הפרש גילאים גדול, זה יכול לעבוד בזוגיות?

| 22 באוקטובר 2014 | אין תגובות
אישה אחת צעירה וזקנה

Source: Subbotina Anna/BigStock

ראשית ברצוננו לשתף אתכם כבר עכשיו בכך שלאור אינספור סיפורי אהבה מוצלחים שנרקמו במהלך ההיסטוריה אין ספק שהפרש גילאים גדול יכול לעבוד בזוגיות ובגדול. כבר היה מי שאמר שהכול חוקי במלחמה ובאהבה ושאין דבר שהאהבה לא יכולה לנצח. במאמר שלפניכם נדון בנושא הפרשי הגילאים בזוגיות ממספר היבטים כדי לסייע לכם להבין עם מה אתם מתמודדים.

היתרונות של הפרש גילאים גדול

 

קצרה היריעה מלפרט אודות כל היתרונות שקיימים בקשר שבו ישנו הפרש גילאים גדול בין בני הזוג ולכן נפרט רק אודות כמה מהם על קצה המזלג בנקודות להלן:

  1. בקשר שבו קיים הפרש גילאים גדול בן הזוג המבוגר יכול להתחבר בקלות רבה יותר לעברו וליהנות מתחושה של רעננות והתחדשות מדי יום ביומו. ישנם אף כאלו שמשווים קשר עם אדם צעיר יותר לטבילה במעיין הנעורים.
  2. בן הזוג הצעיר יכול לקבל פרספקטיבה טובה יותר על החיים דרך עיניו של בן הזוג המבוגר ולהתמודד עם האתגרים שמציבים לו החיים באופן יעיל יותר תוך סיוע של אדם מנוסה יותר.
  3. קשר שבו קיים הפרש גילאים גדול הוא ללא ספק קשר מעניין יותר מכל בחינה אפשרית בהשוואה לקשר שבו בני הזוג הם בני אותו גיל.

החסרונות של הפרש גילאים גדול

 

לצד היתרונות הרבים קיימים לקשר עם הפרש גילאים גדול גם כמה חסרונות שחשוב לתת עליהם את הדעת להלן:

  1. מאחר ונשים חיות בממוצע חמש שנים לפחות יותר מגברים, במידה ואישה צעירה נמצאת בקשר עם אדם מבוגר, היא צפויה לבלות בהמשך חייה תקופה ארוכה יחסית בלעדיו. תוחלת החיים של אישה בישראל היא 83 שנה ואילו תוחלת החיים הממוצעת של גבר בישראל היא 78, קחו זאת לתשומת לבכם.
  2. ברוב המקרים החברה לא רואה בעין יפה קשר בין בני זוג שביניהם קיים הפרש גילאים גדול. נקודה זו מובילה לקשיים לא מעטים במהלך החיים הזוגיים.
  3. לא אחת מדובר על קשרים בהם ישנו אלמנט פסיכולוגי שקשור לחיפוש אחר דמות אב או אם, מה שמעמיד את הקשר באור לא מחמיא.

ובכל זאת

כל עוד לא מדובר על ניסיון להגשים פנטזיה כמוסה ולא כנה או על ניצול יחסי מרות וכל עוד מדובר על קשר שמבוסס על כנות ואהבה, אין שום סיבה בעולם שהפרש הגילאים יעמוד לכם לרועץ. אם מישהו מהסביבה הקרובה מטיל דופי בכוונות שלכם או של בן הזוג השני, הסבירו לו שאתם מעריכים את הדאגה אבל שהייתם מעדיפים שיפרגן לכם במקום שישפוט אתכם.

הפרש גילאים גדול, זה יכול לעבוד בזוגיות?
4.3 (85%) 4 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*