האקס שלי רוצה סטוץ ללילה אחד, מה לעשות?

| 30 באפריל 2012 | תגובה אחת

יצאתם שנה, אהבתם, חוויתם דברים, הלכתם לאירועים, ראיתם סרטים, נסעתם לצימר, הייתם חולים ובריאים ועצובים ושמחים יחד, עד שיום אחד נגמר הסוס. הזמן יחד כבר לא היה נעים כמו בהתחלה, נהייתם חסרי סבלנות ויום אחד הוא הציף את זה ואמר שהוא חושב שצריך הפסקה. נפרדים. את פגועה אבל מבינה ולאט אבל בטוח מתגברת על המשבר וממשיכה הלאה. הזמן עובר, שניכם צברתם חוויות ופגשתם אנשים אבל לא התמסדתם. ופתאום, תקופה ארוכה אחרי את מקבלת ממנו הודעה בפייסבוק (אחרי שכבר מזמן העפת אותו מרשימת החברים) שהוא מתגעגע ורוצה לבלות איתך את הלילה, הוא רוצה סטוץ. לא לחזור להיות יחד, לבלות את הלילה. תקראי טוב כי לנשים יש נטייה לקרוא מה שהן רוצות שיהיה כתוב ולא את המילים עצמן. מה עושים – כדאי או לא? נחשוב יחד:

למה בשום אופן לא

התשובה היא קלה כאן בעיקר עבור מי שיש לה רגשות כלפי האקס ומדובר בסיפור אהבה בכלל לא סגור. אתן ודאי מכירות את זה שקשר פיזי מעצים בנו את כל הרגשות. ולכן, ברגע שייפגשו השפתיים שלך עם שלו, והוא ילטף אותך (כך עושים בסקס) ויחבק אותך (שוב, סקס) והבגדים ינשרו ותמצאי את עצמך עירומה לצידו ומתגפפת – כל הרגשות ישובו כאילו מעולם לא הלכו. וגברים מאידך, בנויים אחרת לחלוטין. רוב הסיכויים שבעוד שאצלך הרגשות פורחים מחדש, אצלו הזיכרונות הנעימים של הסקס איתך חזרו להם לרגע קט וכאשר גמר – הם חלפו. שלא תטעי, יכול להיות שעוד כמה שבועות הוא שוב ירצה להיזכר איתך יחד ברגעים היפים, אבל בשביל זו תהיה כל פעם התאוששות נפשית כאילו נפרדתם שוב ושוב. אז אנחנו שואלים למה לעשות את זה לעצמך?

מיחזור – בעד או נגד?

בכל מה שקשור להצלת הכוכב ותרומה לאיכות הסביבה אנחנו לגמרי בעד מיחזור! בכל מה שקשור לאנשים, אנחנו די נגד. מצד אחד אנו מבינים את הצורך לחזור לריח המוכר, פוזיציות מוכרות; הוא יודע מה היא אוהבת, היא יודעת מה עושה לו את זה, וואלה לא צריך לשבור את הראש. אבל למה למחזר כשיש כל כך הרבה אנשים חדשים ומעניינים שם בחוץ? אנחנו ממליצים לא למחזר ולהיתקע במקום, צאי ותכירי בחורים חדשים. לזרום עם החיים ולסרב לחזור אחורה – רק כך תמשיכו הלאה באמת ותפגשו בסופו של דבר את אותו אחד מיוחד שלא יהפוך לאקס אלא יישאר לתמיד. כל עוד הבחור הממוחזר לצידכן זה כנראה לא יקרה.

"ער?" או הנוחות המופלאה. למה כן

בא לכן, נו מה לעשות – יש לכן צרכים ממש כמו גברים ולא בא לכן להתחיל עכשיו משהו חדש, ולהתחיל להתלבט אם כן או לא להיכנס למיטה, ועדיין חששות ומבוכה והוא לא יודע שאתן ממש שונאות שצובטים אתכן שם ו..אוף למי יש כוח. כמה נוח שיש אותו במרחק סמס אחד – הודעה קצרה וברורה שלכן והוא מתייצב. זה כמובן נוח בתנאי שאתן המשכתן הלאה כבר מזמן וכל שנותר זו משיכה פיזית שאפשר לממש בקלות אך גם לצאת משם בקלות (או להעיף אותו לישון בבית, כי בינינו אם כבר נוח אז אנחנו לא צריכות את הנחירות שלו וגניבות השמיכה הבלתי נסבלות שלו. יש סיבה שנפרדתם!)

מותק משתמשים בך

תשמעי, אנחנו מפרגנים לך סטוץ עם האקס כמה שבא לך. אנחנו בעד כל עוד זה הדדי ונחמד. רק תשימי לב לדבר אחד וזה לא ליפול למלכודת שבה נדמה לך שזו את בשליטה אבל את לגמרי לכודה פה ברשת בלתי נראית והבחור מנצל את חולשתך אליו כדי לבוא וללכת. הוא ממשיך להתראות עם אחרות (אולי אפילו יוצא עם מישהי) ואת רק עוד אקסית אחת בשבילו מתוך רבות.אז אספי את עצמך ואת הכבוד העצמי ומצאי את הדרך החוצה כי גם את וגם אנחנו יודעים שמגיע לך יותר. זה לא עבד אז וזה לא יעבוד היום. חבל על הזמן שלך, הלאה לבּחור הבא בבקשה!

האקס שלי רוצה סטוץ ללילה אחד, מה לעשות?
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. האם כדאי לכם לספר על האקסים? | Capiyot | 9 באוקטובר 2012

השאר תגובה

*