התנוחות המיוחדות ביותר בסקס

| 31 באוגוסט 2016 | אין תגובות

 

 

מקור: Vasilchenko Nikita/BigStock

מקור: Vasilchenko Nikita/BigStock

אם התנוחות המיניות שלכם מסתכמות בתנוחה המיסיונרית, בדוגי סטייל או בתנוחת הרכיבה, דעו לכם שאתם מפספסים עולם שלם של הנאות. יש רשימה ארוכה של תנוחות מיוחדות, מהנות ומענגות עד מאד. זה הרגע בו כדאי שתכירו שמות כמו פרפר, מספריים או קשת.

 

אין צורך להיות סקסולוג מוסמך כדי לדעת שבסקס, כמו בסקס – גיוון הוא שם המשחק. לכן, ברור מדוע תרצו לדעת לא רק אילו תנוחות ניתן לבחור מפעם לפעם, אלא גם מהן התנוחות המיוחדות ביותר שיש. הנה כמה הצעות ייחודיות ומוצלחות שרצוי ליישם במיטה שלכם (או בשלל מקומות אחרים).

 

אחת מבין התנוחות המיוחדות ביותר: קשת

 

קשת היא תנוחה שבה הגבר יושב על הברכיים כשגבו זקוף, בעוד האישה על גבה בתנוחה שמדמה גשר – החלק העליון של גופה מונח על המזרון בעוד שהאזור האינטימי עולה כלפי מעלה ונמצא מעל… טוב, אתם יודעים מעל מה. זוהי תנוחה שאינה מורכבת לביצוע ושמציעה זווית חדירה מצוינת, עם הגעה לאזורים שאינם נגישים בהכרח בתנוחות אחרות.

 

מספריים

לתנוחת המספריים תוכלו למצוא לא מעט וריאציות, שמסבירות את המיקום שלה ברשימה של התנוחות המיוחדות ביותר. הגרסה עליה אנחנו ממליצים מבוססת על שכיבה של האישה על צידה, כשרגל אחת מיושרת על המיטה בעוד האחרת עולה כלפי מעלה (מה שיוצר צורה של מספריים). הגבר חודר בנקודת ה"בסיס" של ה"מספריים", תוך שהוא מקבל גישה מצוינת לאיברים האינטימיים.

Religious

 

פרפר

בתנוחת הפרפר, האישה שוכבת בצורה אלכסונית על המיטה או על הספה, כשהאגן שלה ממש בקצה של הרהיט וכפות הרגליים מונחות על הקרקע. הגבר יושב על ברכיו (אפשר לשים מתחת כרית) וחודר לגוף האישה תוך שהוא אוחז במותניים שלה. התנוחה הזו נוחה מאד לביצוע ומקלה מאד על החדירה. היא גם מאפשרת לשמור על קשר עין בין בני הזוג לכל אורך האקט.

 

ישבן מעלה

 

תנוחה מורכבת יותר לביצוע, אך כזו ששווה את המאמץ. העיקרון כאן הוא שהגבר יושב על המיטה כשרגליו נשלחות קדימה באופן אופקי. האישה שוכבת על הבטן, כשישבנה ממש מעל איבר המין של הגבר. הסקס נעשה באמצעות החלקה של הבחורה כלפי מעלה או מטה, מה שמאפשר לה לשלוט על כל היבטי החדירה. יש כאן צורך בקואורדינציה מסוימת ואפילו בכוח באזורים שונים בגוף, אבל ההנאה מובטחת.

 

 

התנוחות המיוחדות ביותר בסקס
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*