המקומות החמים לפגוש פנויים פנויות 50+

| 20 במרץ 2014 | 2 תגובות

Young couple in their kitchenהעולם כבר מזמן…. אבל מזמן – לא שייך לצעירים. או יותר נכון למדקדקים – העולם אכן שייך לצעירים, אבל הצעירים של היום הם לא הצעירים של פעם! היום, בין אם אתה בן 25, 40 או 55 – תוכל בקלות יחסית למצוא מקומות ואירועים שמארחים אותך ואת בני גילך למגוון פעילויות שמטרתן להפגיש בין פנויים ופנויות שעברו את גיל חמישים אבל ממש לא מתכוונים לשבת בבית בשקט ולחכות שיקרו להם דברים.

 

החלטנו הפעם להתמקד בקבוצת הגיל הנפלאה הזו, לראות מה באמת מציע להם עולם הפנויים-פנויות ואיך מוצאים הכי בקלות לאן ללכת ועם מי?..

פנויים פנויות התחברו!

כמובן שלוח המודעות הגדול ביותר העולם, בכל נושא אפשרי כמעט, הוא האינטרנט. גם הפעם מצאנו כמה אתרים שמהווים מעין מוקד מידע ואפילו רשתות חברתיות של ממש לקבוצת הגיל של חמישים פלוס. יש שם ריכוז נהדר של המון המון פעילויות המוצעות לגולשי האתר. מה מצאנו שם? או, טוב ששאלתם: מצאנו פרסומים לערבי ריקודים – מסיבות פנויים פנויות 50 פלוס בכל מיני אזורים (בלט במיוחד ליין מסיבות שנשמע מדליק ממש ומתקיים די קבוע באזור הוד השרון); מצאנו פירוט על טיולי פנויים פנויות מאורגנים בכל מיני אזורים ומסלולים בארץ, ובכל מיני זמנים (טיולי לילה, טיולי בוקר, טיולי אופניים… נהדר!). מצאנו מפגשים לסיורי תרבות – סיורים משותפים במסלולים שונים בתל אביב יפו (הו נווה צדק.. השכונה הרומנטית הקסומה מככבת בסיורים), סיורים משותפים לגלריות מעניינות ותערוכות מתחלפות בתל אביב ומקומות אחרים ועוד. ומה עוד מצאנו? הליכות משותפות לסרטים, הרצאות, קורסים; מצאנו פעילויות עבור פנויים פנויות דתיים, גם כן. באמת עושר גדול של אופציות, שווה בהחלט להתחבר, לבדוק את האזור הגיאוגרפי שקרוב אליכם ו…. פשוט לצאת מהבית להצטרף לשמחה.

ואם בא לכם הרפתקה אינטרנטית

ולמי שלא ממש בא לא לצאת מהבית (או שבא לו משהו נוסף) – יש כמובן את האופציה של הכרויות באינטרנט. יש המון אתרי הכרויות – חלקם מיועדים לכולם וחלקם ייעודיים לקבוצת הגיל של חמישים פלוס. לימדו את השטח או היעזרו שמישהו קרוב שיוכל להסביר לכם מי נגד מי (למי שעדיין לא מכיר כמובן) וכשתרגישו קצת שאתם שוחים בחומר – פתחו לעצמם דף פרופיל אישי, עם תמונות יפות שלכם וכמה טקסטים נחמדים על מי אתם ומה אתם מחפשים, ו.. צאו לדרך! ברגע שתאם מצוידים בפרופיל מושקע, הצעד הבא הוא כמובן למצוא אנשים אחרים שמוצאים חן בעיניכם. תראו מי מתאים בקבוצת הגיל, באזור הגיאוגרפי, מה הסטאטוס בחיים. כמובן שחשוב לרשום מה אתם מחפשים – בין אם זה קשר רציני או היכרות קלילה ולא מחייבת, תהיו הוגנים כפי שאתם מצפים שיהיו אתכם. אין ספק שמכאן ואילך תוכלו ליהנות מהחיפוש: דפדפו לכם בין המוני הגברים והנשים שפתחו גם הם פרופילים אישיים, שלחו הודעות לאלו שמוצאים חן בעיניכם ושיהיה בהצלחה – מחזיקים אצבעות לאהבה גדולה, ובקרוב!

המקומות החמים לפגוש פנויים פנויות 50+
4.2 (83.33%) 6 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

תגובות (2)

טרקבק URL | תגובות RSS

 1. ענת הגיב:

  שלום, הייתי שמחה לדעת איך מגיעים למידע על הטיולים
  תודה

 2. אלי בר הגיב:

  מעוניין להרשם לפעילויות לפנויים פנויות 50+
  באזור הצפון.

  אלי.
  תודה.

השאר תגובה

*