הכרויות דיסקרטיות – ריגושים בלי לפרק את הקיים

| 12 בינואר 2012 | תגובה אחת

בואו נודה באמת, אתם אוהבים לפלרטט עם בן המין השני, אוהבים מגע, מחפשים התרגשויות והראש שלכם מלא בפנטזיות. כל יום אתם הולכים לישון בלילה עם פנטזיה אחרת, וקמים בבוקר עם צורך בלתי נשלט לסקס קצת אחר. מכירים את זה? אם הייתם יודעים לכמה אנשים יש את התחושות האלו, אין ספק שהייתם מתרווחים בכורסא, ואומרים לעצמכם – טוב, אז איפה נוכל להכיר אותם? ובכן, לחיצה קטנה על המקלדת וכתיבת המילה "הכרויות דיסקרטיות" בגוגל, תוביל אתכם היישר לעולם שכולו מין, סקס, ריגושים ובעצם כל מה שחלמתם עליו….

החתול הגיע לשמנת והוא צריך להתחיל ללקק את שפתיו מרוב תענוג

הכרויות דיסקרטיות – אלו הן שתי מילים שאומרות הכול. אתם רוצים להכיר מישהו, לחוות סקס בעוצמות אדירות, אבל בבית מחכה לכם אישה או בעל אוהב, ואין לכם שום כוונה לוותר עליהם. ולכן מצטרפת המילה דיסקרטיות לצד המילה היכרויות.. אתם לא מעוניינים כרגע ברומן סודי עם מאהב או מאהבת מחוץ לחיי הנישואין שלכם, וכל מה שאתם רוצים כרגע זה סטוץ חד פעמי לפרוק בו את התשוקה העזה אשר גועשת בתוככם ופשוט מבקשת לפרוץ החוצה.

אתרי ההיכרויות הדיסקרטיות צוברים תאוצה ברחבי העולם וגם בישראל. בתחילה היו אלו חדרים אפלוליים עם נערות ליווי ובתשלום כמובן, מה שהרתיע גברים רבים ובמיוחד נשים מלהיכנס אליהם. למזלם של כל הנשואים והנשואות, עם פריצתם של אתרי ההיכרויות לרשת האינטרנט, מיד צצו להם אחד אחרי השני אתרי היכרויות מכל סוג וצבע. תוך זמן קצר ביותר הפכו אתרים אלו להיות פופולאריים ביותר ובתוכם אתרי ההיכרויות הדיסקרטיות אשר פתחו דלת לכל מי שרצה סטוץ חד פעמי או אף יותר מזה, כשהדבר שהיה חשוב לו מעל הכול זה להישאר אנונימי ולא מזוהה. תאמינו לנו, כל מי שהגיע אליהם יודע לאן הוא מגיע, וכולם רוצים את אותו הדבר…

דיסקרטיות היא שם המשחק

אתה ממש לא רוצה לאהוב מישהי אחרת, וגם את מאוד אוהבת את בעלך. לפעמים גם לא תמיד מדובר באהבה או בחוסר אהבה, אלא באלפי סיבות אחרות כגון סטטוס, מעמד חברתי, אנשים שמופיעים בכותרות העיתונים ורוצים לשמור על אנונימיות, עסק משפחתי משותף עם בן הזוג שאין רצון לפרק אותו ולפעמים סתם בא לכם ריגוש מהצד לכמה שעות, שלאחריו חוזרים הביתה וכמו שכתוב בשיר "לאישה ולילדים". באתרים הדיסקרטיים תוכלו למצוא בדיוק את התשובה המתאימה לפנטזיות שלכם. תוכלו להכיר בן או בת זוג איתם תממשו פנטזיות מיניות מסעירות בלי שום מחויבות. זה יהיה מפגש מיני מרתק בו תתנו דרור לכל התשוקות היצריות ביותר שלכם בלי לחשוב על דבר מלבד הסיפוק האישי שלכם, וכמובן של בן או בת הזוג שלצדכם.

נשואים, אבל מסתבר שיש עוד שמחפשים …

אם נפסע צעד ראשון לתוך אתרי ההיכרויות הדיסקרטיות באינטרנט נגלה כמובן כי כולם שם נשואים ונשואות או בעלי בני זוג קבועים, אך לא תמיד. ישנם אנשים, גברים ונשים כאחד אשר בשלה כלשהו בחייהם, אינם מעוניינים להתחייב בפני אף אדם אחר, אם מבחינה רגשית או מכל בחינה אחרת. מדובר כמובן באנשים אשר רוצים להמשיך ולהישאר בסטטוס הפנויים והפנויות. כאשר הם יוצאים לדייט בדרך כלל לצד השני יש כוונות רציניות, וזה ממש לא חלק מהסיפור הפנימי שלהם… יש גם בחורים ובחורות שאכן הם מחפשים בן זוג רציני, אבל להגשמת הפנטזיות שלהם הם מעוניינים בפרטנר אשר לא יצטרכו לתת לו דין וחשבון על פנטזיות מטורפות העולות במוחם. אלו מסוג הדברים שהשתיקה יפה להם, ועושים אותם רק עם בני זוג מתאימים שאוהבים את אותם הדברים, והמבין יבין….

