המדריך המלא להגשמת הפנטזיות שלה

| 8 באפריל 2015 | אין תגובות
פנטזיות

source: Wisky/Bigstock

ישנם לא מעט גברים שמאמינים באמת ובתמים כי לנשים אין פנטזיות מיניות. במידה וגם אתם מחזיקים בדעה המשונה הזו, הרשו לנו לגלות לכם שמדובר על שטות גמורה ועל אמונה המוטעית מן היסוד. לנשים יש פנטזיות מיניות שחלקן יגרמו לכם למבוכה אך העניין הוא שהן לא נוהגות לחשוף אותן בקלות. אם כך במידה ואתם מעוניינים להגשים את הפנטזיות של האישה שלצדכם, חשוב ראשית להכיר בקיומן.

לפתוח את הלב ואת הראש

נשים רבות נמנעות מלחלוק את הפנטזיות המיניות עם בן הזוג שלהן כיוון שהן מתביישות בהן. כמו כן ישנן נשים החוששות מכך שבן הזוג שלהן יזלזל בהן או יצחק עליהן. לפיכך במידה ואתם מעוניינים לגלות מה הן הפנטזיות המיניות של הפרטנר שלכם, עליכם לשמור על ראש פתוח ולהימנע בכל מחיר מלרדת על בת הזוג שלכם ובטח שלא להפגין כלפיה זלזול.

שימו לב – כאשר תבקשו מבת הזוג שלכם לחשוף בפניכם את הפנטזיות שלה, היא לא תאמין לכם שלא תצחקו עליה ולא משנה כמה תבטיחו, במידה ואתם נוהגים לרדת עליה ולזלזל בה באופן שגרתי.

לשתף ולהיחשף

על מנת שתזכו להיחשף לצד הזה שבה, עליכם להיות מוכנים להיחשף גם כן. מן הסתם אין שום סיבה שבת הזוג שלכם תחשוף בפניכם את המאווים הכמוסים ואת הפנטזיות הסודיות ביותר שלה, בזמן שאתם סגורים ומסוגרים. במידה והפנטזיות שלכם כבר ידועות וגלויות, נסו לשתף אותה ברגשות החבויים שלכם, במחשבות הסודיות שאתם לא חולקים ולא חלקתם עם איש בעבר ובתחושות שאתם לא נוהגים לחשוף לעתים קרובות כל כך.

ככל שתפתחו יותר אמון, ככל שהכנות תהיה רבה יותר וככל שתהיו מוכנים להיחשף באופן מלא יותר – כך גדלים הסיכויים שלכם לקבל את המידע שבו חפצה נפשכם.

סבלנות, סבלנות וסבלנות

רוב הסיכויים שבת הזוג שלכם לא תסכים להיחשף באופן מלא כבר בשלבים הראשונים. לפיכך עליכם להצטייד מראש בכמויות רציניות של סבלנות, הבנה ורגישות. למעשה ייתכן כי בשלב הראשון היא תסכים לחשוף רק פנטזיה לא מביכה או לא גרנדיוזית במיוחד, על מנת לראות כיצד אתם מתמודדים עם המידע. כאשר היא חושפת טפח, עשו את הדבר הנכון – הגיבו בכבוד, באהבה וברגישות. זוהי הדרך היחידה שבה תזכו לכך שהיא תחשוף טפחיים.

לסיכום – שמרו על ראש פתוח ולב פתוח, היחשפו בעצמכם, קבלו כל פנטזיה באהבה ובכבוד ובאופן כללי קחו את הזמן. ההנאה מובטחת!

 

 

 

 

המדריך המלא להגשמת הפנטזיות שלה
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: פנטזיות

השאר תגובה

*