הבא בתור, ספיד דייט כבר ניסית?

| 12 בינואר 2012 | תגובה אחת

בטוח שמעתם על המושג "ספיד דייט", נכון? כל מי שמבין קצת בכל הקשור לעולם ההיכרויות ונמצא שם יותר מכמה ימים, שמע על "שיטה" שנקראת ספיד דייט. אבל רגע אחד, בואו נוודא שכולם אכן יודעים מה זה, נעשה סדר, נסביר בדיוק על התהליכים, ונבדוק האם זה טוב עבורכם.

ספיד דייט זהו מפגש מאורגן המתמקד בפגישות להרבה אנשים בתקופה קצרה של זמן. מאז התחילו אירועי היכרויות אלו, התחום התפשט והתרחב גם למפגשי היכרויות בתחום העסקי ובנישות ספציפיות נוספות הקשורות לעולם העסקים, אך אנו כאן בכדי להתמקד בדייטים הרומנטיים בלבד…

איך אפשר לדעת תוך 5 דקות?

יש בערך מיליון ואחד דעות שונות בכל הקשור לשאלה "איך אדע שהוא מוצא חן בעיני?". אז ככה, יש כאלו שצריכים דייט שני בכדי להתעמק שוב בנבכי האישיות של בן הזוג המיועד, אולם לרובנו מספיקות 2 דקות בלבד בכדי להרגיש האם יש כימיה או שאין, אם יש משיכה ועניין או שרוצים ללכת הביתה לראות טלוויזיה ולאכול גלידה…

שימו לב איך עושים זאת במפגשי הספיד דייט : בבית קפה או פאב בעל אוירה רומנטית, מתכנסים כ-20 נשים וגברים במספר שווה, כאשר הנשים יושבות ליד שולחנות עגולים (הצורה המנצחת… היא יוצרת אוירה אינטימית יותר), והגברים מתחלפים ביניהם לפרק זמן שנקבע מראש. לרוב המפגשים הם כ-7 דקות, לשיחה של פנים מול פנים, ומסתיימים כאשר נשמע קול הפעמון, המציין את סיום הפגישה ומעבר לפגישה הבאה. בסיום כל פגישה המשתתף מסמן על הרשימה שקיבל האם הוא מעוניין בפגישה נוספת עם המשתתף או שהוא מוותר על הכבוד. בדרך כלל לאחר יום או יומיים המשתתף מקבל הודעה ממארגני המפגש על ההתאמות שהוא קיבל (המשתתפות המעוניינות לפגוש אותו), וכן את הדרך ליצור עמן קשר.

זה מעניין אתכם אבל אתם חוששים?

מעוניינים להשתתף באירוע ספיד דייט, אבל לא בטוחים למה לצפות? המשיכו לקרוא כדי לקבל עצות והצעות על מה לעשות, מה ללבוש, איך לדבר ואיך להתנהג במהלך הפגישה.

מה אורך הפגישות?אורך הזמן המיועד לפגישות עם כל האנשים שאתה פוגש באירוע נקבע על ידי המארגנים. בדרך כלל הם בין 5-8 דקות, ואורכו של כל הערב נמשך כשעתיים עד שלוש שעות. כך, תוך שעתיים תוכלו לפגוש מספר אנשים אשר לא הייתם מצליחים לפגוש בחצי שנה. בשיטה זו תחסכו לכם הרבה זמן רב וכסף.

על מה לדבר?מחקרים שנעשו בנושא גילו כי רוב האנשים המגיעים לספיד דייט וכן לפגישות כמו בליינד דייט, מחליטים אם הם מעוניינים במי שיושב מעבר לשולחן, בתוך שלוש שניות של ישיבה. לכן, לא נעים לומר זאת, אבל זה לא ממש משנה מה תאמרו ועם איזה נושא שיחה הגעתם מוכנים מהבית.. מה שחשוב בדקות אלו היא התקשורת הלא מילולית, והכימיה. היו עצמכם, צחקו , מותר לכם להיות נבוכים, תוכלו לספר על מקרה שקרה בדרך או לתת לפרטנר לפתוח בשיחה. הכי חשוב שתרגשו בטוחים בעצמכם ורגועים.

מה כדאי ללבוש למפגש ספיד דייט? – בררו על המקום בו עומד להתקיים המפגש. אין ספק כי עליכם להתאים את הלבוש לפי הקוד הנהוג במקום, אך אל תסטו ממנהגכם. הקפידו על לבוש נקי, ומראה מטופח ואסתטי. לבשו בגדים נוחים שאתם מרגישים בהם במיטבכם. זכרו שחלק מ"הלבוש" הוא בושם טוב, והכי חשוב – החיוך!!!

אז איפה נפגשים?

מפגשי ספיד דייט נערכים בכל הארץ, כאשר המוקד הגדול ביותר, איך לא, זו העיר תל-אביב. ישנם מפגשים נוספים שנערכים גם בירושלים ובחיפה, אך בתדירות נמוכה יותר. ריכזנו עבורכם את האתרים הנבחרים אשר עורכים את המפגשים האלו לקהל הרחב:

  • ספיד דייט – האתר עורך מפגשים תוך מיון לקבוצות אוכלוסייה הממוינות עפ"י גילאים שונים, וכן מפגשים נפרדים לדתיים. המפגשים נערכים בת"א ולעיתים גם בירושלים.
  • ספיד דייט ישראל – מפגשים הנערכים בכל הארץ – ת"א, חיפה וירושלים, בקבוצות גילאים שונות.
  • זיגוטה – אתר היכרויות לרוסים אשר עורך מפגשי ספיד דייט.
  • האתר הישראלי של חברת הספיד דייטינג העולמית – מפגשים הנערכים בכל הארץ – ת"א, חיפה וירושלים, בקבוצות גילאים שונות.
  • ספיד דייט בצפון – מפגשים לפי קבוצות גילאים שונות המתקיימים בצפון.
הבא בתור, ספיד דייט כבר ניסית?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

  1. יוסי הגיב:

    נשמע מעניין, איך נרשמים?

השאר תגובה

*