הכרויות אהבה, מדהים כמה שזה פשוט

| 18 בספטמבר 2014 | תגובה אחת

הכרויות אהבהבמידה ועוד לא גיליתם את העולם המופלא של הכרויות באינטרנט, הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן כדי לספר לכם על המילה האחרונה בתחום הדייטינג וכמובן שגם בתחום הסקס דייטינג. כדי להסביר את גודל המהפך שהתחולל בתחום בשנים האחרונות, בואו נעשה מסע קטן בזמן אחורנית, ערב כניסת האינטרנט לחיינו. בימים ההם לא רק אתם, אלא אף אחד עוד לא ידע מה זה אתר הכרויות, מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא באמת ידע מה זה אתר….

איך נראו החיים לפני האינטרנט מבחינת הכרויות?

מי מבינכם שעוד זוכר, לפני האינטרנט, כדי להשיג דייט, שלא לדבר על זיון, היה צריך לרוב להכיר את הפרטנר שלכם. פגישות היו מסודרות לכם על ידי חברים או נשמות טהורות שהכירו אתכם ואת הצד השני או שהייתם נאלצים לנסות להתחיל עם מישהו שהיה אתכם באותה מסגרת תעסוקתית או חברתית. זה כמובן הוביל לקשרים שבסופו של דבר לא הצליחו, מה שגרר לא אחת יחסים עכורים בעבודה למשל. סטוצים היו עניין של מזל כיוון שלא פשוט היה פשוט לפנות למישהי ולשאול אותה אם היא מעוניינת בלילה של סקס חסר מעצורים עם זר. ללא ספק מדובר היה במציאות מתסכלת מאוד…

התקופה המושלמת בה אנחנו חיים

בעידן האינטרנט אין דבר יותר קל מלמצוא אהבה, גם כאשר האהבה היא במובן של לעשות אהבה וגם כשמדובר על לעשות אהבה עם זרים, שכל מה שהם רוצים (או רוצות) זה בדיוק מה שאתם רוצים, לעשות אהבה תוך וויתור על כל המשחק המקדים של הדייטינג, היציאות ובזבוזי הזמן. במרחב הסייבר בפייסי המודרני ישנם אתרי הכרויות סקס, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כדי למצוא זיון ללילה, הוא לגלוש אליהם, לעלעל בתמונות של הגולשות או הגולשים שחברים באתר ולבחור את מי שמתאים לכם.

עכשיו, אם הייתם אומרים לאדם שחי לפני חמש עשרה שנים שהוא יכול למצוא מישהי לעשות איתה אהבה מבלי לצאת מהבית, מבלי לשלם לה על משקה ובסופו של דבר להיפרד ממנה כזרים, ייתכן והוא היה חושב שנפלתם על השכל. במציאות של ימינו, ככה בדיוק עובדים הדברים.

אז, למה אתם מחכים?

אם אתם יוצאים ממערכת יחסים ארוכה שהחלה עוד לפני עידן האינטרנט או אם פשוט אף פעם לא יצא לכם להתוודע לעולם המרתק של אתרי הכרויות אהבה או סקס, זה הזמן לקחת את עצמכם בידיים, להצטרף לאתר הכרויות ולהתחיל למצוא את מה שלבכם או איברכם מבקש… אתרי ההיכרויות המודרניים הם אתרים מעוצבים ומתקדמים שמציעים שירות מתבקש של הכרויות בין אנשים שהחליטו לצאת מבועת הבדידות ולהצטרף לחוויות מסעירות עם גולשים וגולשות שנמצאים בדיוק באותו המצב. למעשה, כיום ניתן לרשום באתרים את ההעדפות שלכם באופן ספציפי בצורה בלתי רגילה ולאתר למשל בנות זוג דתל"שיות, אקדמאיות, גרושות, מבוגרות, מכל אזור בארץ, מכל תחום תעסוקה ועוד – הכל בהתאם להעדפות שלכם ולמה שעושה לכם את זה באמת.

הכרויות אהבה, מדהים כמה שזה פשוט
5 (100%) 1 vote

תגיות: ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*