הגשמת פנטזיות: הפעם, את הכבוד העצמי תשאירו בצד

| 10 במאי 2012 | תגובה אחת

"אני הולך ביער ומולי מופיע כיפה אדומה, אבל היא לא ילדה היא אשה כוסית שחבל על הזמן ואני נהיה חרמן אש. היא ניגשת אלי ואני רואה שמתחת לגלימה האדומה שלה היא ערומה לגמרי ומאד מגורה. היא מבקשת ממני לעזור לה כי היא לא יכולה יותר ואני שולח יד…" פנטזיה!

פנטזיות מיניות יש לכולנו. ייתכן ואנחנו לא גאים בהן ואפילו מתביישים וייתכן שאיננו מודעים לכך שהן פנטזיות מיניות, אבל הן קיימות והגשמת חלקן חשובה לזוגיות ולמיניות שלנו. פנטזיה יכולה להיות כל דבר שמעורר בנו את היצר המיני. הבחורה בתור בבית הקפה שלובשת חצאית מיני או חולצה עם כפתורים שאתה מת לפרום… הגבר המזיע במכון הכושר שאת רוצה לרחוץ באמבטיה… להתיז קצפת על גוף של גבר ולשכב עליו ולחוש את החלקלקות… להיות קשור באזיקים כשאשה מטפלת בגופך או לחילופין לקשור את האשה באזיקים כשאתה מפנק אותה…

אין סוף לפנטזיות

כמו שאין סוף למחשבות כך גם לפנטזיות אין גבולות והן תלויות בהרבה גורמים הקובעים את מבנה האישיות שלנו כולל וחוויות חיוביות ושליליות בילדות, איסורים שגדלנו עליהם, סרטים שראינו, נשים וגברים שפגשנו, אתרי פורנו באינטרנט וכך הלאה עד לאין סוף.

אינטימיות בין בני זוג

בזוגיות יש חשיבות קריטית למידת האינטימיות בין השניים. זוגיות שהאינטימיות בה מועטה או לא קיימת לעולם לא תגיע לעומק של קירבה כמו זו של זוגות שעבדו על האינטימיות שלהם או שלמזלם היא באה להם בקלות. נכון, על אינטימיות צריך גם לעבוד וחלק מהעבודה הוא לחלוק עם בן או בת הזוג את הפנטזיות שלכם, מיניות ולא מיניות.

מגירה של סודות פנימיים

אני מאמינה שזה בריא שלאדם תהיה מגירה של סודות פנימיים ולא הכל חייב להיות חשוף לבן או בת הזוג. לכל אחד מאיתנו יש כפלים בנשמה שאפילו אנחנו לא מבינים או מכירים בהם ומותר לכל אדם שתשמר לו פינה פרטית בליבו. אבל אינטימיות היא הביטחון להיות מי שאנחנו מול בני הזוג שלנו ולהרגיש שאנחנו יכולים לספר להם גם את הפרטים הכל כך אישיים הללו בלי שזה יפגע באהבתם אותנו.

להגשים פנטזיות מיניות בלתי אפשריות

פנטזיות מיניות הן פנטזיות שאת רובן ניתן להגשים בדרך זו או אחרת. את אשת נשיא ארה"ב אולי לא תכניס למיטה שהיא לובשת בגדי משרתת צרפתייה אבל את אשתך כן, עם פאה שדומה לעיצוב השיער של אשת הנשיא, ומדברת בהתנשאות על פי בימויך. כמעט לכל פנטזיה ניתן לעשות מה שנקרא "טוויק" קטן ולהפוך אותה לאפשרית. גם פנטזיות מין יותר מוטרפות ניתנות למימוש אם הקשר בין בני הזוג מאפשר פתיחות אינטימית. אבל סקסולוגים אומרים הגשמת פנטזיות מיוצרת שכן ההגשמה לעולם לא תהיה מרגשת כמו הפנטוז עצמו. בכל מקרה מצאו חנות סקס קרובה לביתכם ושם לבטח תמצאו רעיון שיעזור עם הגשמת הפנטזיה.

לא כל פנטזיה מינית כדאי להגשים

חברתי גליה הלכה עם רעיון הגשמת הפנטזיה המינית של בעלה עד הסוף. היא רצתה לעשות לו טוב וידעה שהוא מפנטז על חילופי זוגות. בהיותה פתוחה מאד להתנסויות חדשות הם באמת הלכו על זה ומאד נהנו, אבל מהר מאד הריגוש הזה כבר לא הספיק והם התחילו לחפש ריגושים חדשים, שלישות, אורגיות וכך הלאה. הריגוש היה עצום יותר ויותר בכל פעם, עד ליום שבו הכל הפך לשגרה. הריגוש בשבירת הטאבו נעלם, הריגוש בסקס עם זרים, נשים ו/או גברים, גם הוא חלף ונותר גבר שהפנטזיה שלו הפכה לאבק והקשר הזוגי, למרות רמת האינטימיות הגבוהה שבה הוא החל הפך לקשר הרבה פחות אינטימי, חיי המין משעממים והם מרגישים שאין לאן להתקדם משם…

ההבדל בין פנטזיות של נשים לפנטזיות של גברים

לאחר שתחקרתי לא מעט חברות וחברים שהיו מוכנים לחשוף בפני את הפנטזיות שלהם, אני יכולה לומר באופן חד משמעי שאין רוב הפנטזיות הנשיות דומות לרוב הפנטזיות הגבריות. רוב הגברים מפנטזים על אברים בגוף ועל ביצועים מיניים ורוב הפנטזיות שלהם די שגרתיות: אשה זרה במקום ציבורי, בלי רגש בלי מערכת יחסים בלי שום מחויבות רגשית. לעומתם נשים מפנטזות על רגש, מערכת יחסים ואהבה. (ברוב המקרים – אני לא רוצה להתחיל לקבל תגובות של נשים כועסות שאני מגבילה מנעד פנטזיות הסקס שלהן).

פנטזיות השפלה, שליטה ואלימות

יש זוגות שזה הקטע שלהם. מזה הם נהנים והם מגבילים זאת לחדר המיטות כך שאף אחד לא יודע על זה – חוץ מהעוזרת ההמומה שפתחה את הארון לנקות וכמעט התעלפה… עידן האינטרנט חשף אנשים ליותר אפשרויות פנטזיה והרחיב את עולמם המיני לטוב ולרע, הדמיון שלנו בין אם נרצה ובין אם לא, משתף פעולה.

הגשמת פנטזיות: הפעם, את הכבוד העצמי תשאירו בצד
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: פנטזיות

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. טנטרה כבר ניסית? מדריך לסקס טנטרי ביתי | Capiyot | 6 בפברואר 2013

השאר תגובה

*