הכרויות נשים – תשעה טיפים לפגישה ראשונה

| 15 באפריל 2012 | אין תגובות

מי שמעוניינת לקבל טיפים לפגישה ראשונה מוצלחת מוזמנת להתרשם מטיפים שאספנו מנשים איכותיות שמבינות דבר או שניים באהבת נשים. הן היו בסצנה, יצאו לדייטים עם נשים אחרות ומצאו זוגיות. למענכן הן חזרו אחורה ונזכרו איך הכל התחיל…

לפעמים העולם הוא לא מקום הוגן. אישה סטרייטית, כבר משחר ילדותה, מקבלת טיפים מזקנות השבט לגבי התנהלות נכונה עם גברים. כשהיא מתבגרת, היא מפונקת על ידי עיתונים, אתרי אינטרנט וחברות בטיפים שונים להתנהלות נכונה בסצנת הדייטים. רק נשים שאוהבות נשים צריכות לדאוג לעצמן, אם אין להן חברות לסביות הן צריכות לצאת לשטח וללמוד בעצמן את חוקי המשחק. אז לטובת מי שעוד לא משופשפת ואין לה אף אחד שמבין בתחום, אספנו תשעה טיפים מנשים לסביות שמבינות דבר או שניים בסצנת ההיכרויות, עכשיו הן מעבירות לכן את תורת הדייטינג למציאת זוגיות אוהבת.

 1. הכיני את גופך

  נשים אוהבות אסתטיקה וריחות נעימים. האף שלכן הרבה יותר רגיש לריחות מאשר גברים. עם נשים אפשר להתפרע עם כל סוגי הריחות. אפשר גם להשתמש בבושם גברי, מנעד הריחות הגבריים יכול בהחלט להפתיע.

 2. 2. מראה מקום

  רצוי לקבוע את הפגישה במקום בילוי של לסביות ואם לא אז להיפגש במקום ידידותי לקהילה. אתן צריכות להרגיש נוח. אם תרצו להחזיק ידיים, להתנשק או ללטף אחת את השנייה לא תרגישו נוח אם תדעו שעלולים לנעוץ בכם מבטים חטטניים. אתן תרגישו הרבה יותר טבעיות במקום שנעים לכן.

 3. בתוך או מחוץ לארון

  חשוב לתאם ציפיות מראש. יכול להיות שאחת מכן לא יצאה עדיין מהארון, עוד לא סיפרה רק למשפחה או שבמקום העבודה שלה לא יודעים. כדאי ששני הצדדים תדענה מה הסטטוס וכך לא תגרם מבוכה מיותרת במידה ומישהי מכן תניח יד והשנייה תסרב.

 4. לעשות עיניים

  אם בחרתן לשבת במקום בילוי של לסביות, בבר למשל, השתדלו לא לעשות עיניים לבחורות אחרות. כבדו אחת את השנייה, גם אתן נמצאות בבר שחלק מהאוכלוסייה בו פוטנציאל לזוגיות, אתן קצת שתויות ומרגישות טוב עם עצמכן אל תביכו את מי שיושבת איתכן, תנו כבוד. אם לא תמשיכו לצאת, תבואי אחר כך לבד.

 5. פאם פאטאל

  בנות יכולות להיות קנאיות בדיוק כמו גברים. השתדלו לא להזכיר אקסיות או בנות שיצאתן איתן. זה מעורר קינאה ונותן תחושה שאתן אתן חיות את הקשר מהעבר. כמו כן, קליקת הלסביות היא די קטנה, הגיוני שאתן מכירות את האקסיות אחת של השנייה, ולמה להכניס ראש בריא למיטה חולה כבר בשלב הזה.

 6. ידיעת הארץ

  גבר ואישה עולים שלבים ביחסים בצורה הדרגתית ולאורך זמן, כנראה הסיבה נעוצה בגברים. אצל זוג נשים העניין שונה לחלוטין. כאשר שתי נשים נפגשות, גם בפעם הראשונה, ושתיהן מרגישות חיבור עוצמתי אחת לשנייה, היחסים עולים כמה מדרגות ושלבים מאוד מהר. כל הרגשות יוצאים החוצה, אפשר להגיד אחת לשנייה שאתן אוהבות, אפשר כבר לדבר על מגורים משותפים ועל סיפורים אישיים. נשים כנראה לא עוצרות את הרגש בסביבה נשית.

 7. בואי פשוט

  אל תתאמצו יותר מדי ותשקיעו באופן מוגזם במראה החיצוני. אם היית פעם בבר או במסיבת לסביות ודאי ראית שרוב הנשים מתלבשות באופן פשוט, לא מהודר ולא מתאמץ מדי. כמובן שמדובר גם בעניין של טעם, אבל לפחות בפגישה הראשונה, עד שתבינו מה השנייה אוהבת אל תדפקו הופעה לפגישה.

 8. אוזניים ערלות

  בנות אוהבות לפטפט, זה ידוע. שיחת בנות יכולה להתנהל במשך שעות ויכולה לנוע סביב נושא אחד שעות, במיוחד על רגשות. אז תנו מקום אחת לשנייה, שתיכן נשים ואוהבות לדבר. הקשיבו באהבה וסבלנות וחלקו את הזמן ככה שכל אחת תוכל לבטא את עצמה.

 9. תעודת יושר

  אם אחת מכן לא מעוניינת אל תהססי להגיד. נהוג ורצוי לשתף את השנייה אם אתן לא בעניין. תנו הזדמנות להכיר, לדבר ולהתרשם. ואם החלטתן שזה לא זה, בכנות, ובלי להעליב, הבהירו שלא יתאים לכן להיפגש יותר.

  * עוד על הכרויות נשים

הכרויות נשים – תשעה טיפים לפגישה ראשונה
4 (80%) 4 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: גאווה

השאר תגובה

*