היתרונות של אתר הכרויות למציאת אהבת אמת

| 28 בנובמבר 2013 | תגובה אחת

אם אתם עדיין לא בעניינים מבחינת סצינת הדייטינג המודרנית, אנחנו שמחים להיות אלו שמבשרים לכם כי בשנים האחרונות סצנת הדייטינג האולטימטיבית נמצאת במחשב שלכם. קראתם טוב – לא במועדון, לא במסיבות טבע, לא בבארים אפלים ובטוח שלא במוח של החברים שלכם שבטוחים שיש להם את האחת המושלמת בשבילכם או את האחד שייקח אותך רחוק. במאמר שלפניכם החלטנו לנהל דו קרב ראש בראש בין המקומות הישנים בהם חיפשתם דייטים למטרת אהבה אמיתית של ממש לבין אתר הכרויות מודרני כדי לחשוף את כל היתרונות של אתרים מקוונים בתחום.

 

אתר הכרויות לעומת באר

טוב, אנחנו באמת צריכים לכתוב את זה? או קי. אהבת אמת לרוב לא צומחת במקום שמגיש אלכוהול. נכון, הכרויות עם זרים בפאבים יכולות להצליח בענק אם מה שאתם מכוונים אליו זה ערב סקסי במיוחד שכולו תשוקה ויצרים. עם זאת, במידה ואתם מחפשים אהבת אמת, רוב הסיכויים שלא תמצאו אותה בין בקבוקי המשקאות האלכוהוליים. האלכוהול משפיע על שיקול הדעת שלנו, גורם לנו לקחת החלטות פזיזות, להתנהג ברישול, בחוסר אחריות, גורם לסטנדרטים שלנו לרדת לרצפה ובקיצור – להיות במצב שלא בדיוק מקדם קשר רציני. גם אם אתם יושבים בפאב ולא שותים ולו טיפה, אף אחד לא יכול להבטיח לכם שהדברים נכונים גם לגבי הפרטנר או הפרטנרית הפוטנציאליים. יכול להיות שהסיבה היחידה שהיא בכלל התייחסה אליך היא שדעתה הייתה קלילה מהרגיל ויכול להיות שהסיבה שהוא התחיל אתך היא כי האלכוהול הפך אותו לחרמן במיוחד. קחו זאת לתשומת לבכם.
אתר הכרויות לעומת זאת, מאפשר לכם לעשות החלטות נכונות בראש שקט. אף אחד לא בונה פרופיל באתר הכרויות כשהוא בגילופין וכל מי שמוצא את אתר ההיכרויות המקוון כמקום אפשרי למציאת קשר אמיתי, הוא אדם רציני שלא בא לשחק משחקים. לפיכך, בסיבוב הראשון – האתר המקוון לוקח בענק.

אתר היכרויות לעומת ה"נשמות הטהורות"

דרך פופולארית נוספת ששימשה להיכרויות עד לא מזמן הייתה לסמוך בעיניים עצומות על החברים והמשפחה הקרובה, על קולגות לעבודה ועל מכרים רחוקים. ישנו סיכוי לא רע, שבמידה ואתם פנויים כבר זמן מה, הנשמות הטהורות כבר ניסו לשדך לכם בני זוג לא מעט פעמים. אנחנו לא פוסלים את הטכניקה הזו על הסף, אבל חשוב לנו להבהיר דבר אחד – כל אחד מהאנשים שסובבים אתכם, מכיר צדדים מסוימים באישיות שלכם ולאו דווקא את התמונה השלמה. בנוסף לכך, יש משהו משיכרון הכוח בסידור של דייטים. כשאנשים משדכים בין חברים יש להם נטייה לאבד מעט את האובייקטיביות שלהם. הם כל כך רוצים להצליח בשידוך, עד שלעתים קרובות הם לא שמים לב שהם משדכים בין שני אנשים שכל קשר ביניהם מקרי בהחלט.
מן הסתם באתר הכרויות אתם אלו ששולטים בעניינים, אתם אלו שמביאים את עצמכם בדיוק כמו שאתם ואתם כמובן גם אלו שמחליטים מראש עם מי אתם מעוניינים להיפגש. אף אחד אחר לא מחליט בשבילכם וזה לכשעצמו – יתרון. האם אתם באמת רוצים שאימא שלכם תשדך אתכם לבת הרווקה המזדקנת של החברה הכי טובה שלה מהעבודה? האם אתן באמת רוצות שהחברה מהלימודים תשדך לכם את הבן דוד הלא יוצלח שלה שכל מה שהוא צריך זה להכיר בחורה טובה ש"תסדר לו את הראש"? כמובן שלא. גם בסיבוב הזה, אתרי ההיכרויות לוקחים את היתרון, ובגדול.

אתר הכרויות לעומת הכרות במקום העבודה

לא משנה אם מדובר על מקום העבודה, על מכון הכושר או על כל מסגרת חברתית שאתם נמצאים בה – לעולם אל תתחילו עם מישהו שנמצא אתכם בקשרים הדוקים. הסיבה לכך פשוטה – במידה והקשר לא יצליח, אתם תמצאו את עצמכם במצב מאוד מאוד מאוד מביך בו תיאלצו להיתקל באדם שוב ושוב בחיי היומיום. מדובר בסיוט ולפיכך את ההיכרויות זוכה בנוק אאוט. זה הזמן שלכם להיכנס לאתר, להעלות תמונה איכותית שלכם ולמצוא אהבת אמת.

היתרונות של אתר הכרויות למציאת אהבת אמת
5 (100%) 2 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*