהו באמון שלו ייפגע. החל מהרגע הזה, ייתכן כי הוא יתחיל לפקפק באמינות הדברים שלך כשלאו דווקא מדובר על נושאים הקשורים לסקס ישירות ואפילו לא בעקיפין. לפיכך לפני שאת מקריבה את היחסים שלכם על מזבח הכנות, קחי נשימה עמוקה וחשבי על כך לעומק.

ובכל זאת…

במידה ואת לא מעוניינת להעביר את כל היחסים שלכם בזיוף, הרי שהדבר הנכון הוא ללא ספק לעשות מעשה. עם זאת, המעשה לא חייב להיות חשיפת האמת כולה. כל שעלייך לעשות הוא לנסות להסביר לו כיצד הוא יענג אותך באופן שיסב לך הנאה. היי רגישה ועדינה ואל תהססי להראות לו כיצד את מאוננת לבד. היי סבלנית כיוון שלגברים שבטוחים שעד כה הכל הלך כשורה, לא פשוט לשנות את הדרכים שלהם.

את יכולה לגלות לו שלעתים הוא עושה דברים שלא כל כך נעימים לך ושלעתים את נסחפת עם קולות ההנאה אבל שאין להם כל כך בסיס. הביעי עניין בשדרוג חיי המין שלכם והסבירי לו שאת מאמינה שהוא יכול לעשות אותך הכי מאושרת (ולא פחות חשוב מכך, מסופקת) בעולם. מה שחשוב להבין הוא שאם תשתקי, הרי שדבר לא ישתנה. לפיכך עלייך להיות אמיצה ופשוט ללמד אותו כיצד לעשות את זה טוב יותר. בהצלחה!

האם לספר לו שאת מזייפת כשאתם עושים סקס?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*