הכרויות באינטרנט: איך לעשות את זה נכון

| 26 באפריל 2016 | אין תגובות

iStock_000010976791בעידן המודרני והטכנולוגי בו אנו חיים, הפכו הכרויות באינטרנט למקום הפופולרי להכיר בני זוג ולמצוא אהבה. נשים וגברים כאחד נרשמים לאתרי הכרויות שונים, מורידים אפליקציות לסמארטפון, מבלים שעות ארוכות ברשתות החברתיות, כל זאת ועוד כדי למצוא את בן הזוג המתאים ואולי להצליח לבסוף להקים משפחה ולחיות חיי אהבה. לכן, כדאי לדעת כי ישנם כמה כללים עליהם כדאי להקפיד כדי להצליח בעולם הכרויות באינטרנט ולקבוע דייטים מוצלחים.

פרופיל מושקע ומפורט

אם תקפידו על פתיחת פרופיל מושקע, מעניין ומקורי, תוכלו לזכות ביותר פניות מבני זוג המתאימים לכם בפוטנציאל. עליכם לזכור כי בכל אתר הכרויות יש מגוון עצום של נשים וגברים, ולמרות שכולם מחפשים אהבה, הרי ההיצע העצום גורם לבלבול, לכן חשוב ליצור בידול ולהשקיע בפרופיל. מומלץ להעלות תמונות עדכניות ומחמיאות, ולא תמונות מהתיכון, מהטיול אחרי הצבא או תמונות פרובוקטיביות מדי. כמו כן, כדאי לכתוב מה אתם בדיוק מחפשים וכך לא תקבלו פניות מיותרות. לדוגמה, ניתן לציין בפרופיל הרגלי עישון, טווח גילאים בו אתם מעוניינים, אזור מגורים, תחביבים וכדומה.

זמינות ומהירות תגובה באתר הכרויות

כיום הכול קורה מהר בחיים, לכן אם קיבלתם פניה מבחורה המעוניינת לשמוע מכם כדאי להגיב מהר ולא להמתין יתר על המידה. נשים מקבלות פניות רבות מגברים וגם עליהן לבדוק בתכיפות גבוהה את ההודעות שקיבלו, ולענות במהירות אחרת הגבר יחפש אלטרנטיבות אחרות, ואולי תפספסו את אהבת חייכן. לכן, זמינות ומהירות תגובה באתרי הכרויות היא קריטית וחשובה להצלחתכם.

לשוחח מעט ולקבוע דייט

אחרי שקיבלתם קריצה או פניה והגבתם, תוכלו לעבור לצ'אט כדי לנהל שיחה ולראות האם יש כימיה ביניכם. במידה וכן, ניתן להחליף מספרי טלפון ולעבור לשיחה במכשיר הנייד, בווטסאפ וכדומה. מומלץ שלא להכביר במילים ולנהל שיחות ארוכות כדי לשתף את כל סיפור החיים שלכם, מאחר ואת הנושאים האלה כדאי להשאיר לדייט.

רכישת מנוי לאתר הכרויות

אמנם יש אתרי הכרויות רבים המציעים שירות בחינם, אך אם אתם רוצים להשאיר רושם על הצד האחר וליהנות מכל האפשרויות של האתר, כדאי לכם לרכוש מנוי. עלות מנוי חודשי אינה יקרה, המחיר שווה לכל כיס ומובטחת לכם הצלחה גבוהה יותר.

הכרויות באינטרנט: איך לעשות את זה נכון
4.7 (94.29%) 14 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*