התגעגעתם לכירבולים בלילה? אתם לא לבד

| 26 ביוני 2014 | תגובה אחת

Young beautiful couple sleepingאם גם אתם מרגישים שעבר יותר מדי זמן מאז שישנתם כפיות בלילה עם בחור מסוקס או בחורה מתוקה ואוהבת, אם גם לכם המיטה כבר מרגישה טיפ טיפה גדולה מדי והאטרקציה של לישון באלכסון כבר לא נראית לכם כל כך קורצת, דעו שאתם לא לבד. מדי שנה עם חילופי העונות יותר ויותר ישראלים וישראליות מרגישים שהגיע הזמן למצוא את החצי השני שלהם. לפעמים זה קורה כשהחורף מתקרב והאוויר מתקרר ולפעמים זה דווקא קורה עם בוא הקיץ, כשהאווירה מתחממת ומרגישים שאת כל האוויר החם רוצים לנשום עם הנשמה התאומה.

 

צרת רבים

אז נכון, אמנם זה שישנם עוד חברים שנמצאים בדיוק, אבל בדיוק במצב שלכם לא בדיוק אמור לספק נחמה, אבל מה שיפה בכך זה שבדיוק כמו שהנפש שלכם כמהה לנפש תאומה, כך עוד אינספור נפשות אי שם מחפשות מישהו שישלים אותן. מן הסתם לפחות אחת מכל הנשמות האלו היא הנפש התאומה שלכם. אז מה עושים? ובכן, דבר ראשון מכירים בכך שהגיע הזמן למצוא את החצי השני ודבר שני – מפסיקים לקטר!

הקץ לקיטורים, הזמן למעשים

באחד השירים היפים ביותר שנכתבו בשפה העברית שר שלמה יידוב על כך שמבדידות האנשים הופכים קשים. אי לכך, ההמלצה הראשונה שלנו אליכם היא לעצור את הבדידות לפני שמגיע הקושי. נכון, זה לא קל להיות לבד, אבל אל תניחו למצב הזה להפוך לכרוני. ראשית עליכם להפסיק לקטר ולקונן על מר גורלכם ורק אז תוכלו לשנס מותניים ולחפש אהבה.

איפה בדיוק מחפשים אהבה? היא נמצא בכל מקום, בפאבים, במועדונים, ברחוב, בעבודה, בדירה ממול ובכל המקומות האלה יחד או בקיצור, באתרי ההכרויות. אם זמן מיותר אין לכם ומה שעומד לנגד עיניכם זה קשר רציני בתוספת כירבולים אוהבים, עשו את הדבר הנכון – הירשמו לאתר הכרויות רציני עם מוניטין וסיפורי הצלחה למכביר, התחילו לפנות קצת זמן כדי לקלוט מה העניינים עם שאר החברים והחברות באתר, שדרגו את הפרופיל, צרו קשרים וחיש מהר הגעגועים יהפכו לריגושים. שיהיה לכם קיץ צונן ומכורבל.

התגעגעתם לכירבולים בלילה? אתם לא לבד
5 (100%) 1 vote

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*