הצעות הנישואין המקוריות ביותר

| 29 באפריל 2015 | אין תגובות
הצעת נישואין

Source:Medium/Bigstock

חיכית לרגע הזה כל החיים, וגם היא, ואפילו אפשר לומר שזה סופי: מצאת את זאת שאהבה נפשך. עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה, ובכן, לגרום לה להסכים. אתה חושב על הרגע הזה ואז חרד מזה, כי לא ברור האם היא אכן תגיד כן, ובכל זאת היית רוצה גם להפוך את הרגע הזה למיוחד ורומנטי. אז הנה, כמה הצעות הגשה לכריעה על ברך פלוס טבעת לאישה המושלמת שלך:

  1. במקום בו ביליתם את הדייט הראשון – בהנחה שהדייט הראשון שלכם לא היה תערובת של הופעה מזיעה במיוחד, הורדת שוטים אחד אחרי השני ושאר דברים ששני מתברגנים כמוכם לא תעיזו לעשות כיום, לך על זה. תבקש מבעלי המסעדה לסדר את המסעדה בצורה מיוחדת, או לכו לעשות את הפיקניק ההוא שוב. ברגע האמת – כריעה על ברך והצעה מרגשת בגמגומה תזיל לא מעט דמעות ותביא ל"כן, ברור שכן!" שאתה רוצה לשמוע.
  2. שף אישי במעונכם הקט – עברתם על כל המסעדות בעיר, ובאמת שאין לכם כוח לחכות עד שתיכנסו ועד שהמנות יגיעו, וגם היית רוצה לגוון. הזמן שף פרטי הביתה, מאלה שיביאו איתם גם קינוח מפנק. כשהיא חוזרת הביתה מהעבודה, מותשת, מזיעה, עם עיניים מזוגגות – זאת באמת תהיה הפתעה.
  3. לזוג המטייל בארץ ישראל – אם אין שום דבר יותר רומנטי שאתם יכולים לחשוב עליו יותר מלנעול סנדלי שורש ולצאת לטיול בארץ, אז אין הצעת נישואין יותר מתאימה לשניכם. קח כמה חברים, תגיעו לפניה למקום מפגש. קח את כל היכולות שלך ושלהם מהצופים, ובנה לה הצעת נישואין מאבנים, או עץ מלופף שיידלק כשהיא תכנס. כל החברים שלכם ואיזה לב ענק בוער באמצע יגרמו לכל צופיפיניקית לשעבר לדמוע.
  4. סיפור אהבה מהסרטים – אם שניכם אוהבים קולנוע עד כדי כך שזה מקום הבילוי המושלם, למה שלא תשכרי לשניכם את כל אולם הקולנוע, ותבקשי מבית הקולנוע גם לשים שקופית מיוחדת בסוף. רצוי לצרף סרט שמזכיר לכם משהו מיוחד, או ששניכם חובבים גדולים שלו. את הטבעת לא כדאי להניח בתוך הפופקורן, אבל אפשר להניח בתוך קופסא שעשויה מכרטיסי קולנוע שנשארו במעילים שלכם, למען המקוריות.
  5. מגולגלים בתוך נייר עיתון – אם התחביב שלכם ביום שישי או שבת בבוקר הוא לשבת ולצקצק מול העיתון, או שאת מתגוררת עם מי שכל הזמן חייב לקרוא את מוסף הספורט, הזמיני מודעה בעיתון שאת יודעת שיקרא בביטחון. הקפידי רק להזהיר את החברים והמשפחה, כדי שאף אחד לא יתקשר לספר לו לפני שאת תשלפי את הטבעת ותסחפי את הנסיך שלך במודעה סוערת. בהצלחה.
הצעות הנישואין המקוריות ביותר
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*