האם לשחק את המשחק אחרי דייט ראשון? המיתוסים וכללי הברזל

| 15 במרץ 2016 | אין תגובות
משחקים אחרי דייט ראשון

source: Nicoleta Ionescu / bigstock

אחרי דייט ראשון גברים ונשים כאחד נוהגים לשחק משחקים ולהשתמש בתחבולות שונות ומגוונות. האם באמת צריך לשחק את המשחק אחרי דייט ראשון? ובכן, תלוי את מי שואלים. לא מעט נשים נפגעות מהתנהגות גברים שנעלמים אחרי הדייט, לא מחזירים טלפונים או תופסים רגליים קרות ומחליטים לנתק את הקשר עוד לפני שהתחיל. ובכן, ישנם מיתוסים רבים הקשורים למשחקים אחרי דייט ראשון, וכדאי להבין כי התנהגות גברים ונשים היא שונה אך ניתן להתמודד עם המשחקים בדרך יצירתית ובהתאם למה שרוצים להשיג.

משחקים אחרי דייט ראשון

לפני דייט ראשון הגבר משקיע מאמצים רבים לכבוש את לבה של הבחורה ומצליח לקבוע עמה פגישה. גם בדייט עצמו הוא יעשה ככל יכולתו כדי להרשים את עלמת החן מתוך דפוסי התנהגות המאפיינים זכרים היוצאים לציד ולא נחים עד שהצליחו להשיג את מטרתם. נשים פועלות באופן מעט שונה, הן מעוניינות כי הגבר יחשוק בהן וירצה להיות עמן בכל רגע פנוי, ובטח שלא להביט לצדדים או לשחק משחקים המזכירים התנהגות של ילדים בגן.

כדאי לדעת כי גברים רבים מאמינים באמת ובתמים במגוון מיתוסים של כללי ההתנהגות אחרי דייט ראשון, לכן הם נעלמים לתקופת מה אחרי הפגישה מתוך אמונה כי הדבר יוצר רצון עז יותר אצל הנשים לרדוף אחריהם. למעשה, זהו מיתוס שגוי וגברים עלולים לפספס הזדמנות פז למציאת קשר וזוגיות בגלל התנהגות מעט ילדותית. נשים מעוניינות כי הגבר יהיה כנה כמן, יחזר אחריהן, יפתיע וירגש אותן. הן זקוקות למחוות רומנטיות ולחיזור בלתי פוסק כדי להרגיש טוב ולהאמין בקשר שנוצר.

גברים חוששים להביע צד רגשי

נשים רבות ממתינות אחרי דייט ראשון מוצלח כי הגבר יחזור אליהן כבר למחרת היום ויראה נכונות ורצון להיפגש שוב. אם בדייט הגבר גילה רגישות גבוהה וסיפר על עצמו יותר ממה שרצה הוא עלול לחטוף רגליים קרות ולחשוש שיצר רושם לא מספקי גברי. אם כך קרה, עלייך להעניק לו תחושה כי הוא נותר גברי בעינייך וכי גילוי הרגשות דווקא תרם לרצון להכיר אותו יותר ולהיות עמו.

עם זאת, חשוב לזכור כי אחרי דייטים ראשונים אין לתכנן תכניות מרחיקות לכת, במיוחד מאחר וגברים חוששים מהתחייבות. לכן, לפעמים פשוט צריך לזרום עם הגבר ולתת לו את הספייס לו הוא זקוק, אך אין לוותר על הרצון שלך ויש לשוחח על הנושא בפתיחות.

לסיכום, ישנם מיתוסים רבים על כללי התנהגות אחרי דייט ראשון, ולמעשה חשוב לא לפתח תלות וצפיות, להיות קשובים לצורך של הצד האחר ולהבין כי משחקים אחרי דייט הם דבר שכיח אך ניתן בדרכים יצירתיות להתגבר עליהם, להימנע מאכזבות ולשמור על פתיחות והבנת הצד האחר.

האם לשחק את המשחק אחרי דייט ראשון? המיתוסים וכללי הברזל
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*