מחפשים מקום נאהבים דיסקרטי? נסו חדרים להשכרה לפי שעה

| 5 ביוני 2013 | אין תגובות

פעם כל בילוי אינטימי, מחוץ לכותלי הבית, כלל נסיעה ארוכה מחוץ לעיר,ועלות יקרה של הצימר,אפילו אם שהיתם בו, מספר שעות בלבד. היום, ניתן לצאת לצימר, קרוב לבית, בלי התניה של זמן ומחיר.

חדרים להשכרה לפי שעה, הם חדרי אירוח הכוללים את כל הפינוקים והשירותים הנהוגים בבתי מלון ובחדרי הארחה. בא לכם לקיים מפגש רומנטי דיסקרטי, לרענן את שגרת הנישואין,לבלות בצורה קצת שונה ופרועה יותר..? הגעה למקום המספק השכרת חדרים לפי שעה, יכול לממש לכם כל פנטזיה שתרצו..

איזה פינוקים, ובאיזה מקומות, קיימים חדרים להשכרה לפי שעה?

השכרת חדר לפי שעה, יכולה להתקיים בכל אזור בארץ, ובכל שעות היממה. אם אתם מחפשים אינטימיות שבה שלא תפגשו בדרך אף מכר שלכם, אתם יכולים לנסוע צפונה או דרומה, לצימר החבוי בתוך יער מיוחד. אם יש לכם רק כמה שעות, ואתם בכל זאת לא רוצים לוותר על הפינוק, תוכלו למצוא מקום בכל עיר, ובכל יישוב. ישנם מושבים, בהם בעלי הבתים,הסוו את יחידת האירוח שלהם, לחדרים להשכרה לפי שעות. צימר מפנק במחיר הוגן, ניתן למצוא במהירות, ברשת האינטרנט.

מהו חדר לבילוי דיסקרטי ומענג?

מלוניות וצימרים דיסקרטיים הפכו למצרך מבוקש. ישנם מקומות בהם מקפידים על דיסקרטיות של האורחים. ניתן להגיע ישירות לחדר האירוח, ללא צורך לעבור אצל פקיד קבלה. התשלום יכול להתבצע טלפונית בכרטיס אשראי או באמצעות תיבת תשלום צמודה. חדר לבילוי דיסקרטי כולל את כל סוגי הפינוקים, בכל שעות היום. החדרים אינם צמודים אחד לשני. בין החדרים לעיתים ישנם עצים גדולים או מחיצות מיוחדות כך שאף אורח, אינו רואה את השני. ישנם בתי אירוח עם חדרים בעלי אקוסטיקה מיוחדת, כך שזוג האוהבים יכול להרגיש חופשי להשתולל.

אווירה פסטורלית ואינטימית למבקשים חדרים להשכרה לפי שעה

בעת בילוי אינטימי אנו רוצים להרגיש רוגע, שלווה, חופשיות, ניתוק מהמציאות. גם בלב עיר רועשת, תוכלו למצוא את המקום,שבו תוכלו להשכיר חדר הכולל את כל הפינוקים שאפילו לא חשבתם עליהם..אל תוותרו על האינטימיות המגע והריגושים בחיים.

מחפשים מקום נאהבים דיסקרטי? נסו חדרים להשכרה לפי שעה
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*