הכרויות סטודנטים – מה לעשות כשהמרצה עושה לך את זה?

| 18 באפריל 2013 | אין תגובות

איזה שנים אלו, שנות הלימודים האקדמאיים. נכון שאנחנו מתכנסים כולם כדי ללמוד ולעשות תואר, ושאמא ואבא יהיו גאים ומרוצים. אבל, בואו נודה, אחד הדברים הכי נעימים בלימודים לתואר הוא החברותה, הכיף, וכמובן – החברים, הרומנים, הסטוצים והמסיבות!

תקופה מופלאה של התנסויות וקשרים, אירועים וחוויות שלא נשכח כל החיים. אנחנו כאן כמובן להתפלסף מעט על הנושא האהוב עלינו: היכרויות סטודנטים! עם מי היא יצאה ועם מי ההוא שכב, והאם ידידה שלך פנויה להכיר והאם זה בסדר שידיד שלך הזמין אותי לצאת. הטלנובלות, הרומנים, וגם – איך אפשר בלי ההתאהבויות במרצים. ונסיים כמובן בטיפ למי שממש עכשיו חווה את השנים היפות האלו ורוצה ממשק היכרויות מתאים.

הכרויות סטודנטים: נתוני פתיחה מבטיחים

הגיל הורמונאלי לכל הדעות (גם נשים וגם גברים), רוב אוכלוסיית הסטודנטים נעה סביב גילאי העשרים פלוס, בשנים שלאחר השירות הצבאי (וחלק גם לאחר טיול ארוך במזרח או בדרום אמריקה). המצב המשפחתי – הרוב רווקים ולא ממוסדים, כמו כוכבים שזופים וצעירים (אוניברסיטת בן גוריון למשל – עיר סטודנטים ממש, והאווירה בקמפוס? לוהטת! סטודנטים בבן גוריון הם כמו משתתפים מוצלחים של תכנית ריאליטי). זה הזמן, זה המקום להכיר את האנשים מסביב. עם חלקם תנהלו רומן סוער בזמן הלימודים. עם חלקם תבלו רק לילה או שניים של סטוץ מגניב (מכירים את זה, נשארתם ללמוד יחד עד מאוחר, עשיתם הפסקה מתודית עם כוס יין – ומצאת את עצמכם למחרת בבוקר במיטה בלי בגדים). ולא מעט זוגות שמכירים בשטח האוניברסיטה גם יתחתנו ויקימו יחד בית בישראל, כך אומרות הסטטיסטיקות. כל אחת מהחוויות האלו נחמדה, אז תישארו עם ראש פתוח לכל חוויה שתוסיף לחיי האהבה שלכם. לא בתקופת מבחנים כמובן.

מרצים מרצות, סקס אפיל מובנה

הם עומדים מול עשרות או מאות סטודנטים, מדברים בסמכותיות על חומרים שאתם צריכים לשנן למבחן. בידם הכוח להכניס את האינפורמציה לראשכם וגם לבחון אתכם אחר כך. דמויות סמכותיות שכאלו עם כוח בידיים, כמו מפקדים בצבא, כמו מדריכים בתנועת הנוער – כל אלו משאירים עלינו רושם כזה שקשה שלא להיות קצת מוקסמים. והיום, תמצאו לא מעט מרצים ומרצות צעירים שלא מזמן היו סטודנטים בעצמם, ומכאן – הדרך לחטא המתוק מכולם – כן כן, רומן סוער עם אנשי הפקולטה – היא קצרה! אין לנו עצה חד משמעית בנושא. האם זה חכם לקיין רומן רומנטי עם מרצה? לא. האם אנחנו חושבים שזה אסון? גם לא. האם אנחנו נותנים ברכתנו? נו ברור, חיים פעם אחת, תהנו מכל רגע! ואולי גם תרוויחו קצת במבחן סמסטר.

הדרך הקלה לסטודנטים להכיר

כמו לכל קבוצת גיל היום, גם לסטודנטים הדרך הכי קלה להכיר עוברת באינטרנט. יש אתרי הכרויות לסטודנטים בהם אפשר למצוא חבר'ה כמוכם לפי מקום ולפי קמפוס בלי בעיה. ולמה בכלל צריך את זה, אתם שואלים? הרי הקמפוס הוא מקום שוקק חיים, ומה הבעיה להכיר אנשים במסגרת הכיתות השונות, במסדרונות או על המדשאות? ובכן, זה לא שאי אפשר להכיר ככה. אבל, מה לעשות, הלימודים מעסיקים את רוב הסטודנטים חלק גדול מהזמן, והראש גם ככה קבור במחשבים. אז למה לא לנצל את הזמן ולנסות ליצור חיבור עם סטודנטים במצבכם?… וחוצמזה, כשתסיימו את התואר, אתם יכולים לעבור לבריכה של "הגדולים" למים העמוקים – ולנסות את מזלכם במציאת בני זוג במסגרת אתר הכרויות לאקדמאים. שווה, לא?

הכרויות סטודנטים – מה לעשות כשהמרצה עושה לך את זה?
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*