עכשיו סוף סוף אפשר להגשים את מה שחלמתם עליו….

נשואים ונשואות שטוב להם במערכות היחסים שלהם, או שלא ממש טוב אך אינם רוצים לפרק את "החבילה" – סוף סוף יכולים לזכות בריגושים מעניינים ומרגשים מבלי לפגוע בבני זוגם. לכל אחד מגיע שיהיה לו את הסוד הפרטי שלו. במידה ועושים זאת בדיסקרטיות ובחשאיות מרבית, ניתן להגשים חלומות ולאחר מכן לחזור לשגרת היום יום. אין צורך להתהלך עם תחושת חוסר סיפוק או תחושה של פספוס. פגישה שבועית או חודשית, הכול כמובן תלוי ברצון האישי שלכם, תוכל לתת לכם מרגוע לגוף ולנפש. כל שיש לעשות הוא לפתוח כרטיס אישי אנונימי, לקבל גישה לחשבון משתמש רשום ולמצוא את הפרטנר המתאים למשחקים האסורים שאינכם מעוניינים שאף אחד בעולם ידע עליהם. היתרון באתרים מסוג זה, שלכולם יש את אותם הפחדים והחששות, וכולם אינם רוצים שהמידע יזלוג החוצה, ויהפוך לנחלת רבים. הפורומים והצ'טים באתרים אלו גם הם אפשרות נפלאה למצוא פרטנרים מעניינים איתם תוכלו בהמשך לקבוע פגישה וליהנות. למרות שהדיסקרטיות היא אכן שם המשחק כאן, מומלץ מאוד לכל החברים הרשומים ליצור פרופיל משתמש ייחודי משלהם בכדי לוודא שהם אכן מוצגים בצורה הטובה ביותר, כך שלא יפספסו פרטנרים פוטנציאלים למימוש הפנטזיות אשר רוצים להגשים.

ומה עם ייסורי המצפון? קבלו טיפים לקיום יחסים דיסקרטיים

בין אם אתם רוצים סטוץ חד פעמי ובין אם אתם מחפשי ריגושים סדרתיים, אף פעם אין לדעת איך להתמודד עם רומן סודי. במידה וזו פעם אחת בלבד, ככל הנראה תוכלו להסתיר זאת, אך מה אם תרצו פעם נוספת, ומה אם חס וחלילה תתאהבו ותרצו יותר? בדרך כלל מניסיונם של מאות אלפי אנשים, מהרגע שניסיתם מפגשים מהסוג הזה, הפיתוי לשוב ולחזור עליהם הוא גדול מאוד, שהרי מי רוצה לוותר על אפשרות למפגש סקס לוהט ומענג, וכל זאת מבלי לפגוע בשלמות המשפחה וחיי הנישואין? בכדי ליהנות מסוג יחסים שכזה יש להגיע מוכנים ובעלי ידיעה ברורה כי במפגש זה אתם הולכים ליהנות, לספק את עצמכם מבחינה מינית אך לא יותר מכך. קשרים רומנטיים דרך אתרי היכרויות דיסקרטיות הן לא הכוונה כלל וכלל. ניתוק רגשי והחלטה חד משמעית כי המגע הוא גופני בלבד ולצורך הנאה פיזית ולא יותר מכך, היא הדרך היחידה בה תוכלו להשאיר את מסלול החיים שלכם בהתנהלותו הרגילה. מערכת יחסים דיסקרטיים צריכה להיות ברורה לשני הצדדים המשתתפים בה, ויש לסכם זאת מראש בכדי שלא תהיינה הפתעות לצד זה או אחר.

הנאה…סיפוק…ריגוש

שלושת המילים – הנאה, סיפוק וריגוש הן למעשה תמצית הבילוי הדיסקרטי. הנאה – הכוונה היא ליהנות ממפגש חד פעמי או קבוע עם גבר או אישה שהגיעו בדיוק לאותה מטרה, בלי צורך בהסברים, התנצלויות או טובות הנאה אחרות. סיפוק – הכוונה לסיפוק גופני במלוא מובן המילה. לתת לגוף את מה שהוא מבקש לעצמו, להתמכר למגע ולהרגיש את החשק המיני עולה ומתגבר עד לרגע השיא. ריגוש – כאן מגיעות מילים שעושות לנו חשק לפנטזיה, התרגשויות, חלומות על מין מדהים, סקס תשוקתי, חוויה בעלת עוצמות שלא הרגשנו הרבה זמן… ואין צורך במילים נוספות.

אז אם בא לכם להתרגש וליהנות מסקס מעולה ולאחריו לחזור הביתה מלאי אנרגיה וסיפוק, אנחנו בטוחים שאתם כבר יודעים מה אתם צריכים לעשות בשביל זה…….

הכרויות דיסקרטיות – ריגושים בלי לפרק את הקיים
דרגו את הכתבה

תגיות: ,

קטגוריה: סקס

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. לחזור לתקופת הנעורים עם סקס יבש | Capiyot | 14 בנובמבר 2013

השאר תגובה

*