השווינו בין גברים לנשים – מהו דייט מושלם?

| 30 במרץ 2016 | אין תגובות
source: Rido81/ bigstock

source: Rido81/ bigstock

האם באמת קיים דייט מושלם ? מהו דייט מושלם וטוב עבור גברים ומהו דייט מושלם לנשים? ובכן, כדאי לדעת כי חוקרים חקרו את הנושא וגילו כי יש הבדלים בין גברים לנשים בנושא. באמצעות השוואה בין גברים לנשים בנושא דייט הנחשב למושלם ניתן לרכוש כלים חדשים כדי להצליח יותר בדייטים וליהנות יותר.

השוואת בין גברים לנשים

כאמור, נשים וגברים בוחנים דייט באופן שונה, ולכן בהחלט יכול להיות כי הגבר יצא בתחושה נהדרת מהדייט בעוד האישה רואה בפגישה כישלון ולכן תחליט לא להיפגש לדייט שני. גברים ונשים שונים זה מזה, וכל אחד מגיע לדייט במטרה מעט אחרת. בעוד גברים מתלהבים מהר ואם הדייט בעיניהם היה טוב הרי הם רוצים למהר כבר לדייט נוסף, וברוב המקרים ישמחו כמובן לסיים את הדייט הנפלא בבילוי סוער בחדר המיטות. נשים לעומת זאת, אינן ממהרות, הן בוחנות את מה שקרה בדייט, לרוב גם ישוחחו על הדייט עם החברות שלהן כדי לנתח את הפגישה לעומקה ולרוחבה וכדי לקבל החלטה האם יש טעם להמשיך לדייט שני.

מה זה דייט מושלם?

נשים חושבות לרוב כי דייט ראשון מושלם מסתיים כאשר רוצים להיפגש שוב במהרה וכאשר הבחורה השתכנעה כי הגבר מולה יכול להיות בן זוג לטווח ארוך, ובמקרים מסוימים אפילו להקים משפחה יחד ולגדל ילדים. גברים לעומת זאת לא חושבים רחוק מדי והם בעיקר מעוניינים להמשיך לדייטים נוספים ולהגיע כמה שיותר מהר למיטה כדי לבדוק האם יש התאמה מינית והאם הסקס משובח ונפלא.

עם זאת, נשים רואות בדייט ראשון כמושלם אם השיחה קלחה והגבר עניין אותם, חשוב להן כי לא יהיו רגעים שקטים ארוכים ומעט לא נעימים ונוחים, הם רוצות לראות כי הגבר הגיע מטופח והשקיע במראהו לכבודן, חשוב להן לגלות כי לגבר מולן יש תכונות אופי שהן מחפשות בבן זוג, לרבות הומור, חוכמה, יכולת שיחה והקשבה, עניין רב ועוד.

גברים חושבים לרוב כי דייט מושלם הוא כאשר האישה רוצה בקרבתם ומגלה בהם עניין, חשוב להם להכיר בת זוג שנראית טוב, לראות כי הבחורה מגלה עניים בסיפורים שלהם על עבודה, טיולים, בילויים וסיפורים שונים מהחיים. נשים לעומת זאת בוחנות בדייט את שפת הגוף, מראה, כישורי שפה, הומור ותכונות אופי, הן ישמחו כי הגבר ישלם בדייט הראשון ויוכיח כי הוא לא קמצן.

לסיכום, באמצעות השוואה בין גברים לנשים בנושא דייט מושלם ניתן לגלות הבדלים משמעותיים, לכן חשוב להכיר ולדעת מהו דייט טוב עבור גבר ועבור אישה, כך תוכלו להגדיל את ההצלחה שלכם בדייטים ולהצליח לקבוע דייט שני באחוזים גבוהים.

 

השווינו בין גברים לנשים – מהו דייט מושלם?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*