היתרונות הבריאותיים של סקס

| 1 בספטמבר 2016 | אין תגובות

young couple in bedמחקרים חדשים שנערכו בנושא היתרונות הבריאותיים של סקס מוכיחים מעבר לכל ספק כי יחסי מין תורמים לבריאות. חיי מין פעילים מסייעים לשחרור מתחים ולחצים, משפרים את בריאות הלב וכלי הדם ואת תפקודם, מחזקים את המערכת החיסונית של הגוף ושורפים קלוריות.

בנוסף, יחסי מין מחזקים את הדימוי העצמי ואת הביטחון העצמי: במהלך הפעילות המינית משתחררים הורמונים שונים הגורמים לנו להרגיש טוב יותר. יחסי מין תורמים גם לאיכות השינה, הם מפחיתים כאבים ומיחושים שונים בגוף, מחזקים את השרירים – בעיקר את שרירי רצפת האגן – וישנם חוקרים שטוענים כי סקס חשוב גם למניעת מחלות ולהפחתת הסיכון לחלות בסרטן הערמונית.

כל הסיבות מדוע כדאי לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה

כאמור, יחסי מין חשובים לבריאות הגוף והנפש והם מציעים יתרונות רבים. יש לזכור כי יחסי מין מסייעים לחיזוק הקשר בין בני הזוג, ואין כמו יחסים אינטימיים לשיפור הקשר ולהעמקת היחסים. יחסי מין חשובים לא רק לזוגות נשואים או לבני זוג החיים יחד אלא לכל אחד ואחת. על פי סקר גדול ומקיף שנערך לאחרונה בישראל עולה כי רוב הישראלים נוהגים לקיים יחסי מין פעמיים בשבוע בממוצע, אך ככל שתדירות יחסי המין גבוהה יותר – כך תוכלו לזכות בבריאות טובה יותר. לכן, כדאי להפסיק את התירוצים ומומלץ לבלות יותר בין הסדינים.

סקס מסייע לחיזוק המערכת החיסונית, וכל מי שמקיים יחסי מין לפחות פעמיים בשבוע נהנה מכמות גבוהה יותר של נוגדנים התורמים לבריאות טובה, וכך הוא סובל פחות ממחלות ונהנה מאיכות חיים גבוהה יותר משמעותית. מעבר לכך, חיי מין פעילים מקטינים את הסיכון למחלות רבות, ביניהן מחלות לב וכלי דם, וחיי מין פוריים חשובים גם להפחתת התפתחות סרטן הערמונית. חיי מין פוריים ופעילים נמצאו כיעילים במיוחד לחיזוק שרירי רצפת האגן, לכן כדאי ליהנות מסקס משובח המחזק את השרירים ומסייע בעתיד למניעת בעיות כמו בריחת שתן, בעיה ממנה שליש מהנשים סובלות בתקופה זו או אחרת במהלך חייהן.

Religious

סקס מונע כאבים

יש נשים המתלוננות על כאבי ראש כאמצעי להתחמק מיחסי מין עם בן הזוג, אך החוקרים דווקא ממליצים למי שסובל מכאב ראש ליהנות מסקס, מאחר שבמהלך יחסי המין משתחררים אנדורפינים לדם. האנדורפינים משככים כאבים – גם כאבי ראש – לכן במקום אקמול כדאי לכם לקיים יחסי מין. אחרי יחסי מין מהנים ומרגשים בני הזוג צונחים באפיסת כוחות על המיטה, ואין כמו שינה טובה ועמוקה אחרי סקס מהנה ונפלא. לכן, אם אתם מעוניינים לשפר את איכות השינה שלכם או אם אתם מתקשים להירדם בלילה, התרופה היעילה ביותר למצבכם היא סקס.

לסיכום, היתרונות הבריאותיים של יחסי מין הוכחו כבר מחקרית, ועכשיו הכדור נמצא בידיים שלכם. לכן, כדאי להפסיק עם התירוצים ומומלץ להגביר את תכיפות יחסי המין וליהנות מבריאות טובה יותר ומחיים מלאי סיפוק.

 

 

היתרונות הבריאותיים של סקס
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*