הכרויות בשטח: 4 דרכים לברוח מבליינד דייט גרוע

| 10 ביוני 2012 | אין תגובות

אומרים שחכם לא יכנס למצב שפיקח יודע איך לצאת ממנו, אז הנה ארבעה כללים חכמים לקביעת בליינד דייט:

  1. לא מנהלים 15 שיחות נפש לפני שנפגשים – שיחה או שתיים ולא ארוכות יותר מידי כדי לא להתאהב ואז לאכזב או להתאכזב.
  2. קובעים במקום ציבורי, עדיף בשעות היום כדי לראות את השני טוב יותר ולא להיקלע לרומנטיקה לילית שאחרי זה לא תדעו איך לצאת ממנה. אם זה זה, אפשר להמשיך לכיוון הלילה.
  3. מראש קובעים פגישה קצרה לכוס קפה, כדי שאם זה לא האדם הנכון זה יהיה קצר ולא כואב.
  4. אל תאספו אחד את השני מהבית – הגיעו ברכבים נפרדים.

איך זה קורה לו?

דיברתם בטלפון שעות על גבי שעות ואל תוך הלילה. היא נשמעת כל כך מרגיעה וסקסית, כל כך חכמה ואפשר לדבר איתה על הכל… מושלם! אתם קובעים שערב תאסוף אותה ותיסעו למסעדה יוקרתית מדוברת, כי אתה רוצה לפנק את האשה שאתה מאמין שתהיה אישתך.

איך זה קורה לה?

בתמונה באתר הכרויות, הוא נראה כל כך טוב, הפרופיל שלו אומר שהוא עורך דין, כשאתם מדברים את שוכחת את עצמך וזרמים חמים עוברים לך בגוף. הוא כולו מקשיב וקשוב, בתאור שלו באתר הוא בן 32 והגובה שלו מטר שמונים וחמש ואת כבר בוחרת שמות לילדים שלכם. אתם קובעים ללכת לספארי בשבת בבוקר ולבלות את כל היום יחד.

אם לא נהגתם לפי הכללים החכמים הנה 4 דרכים פיקחיות איך לצאת מבליינד דייט גרוע:

נתיב הבריחה

התלבשת התבשמת ואתה מוכן לאסוף את אשתך לעתיד מהבית במיטב ההתנהגות הג'נטלמנית שלך, כשהיא מופיעה אתה מגלה שהיא לא מטופחת, פוזלת, ופיה פוצח בחיוך צהוב שיניים ואתה מאוכזב וכועס מאד על העולם ועליה על שלא דייקה בתיאור של עצמה. כל מה שאתה רוצה זה לברוח בצרחות. אתם יורדים למטה ואתה מתחיל חפש את הרכב למרות שהוא מול הפרצוף שלך. אתה פולט "מה זה?" ואז בלחץ יותר גדול "הרגע חניתי כאן" ואז ביותר לחץ "איפה האוטו שלי?" ואז אתה מסתכל עליה במבט לא מאמין ואומר בהיסטריה, "גנבו/גררו לי את הרכב! אני לא מאמין!" אתה מפברק שיחה בנייד למשטרה ואז עוד שיחה לחבר ממנו "לוויתה" את הרכב. לבחורה אתה אומר שתעלה הביתה והפגישה תדחה ליום אחר ואתה ממש מצטער וכו' וכו'… אם היא תציע לקחת אותך למשטרה, תגיד שקבעת עם החבר בביתו במרחק הליכה. אם היא תרצה להצטרף, אמור שאתה מאד מודה לה אבל אתה מבואס ולא רוצה להוציא את זה עליה (מה שנכון מאד) ועכשיו אתה חייב לרוץ. אל תחכה לתגובה נוספת ורוץ כמו הרוח!

תוצאה חיובית: נפטרת ממנה לאותו ערב.

תוצאה שלילית: היא תמשיך להתקשר אליך ולא תבין מה קרה ולמה הפסקת את הקשר. בכל מקרה היא תיפגע.

החבר המושיע – שיטה פשוטה ונוחה לנשים ולגברים כאחד:

מראש קבע/י עם חבר/ה קוד אס. אמ. אס מסוים האומר שהם צריכים להתקשר אליך דחוף ולהגיד שסבתא שלך בבית חולים (חס וחלילה) ואמא מבקשת שתגיעי דחוף. אם את/ה פוגש/ת את הבחור/ה במסעדה ומגלה שזה ממש לא זה, סמס/י את הקוד בנייד, הנייד יצלצל במהרה ולך יהיה תרוץ לעוף משם. (אם אתם תלויים באותו רכב, זה עדיין עובד – קחו מונית, או הסיעו את הבליינד דייט לביתם ואז טוסו משם)

תוצאה חיובית: נפטרת מהם לאותו ערב

תוצאה שלילית: הם ימשיכו להתקשר אליך ולא יבינו מה קרה ולמה הפסקתם את הקשר. בכל מקרה הם יפגעו.

המחלה

אתם נפגשים בספארי, איך שהוא יוצר מהרכב שלו את מקבלת בחילה, הוא נמוך ממך, בן 40 לפחות, מקריח ואחרי כמה מילים את מבינה שהוא נוטריון ולא עורך דין וחי עם אמא שלו. אין ברירה, או שתבלי איתו יום שלם בספארי או שעוד לפני שעליתם לג'יפ הטיול את אומרת שאת חייבת לרוץ לשרותים. כשאת יוצאת עשי פרצוף מסכן ואמרי שאת מרגישה לא טוב ושלמעשה הרגשת רע כל הלילה אבל לא רצית לבטל. הוא ירחם עליך וינסה להציע לקחת אותך הביתה או לנסוע אחריך לטפל בך, תגידי שאת מעדיפה להיות לבד. פסעי נחרצות לכיוון הרכב שלך עם היד על הבטן התניעי וברחי.

תוצאה חיובית: נפטרת ממנו לאותו ערב

הוא ימשיכו להתקשר אליך ולא יבין מה קרה ולמה הפסקת את הקשר. בכל מקרה הוא יפגע.

ליפיי הנפש

בליינד דייט לא מוצלח שלא הקצבתם לו חצי שעה אורך בסך הכל שעה עד שעה וחצי לכל היותר וגם אם יושב מולכם הגרוע מכל מבחינת כיעור, טמטום, ריח, התנהגות, הרי שזה בכל זאת בן אדם עם רגשות ואתם יכולים להיות חביבים ומנומסים בזמן הקצוב הזה. לשאול אותם על עצמם, לדבר על נושאים שמעניינים אותם ולא לפגוע בהם. ואז פשוט לסיים את הפגישה בחביבות ולאחר מכן לא להתקשר שוב או אם הצד השני מתקשר לומר להם שלמרות שהם מאד נחמדים, זה לא יעבוד עבורכם.

תוצאה חיובית:זה נגמר לתמיד.

תוצאה שלילית: בכל מקרה הם יפגעו.

אין דרך לדחות אדם בלי לפגוע בו אבל לפעמים אין ברירה וחייבים לעשות מה שנכון עבורנו. רק שימו לב שלפעמים אתם עלולים להיות הצד הדחוי ולכן התנהגו כמו שהייתם רוצים שיתנהגו איתכם.

הכרויות בשטח: 4 דרכים לברוח מבליינד דייט גרוע
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*