הסוד להצלחה ברשתות חברתיות

| 27 בפברואר 2014 | אין תגובות

אין ספק שהרשתות החברתיות יכולות לשמש כל אחד ואחת ככלי רב עוצמה שמיועד למטרות שונות. בין היתר מדובר על קידום עסקי או אישי, יצירת קשרים עם קהילות מסוימות, רכישת מידע מקצועי או פרקטי, מציאת שידוך ועוד. עם זאת, ישנם לא מעט חוקים לא כתובים שבמידה וכל אותם אנשים יעברו עליהם, הרי שההצלחה שלהם תהיה מוטלת בספק. החלטנו לעשות מעשה ופשוט לכתוב אותם במיוחד עבורכם.

 

אף אחד לא אוהב נודניקים

הכלל הראשון נכון בחיים הווירטואליים בדיוק כמו שהוא נכון בחיים האמתיים. הימנעו ככל האפשר מהפצה של חומרים שחוזרים על עצמם בתדירות גבוהה מדי ואף פעם אל תציעו אינספור הצעות חברות לאנשים שאתם לא מכירים. ההתנהלות ברשתות החברתיות צריכה להיות מאופיינת ברגישות ובטאקט, היא דורשת מכם לחוש את הדופק של הקהל שלכם ולנהוג כלפיו באדיבות ובהרבה סבלנות.

אינטראקטיביות בכל צעד

כל אחד יכול לפרסם מבצעים חדשים או ליידע את הציבור בנוגע למידע שבעיניו הוא חשוב. עם זאת, הדרך הטובה ביותר להביא לכך שהמידע לא ייפול על אוזניים ערלות הוא להפוך את החברים ברשת החברתית לשותפים פעילים. כך למשל במקום להציע מבצע על ארוחות עסקיות, הובילו מבצע שבו מי שיצלם את התמונה הכי יפה במסעדה לכם ויעלה אותה לדף העסקי שלכם, יגדיל את סיכוייו לזכות בפרס.

הפכו את הקהל שלכם לכוח שיווקי

במידה ותנסו להפיץ מידע בתפוצה רחבה ככל האפשר ללא סיוע של חברי הרשת, הניסיונות שלכם צפויים להיכשל. כדי להצליח באמת להפיץ את המידע שלכם ולשווק את עצמכם כראוי, הפכו את הגולשים לשותפים פעילים בתהליכי הפרסום. ניתן לעשות זאת על ידי העלאה של תכנים שיש בהם ערך לכמה שיותר חברים ברשת, על ידי קיום הגרלה שתערך בין כל מי ששיתף את המידע הרלוונטי בדף שלו כדי שגם החברים שלו יוכלו לראות אותו ועוד.

הסוד להצלחה ברשתות חברתיות
5 (100%) 1 vote

תגיות: , , ,

קטגוריה: כללי

השאר תגובה

*