המונדיאל מתקרב? זה הזמן לצפות בשניים

| 12 ביוני 2014 | אין תגובות

 Couple in living room watching television smilingשמונה בתים, שש עשרה נבחרות, מיליארד צופים ואצטדיון אחד ענק שעונה לשם מרקנה שיארח את משחק הגמר בפעם השנייה בתולדותיו. מה אתם הולכים לעשות עם כל היופי הזה? אנחנו מנחשים שאתם מתכוונים ליהנות ממנו עם המון חברים, בירות ופיצוחים אבל אנחנו רוצים להציע לכם לעשות משהו שונה לגמרי – לראות את המשחקים או לפחות חלק מהם בזוג. למה? טוב ששאלתם כי בדיוק על זה רצינו לדבר אתכם.

 

הקמע של המונדיאל

בין אם שמעתם על כך ובין אם לא, הקמע של מונדיאל 2014 הוא ארמדילו חביב שעונה לשם פולקו. מה שיפה בארמדילו שנמצא בברזיל בסכנת הכחדה הוא שעל מנת להגן על עצמו מפני טורפים, הוא מתקפל לצורת כדור, בדיוק כמו שתוכלו להתכרבל עם האדם שאתם אוהבים יותר מכל בסיום של כל משחק. נכון, מדובר על סתם קוריוז, אבל רצינו שתדעו.

אין יותר אינטימי מזה

יש משהו מאוד עצמתי בלצפות במשחק כדורגל עם כמה חברים. הצעקות אחרי כל הבקעה, החברותא, הניתוחים והפיצוחים הופכים את המשחק לחוויה של ממש ולפיכך אין זה פלא שבזמן המשחקים רוב הרחובות ריקים מאדם. עם זאת, יש משהו עצמתי פי כמה בלראות את המשחק רק עם אדם אחד בדגש על האדם שאתם הכי אוהבים. כאשר כל העוצמתיות של המשחק נחלקת בין יותר מדי אנשים, משהו הולך לאיבוד בדרך. עם זאת, במידה ובחדר יושבים רק שני אנשים, כמות הרגשות וההתלהבות נחלקת רק לשניים וכל אחד מקבל נתח גדול יותר של אדרנלין.

כדורגל לשיפור הזוגיות

ממחקר מעניין שנערך לאחרונה באנגליה עולה תמונה מעניינת לפיה צפייה משותפת במשחק כדורגל הופכת את הזוגיות למהנה יותר. נכון, זה נשמע מוזר, אבל אם תחשבו על זה לרגע, תבינו כי מדובר על נתון הגיוני ביותר. כל האדרנלין, הציפייה, ההתרגשות והמתח באים לידי ביטוי בבילוי משותף. על זה נאמר – תנסו את זה בבית.

המונדיאל מתקרב? זה הזמן לצפות בשניים
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*