חילופי זוגות: איך עושים זאת נכון?

| 28 באוגוסט 2012 | 2 תגובות

אם יש לכם קשר זוגי יציב ומלא בטחון, ושניכם מרגישים בדיוק אותו הדבר לגבי הכנסת שחקני משנה למערכת היחסים שלכם, כדאי לכם לקרוא קודם את המדריך שלנו לחילופי זוגות (יש שקוראים לזה החלפת זוגות) ותדעו איך עושים זאת נכון, רק אז תוכלו לצאת לדרך. אז אם חשבתם טוב ואתם שלמים עם ההחלטה שלכם לפחות תעשו את זה כמו שצריך ולפי הכללים של עולם חילופי הזוגות.

אתם נשואים כבר כמה שנים, יש לכם ילדים מדהימים ואתם ממש מסתדרים. אתם אוהבים את השגרה הנוחה שיצרתם לעצמכם, יש לכם בית כיפי והרבה חברים, אתם יוצאים ונוסעים לחו"ל ולמען האמת אתם מבסוטים מאוד מהחיים. גם חיי המין שלכם לא רעים בכלל, אבל טיפה רגילים. שניכם פתוחים מאוד ומשתדלים לגוון את חיי המין שלכם. מנסים תנוחות חדשות, קונים אביזרים, רואים סרטי סקס ומספרים אחד לשני על הפנטזיות המופרעות ביותר. אתם מכירים את הנימים העדינים ביותר בגוף אחד של השנייה וסלחנים כלפי כל השינויים הגופניים שסימנו השנים. ובכל זאת משהו חסר לכם, אתם מרגישים צורך בריגוש שאתם לא יכולים לעורר לבד. בגלל שמערכת היחסים שלכם כל כך יציבה, תומכת, חזקה ובריאה החלטתם לנסות לחפש הכרויות דיסקרטיות בצורה של חילופי זוגות. אתם רוצים לנסות עוד משהו כדי לרגש את עצמכם כי מבחינתכם גירושים ובגידה חד צדדית לא באים בחשבון.

נקודות מפגש לסווינגרס

  1. אתרי חילופי זוגות – אתרים מסוימים מציעים באופן דיסקרטי להכיר זוגות שמעוניינים גם הם בחילופים. דרך האתרים תוכלו ליצור קשר ולקיים מפגשים אינטימיים. באתר אפשר לראות תמונות של הזוגות שמציעים את החילוף, לרוב בפוזיציות אינטימיות.
  2. מועדון חילופי זוגות – מועדונים שמיועדים לחילופי זוגות. מחוץ למועדון אי אפשר לדעת שזוהי מטרתו. הוא חשוך, מכוסה וילונות כבדים וללא שילוט. בצידי המועדון יש כמה חדרים עם מזרונים. האלכוהול בבר חופשי ויש נשנושים וקונדומים. אילו מסיבות יותר המוניות.
  3. מסיבות חילופי זוגות פרטיות – מסיבות פרטיות, אינטימיות ומאורגנות, מתקיימות בדרך כלל בוילות מפוארות. המסיבות כוללות כיבוד, אלכוהול, מקלחות וקונדומים. למסיבות יש צורך להירשם מראש.

טוב מראה עיניים

למרות שהחלטתם שאתם מעוניינים לחלוטין, וכבר הבנתם איך יוזמים מפגש, טוב מראה עיניים לפני שאתם קופצים ראש לבריכת חילופי הזוגות. אז נסו קודם כל על יבש. לכו למסיבות חילופי זוגות, אך החליטו מראש שבפעם הראשונה אינכם משתתפים, רק צופים מהצד. זו אופציה לבחון אם אתם מסוגלים לעמוד בחוויה הזו, ואם היא מתאימה למערכת הזוגית שלכם.

ציפיות (ולא רק לכריות בחדר השינה)

עברתם את המשוכה הראשונה וראיתם כי טוב. כעת תאמו ביניכם ציפיות. תחליטו אם אתם רוצים להיות צמודים אחד אל השני כל המפגש או שזה בסדר להתפצל. החליטו על סימנים קבועים וברורים ביניכם מתי למישהו מהצדדים לא נוח, או שהוא רוצה ללכת הביתה או שהזוג שאתם אמורים להתחלף איתו לא מתאים לכם. ככה תמנעו אי נעימויות ומחלוקות בתום הערב.

בסודי סודות

זכרו שכמו שאתם לא מעוניינים שיצביעו עליכם מחר במכולת או בתור לרופא וידעו שהייתם בערב חילופי זוגות, אל תפלילו אנשים אחרים. מה שקרה בחדר המיטות של ערבי חילופי הזוגות נשאר שם יחד עם החוויות המרגשות שחוויתם.

שים כובעון ותרגיש בטוח

הדרך הבטוחה ביותר להגן על עצמכם מפני מחלות מין היא להשתמש בקונדום. גם את לא מבייצת, לוקחת גלולות או בעלת התקן תוך רחמי, ואתה לא אוהב לשים קונדום כי אתה לא מרגיש כלום, אסור לכם להתפשר. כמו כן, רצוי לבוא נקיים וריחניים, ברוב מסיבות חילופי הזוגות יש גם מקלחות, מגבות וסבונים כדי להתרענן ולהתנקות מחילוף לחילוף.

נורית אזהרה

חשוב לציין שהדבר החשוב ביותר היא הזוגיות שלכם ולכן נדרשת עדינות רבה. גם אם דיברתם לפני וסיכמתם הכל צריך לגלות רגישות אחד לשני. אם אחד הצדדים מחליט לוותר או מתחיל לפחד, אל תכריחו ואל תכפו את דעתכם. מה שנשאר בסוף מעבר לריגושים זו האהבה שלכם אחד לשני והמשפחה שבניתם.

חילופי זוגות: איך עושים זאת נכון?
2.7 (53.33%) 3 votes

תגיות: , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*